1 JJjJ Roel Cor Fieret Jo Fieret van de Gruiter QysrJüilün Andries Adriaan van der Cingel André van der Cingel Andre van der Cingel Arend Marinus Kik ^2 I familieberichten vrijdag 15 juli 2011 O fllensenijnq.nl Wij zijn heel erg blij met de geboorte van ons eerste kleinkind op 12 juli 2011 in Haarlem zoon van Ivo Spinnewijn en Tanja van der Perk kleinzoon van Theo en Ine Spinnewijn Kloetinge soli deo gloria en zijn 25 juli, 65 jaar getrouwd. Receptie 23 juli van 14.00 -16.30 uur in de Marnixkerk - West-Souburg. 23 juli 2011 Anna Blamanlaan 22,4388 KK Vlissingen MBli "De Muziekman gaat" Na een ongelijke strijd is te vroeg overleden mijn lieve en zorgzame man 1 ~André~ H Wemeldinge, Goes, 31 oktober 1948 14 juli 2011 ii Mattie van der Cingel - Carels p Thomashuis, Zandweg 4b, 4416 NAKruinigen Mijn oprechte dank gaat uit naar het verplegend personeel en vrijwilligers van het Clarahofje te Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hans en Elma Paardekooper, Elstarstraat 104, 4421 DT Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 juli om 13.00 uur in het rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede 1 a te Kapelle. Aansluitend begeleiden we André naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd rouwcentrum. Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager, oom en oud oom Wij zijn dankbaar voor de jaren lange zorg aan onze zus en tante besteed. Hanny Priester - Carels Jan Priester (in herinnering) Dianne en Ed, Dennis, Jessica Jeanet Ina Rijk - Carels Dies Rijk (in herinnering) Ton en Dominique Hans en Helga, Martijn, Evy Elma Paardekooper - Carels Hans Paardekooper Arjan en Danielle, Anne Frank en Claudia, Elmar Erik en Daphne Waarom al dat vechten, waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. Heel verdrietig zijn we door het overlijden van We wensen Mattie, Hans en Elma en verdere familie Gods nabijheid toe. We zagen er allemaal naar uit dat Andre bij ons zou komen wonen, we hebben zo genoten van Andre toen hij bij ons logeerde ter voorbereiding op het wonen. Helaas heeft het niet zo mogen zijn.... Voor altijd in ons hart: Bewoners: Anneke Charlotte Arianne Paul Herman Stefan Marijn Medewerkers Thomashuis Kruiningen: Jeanne Joselien Karin Theresa Mary Marja Sara Gabriella Zorgondernemers Thomashuis Kruiningen: René Monique Rémon Youandi Emiel Lymée Geen wind meer in de zeilen het water een groot spiegelend meer en in deze oneindigheid liet jij voor het laatst je anker neer. Na een energiek leven, vol aandacht, zorg en begrip voor mij, ons en alle anderen, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Ineke de Smet 4-4-1950 13-7-2011 Terneuzen: Ineke Kik-de Smet Gismo Guusje Terneuzen: Marijn en Sabine Demian, v Terneuzen: Gabriëlla en Jeoffrey Nicky Evy Sluiskil: Manuela en Jeroen Malou Terneuzen, Lingestraat 14 4535 ES Arend is thuis opgebaard. U mag als u dat wilt afscheid van hem komen nemen. De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 20 juli om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Mochten wij vergeten zijn om een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. We hadden zoveel plannen we wilden zoveel doen maar zonder jou zal mijn leven nooit meer zijn als toen Dikke kus len Zijn handen hebben voor ons gewekt zijn hart heeft voor ons geklopt. Hij was een onvergetelijke vader. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Dikke kus Marijn, Sabine, Damian Lieve Opa, Gek is dat hé dat de sterren mij liefde en warmte kunnen schenken want als ik iedere avond met papa en mama naar de sterren kijk moeten we altijd aan je denken Ik hou van je lieve, lieve opa voor altijd in mijn hartje. Dikke kus Damian De mooiste bloemen worden het eerst geplukt. Hij wilde nog zoveel.... Heel veel liefs en een dikke kus, Gabber Jeoff Jij bent geen ster, jij bent de zon... xxx Nicky Evy xx je was onze rots in de branding en koerste recht door zee je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Dag lieve papa, dag lieve opa Kikki Manueel, Jeroen en malou'tje Zonder ons je laatste reis. Tot ons groot verdriet is overleden onze kapitein Arend Kik Rust zacht, grote kleine vriend. Jan& Albertina Robbie Mireille Stil ben je van ons heen gegaan. Je hebt altijd voor ons klaar gestaan. Geborgenheid en vriendschap heb je ons gegeven, zo was je leven. Met grote verslagenheid is van ons heen gegaan. Onze collega Kapitein Arend Kik Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens je collega's van URS en kantoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32