Colofon familieberichten de emotie... v7 (fwX) Wat blijft is Piet Thijsse Piet Thijsse TJuPP 'Bsiighisi J amitieberichten familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant ffj IHensenlinq.nl woensdag 13 juli 2011 familieberichten 137 op 10 juli is onze jachtvriend overleden Hij was een gepassioneerd mens die hield van het buitenleven en alles wat met jacht te maken had Piet bedankt voor de fijne jachtdagen die we samen mochten beleven wij vyensen Ina en familie veel sterkte toe Arie, Henk, Nico, Michel, Mari Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurman Wij wensen buurvrouw Ina en de familie veel sterkte toe Adrie, Francis en Dick, Andries, Linda en Raymond, Joop, Marja, Ria en Sjef Conny en Frans, Chantal en Menno, Adri en Dick en kinderen Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend Nimmer klagend, altijd dragend, Moedig ging je door, steeds weer, Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en aan dacht die wij van haar mochten, ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Johanna Tolhoek-den Herder -Jo in de leeftijd van 84 jaar. Tolhoek Piet Tolhoek Ineke Tolhoek-Paardekooper Nelly Tolhoek-Traas (in liefdevolle herinnering) Johnny en Miranda, Sven, Justin Sylvia en Vital, Lieke, Tristan, Veerle 11 juli 2011 Paardenmarkt 7 4401 EE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 15 juli om 1.3.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op Zijn tijd heeft de Heere van ons weggenomen, mijn zuster en onze tante Jo Tolhoek-den Herder Mina Schipper-den Herder Kees en Janny Ronald en Wendy, Amber, Jessy Voor de blijk van medeleven en belangstelling het afgelopen jaar en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, trotse oma en overoma Corrie Koopman - Geleijnse zeggen wij een ieder hartelijk dank. Het is goed te weten dat u mede beseft wat wij in haar verliezen en dat wij haar in dierbare herinnering zullen bewaren. J.M. Koopman Ineke Anita en Tonis Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, juli 2011 Informatiecentrum en uitvaartwinkel: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl ÉjÉ|f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37