^webwinkel 1 Vergroot uw kennis! NTI PZC lEPai .nl/abonnee PZC De leukste tijdschriften voor slechts 25,-! 20 verschillende cursussen Wat dacht u van deze onderstaande cursussen? Binnenhuisarchitectuur Engels voor beginners Nagelstyling Digitale Fotografie pzc.nl/webwinkel - - Exclusief zomeraanbod Slechts 25,- donderdag 14 juli 2011 5tuderen op je eigen manier Uw krant biedt u in samenwerking met NTI maar liefst twintig verschillende cursussen aan! De verschillende cursussen worden allemaal met een hoge korting op de reguliere prijs aan u aangeboden, zonder verborgen kosten. Alles zit in de lezersprijs inbegrepen: van inschrijfgeld tot certificaat en eventueel een af te nemen examen. Wilt u alles weten over interieur-design en Wilt u een wereldtaal leren die voor miljoenen uitgroeien tot een professionele interieuront- mensen de moedertaal is en in veel landen de werper? Start dan snel met deze cursus en haal tweede taal? Schrijf u dan nu in voor de cursus betrekkelijk korte tijd nagels verstevigen en binnen een jaar het officiële diploma. Engels voor beginners. zelfs verlengen! Wilt u iedereen mooie nagels bezorgen? Dankzij de cursus Nagelstyling kunt u binnen Wilt u ook beter overweg kunnen met uw digitale camera en mooiere foto's maken? Dat leert u tijdens de cursus Digitale fotografie. Adviesprijs 02S,- Lezersprijs 724,75* Adviesprijs SIC,- Lezersprijs 418,- AdviC3prijs €503, Lezersprijs 451,- Adviesprijs €470,50 Lezersprijs C 365,88* Bekijk het gehele aanbod of voor nadere informatie op onze webwinkel en vergroot uw kennis binnen uw interessegebied! De lezersprijs is een totaalprijs van lesgeld, inschrijfgeld, certificaat en eventueel te maken examen. categorie Cursus en opleiding k ABONNEE VOORDEEL Even heerlijk ontspannen in de zomer met een leuk tijdschrift, wie wil dat niet? Wij bieden u,als abonnee van de PZC, de mogelijkheid uzelf of uw (klein)kind te verwennen met een abonnement op een tijdschrift voor slechts 25,-U kunt kiezen uit de zes hieronder afgebeelde tijdschriften. Iedere editie wordt gratis thuisbezorgd. Hoe te bestellen? Ga voor meer informatie en het bestelformulier naar www.pzc.nl/abonneevoordeel U kunt ook de bon invullen en opsturen, of bel Sanoma Media 088 - 55 00 22 35 (ma t/m vrij van 9-21 uur De aanbieding is geldig t/m 31 augustus 2011. 13x li belle voor €25,- Een compleet en verrassend magazine, waar u iedere week weer naar uit kijkt. 16x Donald Duck voor €25,- Het vrolijkste weekblad voor de jeugd! 7x Nouveau voor €25,- Een stijlvolle klassieke glossy, waarin genieten van kwaliteit voorop staat. 8x Zin voor €25,- Zin is een praktisch en informatief blad, voor mensen die geïnformeerd willen worden 7x Seasons voor 25,- Hét lifestyleblad over buiten leven én buiten wonen 7x Grasduinen voor 25,- Geen blad die je dichter bij de natuur brengt Ja, ik ben abonnee van de PZC en ontvang graag: 13x Libelle voor 25,- 16x Donald Duck voor 25,- 7x Nouveau voor 25,- 8x Zin voor 25,- 7x Seasons voor 25,- 7x Grasduinen voor 25,- -xê- Om Ov Postcodewoonplaats Telefoone-mail Ik machtig Sanoma Media, de uitgever van de bladen, om het verschuldige bedrag van mijn rekening af te schrijven. Mijn rekeningnummer is: Handtekening: Stuur de bon volledig ingevuld in blokletters in een envelop zonder postzegel naar: Sanoma Media Antwoordnummer 11431 2400 VC Alphen a/d Rijn De aanbieding is geldig t/m 31 augustus 2011. De abonnementen zijn tot wederopzegging. PZC gaat zorgvuldig óm met persoonsggevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc nl treft u informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 68