Lieve Christien Johanna Maria Jacobs-Beekma Adrie Kodde 32 familieberichten donderdag 14 juli 2011 l niens0nlinq.nl 14-07-2011 zijn mijn aüerfiefste Opa en Oma 50 jaargetrouwd! Bo66i van Burg Overleden We zullen je hartelijkheid, gastvrijheid en betrokkenheid missen, de herinnering blijft Marjolijn en Ron Nooit meer een kroel Nooit meer een kus Nooit meer jouw geintjes Lennert Lennert, je was meer een maatje en vriend dan een gast voor ons. Het idee dat je er niet meer bent, is iets wat voor ons niet vatbaar is. Lieverd, rust zacht en maak er daar boven een feestje van. Voor altijd Albert en Clim Liset (Snuf) Marloes, Erik, Leila, Marit, Adrie, Jeffrey, Iris, Em, Lily, Feng, Hai en Mamix 't&varte Schoep Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Lennert Goudzwaard en Boy Bezuijen Jongens, laat ze daarboven lachen zoals wij dat hier met jullie deden! Zierikzee Hans en Susana Brouwershaven Hans Olie Met grote verslagenheid heb ik kennis genomen van het plotseling overlijden van Lennert Goudzwaard Dit bericht heeft mij diep geraakt. Mijn gedachten en medeleven gaan uit naar Gea en Ton, en de naaste familieleden. Ik wens hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Tante Hen Vol ongeloof en verslagenheid namen wij kennis van het, zo plotseling, overlijden van Lennert Goudzwaard Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de ouders, familie en vrienden. Wij wensen jullie veel sterkte toe. Na moeilijke jaren is onze lieve zus, schoonzus en tante overleden. Dank voor alles wat je voor ons hebt betekend. Gezegend is Hij die over de waarheid oordeelt. Na moeilijke jaren is onze lieve zus, schoonzus en tante overleden. Dank voor alles wat je voor ons hebt betekend. Ina Grinwis Ina is te jong gestorven Hugo en Ien Jan en Mireille en kinderen Leanne en Ronald Co en Jacob Woorden schieten tekort bij het horen van het overlijden van Ina Grinwis Ina heeft zich met hart en ziel ingezet voor de Zeeuwse Kunstkring waarvan ze secretaresse was. Ze deed dit zo goed, nooit was iets teveel en ze stond altijd klaar. We missen Ina heel erg, bedankt voor je inzet. Leden en bestuur van de Zeeuwse kunstkring Als er na de dood een leven is, dan zal de dood fantastisch zijn. Vrij van tranen, vrij van pijn, een weerzien met hen die ik zo mis. Het levenspad is afgelopen, de grens bereikt met laatste kracht. De hemel gaat nu open, voor immer thuisgebracht. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en zus Annie weduwe van Izaak Gerardus Jacobs in de leeftijd van 83 jaar. Jan en Anita Tamara Renaldo en Sharina Dickie Versteeg 11 juli 2011 Correspondentieadres: Anjelierenlaan 153 4382 VG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 18 juli van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij willen het personeel van het Casthuis -afd. Singel- danken voor de liefdevolle verzorging. Van een ziekte die niette genezen is kun je niet winnen. Onze broer, zwager en oom heeft die strijd verloren. Adri Kodde Sjaan en Paul Flipse-Kodde Koos en Jan Bos-Kodde Neven Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze biljartvriend. Ritthem 12 juli 2011 De biljarters van KV Atlas van jou houden van jou houden duurt langer dan voor even het is je liefhebben zonder eind als de liefste en de mooiste van mijn leven draag ik je in mijn hart, voor altijd. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, lachebekje en ons bazinnetje Anna Elisabeth Scheers-Milde Anne München Vlissingen 16 mei 1959 12 juli 2011 Haar echtgenoot Ton Scheers Senna 1 Kylie Cooper Kasteelstraat 20 4381 RC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 16 juli van 13.15 tot 13.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 14.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Piet Thijsse Piet bedankt voor de vriendschap en vele mooie momenten die we samen mochten beleven. Wij wensen Ina en familie veel sterkte toe Mientje en Martin, Aartje en Izaak, Rinie Voor uw medeleven en blijk van belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve moeder Susanna Jacomina Lindenberg-Filius wil ik u hartelijk danken. Het heeft mij goed gedaan. Zierikzee: Dini Lindenberg Yerseke, juli 2011 Conny, Arie, Willem en Broos Ineke, laap, Robert en Matthew

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32