PZC 1 Médoc Cru Bourgeois Beleef het ultieme zomergevoel in Noordwijk! Vanaf 129,- p.p Genieten ontspannen! pzc.nl/webwinkei Superstunt met klassieker uit de Bordeaux pzc.nl/webwinkel woensdag 13 juli 2011 L. WEBWINKEL Wie Noordwijk binnen komt rijden vanuit de oude zeeweg, wordt telkens weer verrast door de ligging van het mooiste hotel van Noordwijk! En dan hebben we het alleen nog maar over de buitenkant... Het Palace Hotel heeft echt alles in huis voor een vorstelijk verblijf aan 1 van de mooiste stranden in Zuid Holland. Verken al fietsend de omgeving of maak een heerlijke strandwande ling en geniet van de ontspanning! Voor de shoppers onder ons bevinden zich binnen 30 autominuten de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. Kortom, even een dagje weg om daarna weer terug te komen in deze gastvrije badplaats is makelijk in te plannen. Palace Hotel Noordwijk Het stijlvolle Palace hotel ligt op slechts 3 minuten lopen van het strand en beschikt over prachtige, zeer comfortabele kamers. De vele faciliteiten van het hotel zullen uw verblijf helemaal compleet maken. Wat dacht u van; een prachtig zwembad, een complete fitnessruimte en een royaal wellness centre. U zult, zonder twijfel, genieten van rust, ontspanning en aandacht voor body mind! Uitwaaien in Noordwijk; 2 nachten in een Deluxe kamer voorzien van Stoomdouche 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 10% korting op alle wellnessbehandelingen, zoals een hotstone massage of een chocoladepakking Gratis gebruik van Vitality Fitness (incl. persoonlijke begeleiding vanaf 08:30-22:00 uur) Gratis gebruik van: sauna, Turks stoombad, zwembad en van de 3 jacuzzi baden Lezersprijzen* Juli tot en met September 2011: VAN 159 per persoon VOOR 129 per persoon. Toeslag bij aankomst op vrijdag: 10 per persoon, per arrangement. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Excl. toeristenbelasting. U kunt ook een 3-gangen welkomstdiner direct bij reservering boeken voor slechts 29,50per persoon i.p.v. 35,- pp (excl. drankjes). Toeristenbelasting 4,- p.p.p.n. Dit arrangement is geldig tot en met 30 september 2011 op basis van beschikbaarheid. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bezoek de website www.dmha.nl. U kunt ook een email sturen naar: reserveringen@dutchandmore- hotelarrangementen.nl. Voor eventuele vragen zijn wij telefo nisch bereikbaar op 070-8919254 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur). categorie reizen hotelovernachtingen WEBWINKEL Originele kasteelwijn AU RAVI MÉDOC CRU BOURGEOIS AU'-'li-h De Médoc is zonder twijfel de belangrijkste wijnstreek in de Bordeaux. Deze wijnstreek levert de beste en meest kostbare wijnen ter wereld. De druivensoorten die in de Médoc worden gebruikt zijn voor namelijk de Cabernet Sauvignon en Merlot. Hierdoor ontstaan wijnen met een pittig, kruidig maar ook fluwelig karakter. Deze wijnen kunnen zeer lang worden bewaard wat vervolgens wordt beloond met een grote mildheid en een fijn bouquet. Wij hebben een schitterende Médoc Cru Bougeois voor u gevonden. Een schitterende kans om uw wijncollectie aan te vullen met een klassieke topwijn. Chateau Roquegrave - Médoc Cru Bourgeois 2007 De wijngaarden van het gerenommeerde Chateau Roquegrave liggen op het hoogste punt in Valeyrac. Deze topklasse Médoc Cru Bourgois kan prima langdurig opgelegd worden. De wijn heeft een krachtige en complexe smaak met duidelijke indruk ken van kersen, kruiden en humus. De wijn heeft rijke tannines en een harmonieuze afdronk. Mis en Bouteille au Chateau. Adviesprijs 11,90 Lezersprijs 6,95 categorie wijnen Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail doorte geven. Bon Chateau Roquegrave - Médoc Cru Bourgeois Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Chateau Roquegrave 2007 6,95 per fles. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OMOV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens^Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 70