ook eens een grizzly 204 sport 12 7 Superman Kolobnev is zich van geen kwaad bewust Lied over Hoogerland hit op YouTube Hoogerland krijgt paal en prikkeldraad cadeau Popovitsj al derde uitvaller bij RadioShack woensdag 13 juli 2011 Johnny Hoogerland en zijn vader Kees kregen voor de start van de tiende Touretappe een speciaal cadeau. Jakhals Erik, in de Tour actief voor het RTL-programma Tour du Jour, bood hen het paaltje en een stuk prik keldraad aan van de plek waar de renner van Vacansoleil-DCM zondag keihard terecht was gekomen nadat hij was aangereden. Erik Dijkstra, op tv Jakhals Erik, was maandag teruggekeerd naar de plek waar het zon dag in de negende etappe misging en nam de spullen mee als aandenken voor Hoogerland. France Wielrenner Johnny Hoogerland rijdt mm met Vacansoleil-DCM de Tour de France. Op verzoek van deze krant houdt de Yersekenaar een dagboek bij. mHOOGERLANDÜ André Greipel drukt zijn wiel iets eerder over de finish dan Mark Cavendish. AURILLAC - Jaroslav Popovitsj ging gistermiddag niet van start in de tiende etappe van de Ronde van Frankrijk. De Oekraïner heeft sinds zondag koorts. De rustdag gaf geen verbetering, zo luidde de verklaring van zijn ploeg Radio Shack. Popovitsj is al de derde uitvaller van de ploeg, die eerder de Slo- veen Janez Brajkovic en de Ame rikaan Chris Horner als gevolg van valpartijen zag opgeven. De Duitser Andreas Klöden viel zondag hard, maar hij is nog wel in koers. AURILLAC - De Russische wiel renner Aleksandr Kolobnev weet niet hoe de verboden stof HCT in zijn lichaam terecht is gekomen. De renner van Katoesja legde in de Ronde van Frankrijk een po sitieve test af en verdween maan dagavond op de rustdag uit de Tour. „Ik weet niet waar de stof vandaan komt. Zolang ik niet meer informa tie heb, zal ik er uit respect voor de organisatie en het wielrennen niets meer over zeggen", meldt Ko lobnev dinsdag op zijn website. „Politie-onderzoek na de positieve Nooit kreeg ik zo veel aanmoedi gingen in een koers dan gisteren. Zowat iedereen kwam even langs om me een hart onder de riem te steken. En ik heb ontelbaar veel kontjes gekregen zodra we een hel ling op moesten. Hartverwarmend die steun. Net zoals de ovatie die ik kreeg op het podium. En weer met die bolletjestrui aan. Gewel dig. De kans dat ik 'm vasthoud lijkt klein, maar ik heb al ergens ge lezen dat er dan een andere trui voor me klaarligt. Die van Super man. Ik ben benieuwd. Die wonden aan m'n bil, kuit en knieholte trekken natuurlijk als een gek. Toch heb ik er onderweg niet verschrikkelijk veel last van ge had. Ze worden echt perfect ver zorgd door onze dokter en fysio therapeut. Twee tot drie keer per dag wordt de boel schoongemaakt en ververst. En ik heb geen ontste kingen. Dat is een meevallertje. Slapen gaat niet geweldig. Daar neem ik ook iets voor in, want an ders doe je geen oog dicht. Gister ochtend kwamen ze langs voor de dopingcontrole. Daardoor was ik al om zeven uur wakker. Zwaar klote, iets anders kan er niet over zeggen. Want ik lag best lekker en dan krijg je weer zoiets. Nee, het leven van profrenner gaat niet al tijd over rozen. Over de hotels en de bedden valt er trouwens weinig te klagen. De jongens van Rabo bank hebben blijkbaar hun eigen matras mee. Heel mooi die luxe, maar voor mij hoeft dat niet per se. Andere medicijnen heb ik trou wens niet nodig. Onderweg had ik een pijnstiller mee, maar die heb ik niet eens moeten gebruiken. 'Onvoorstelbaar', zei onze team arts Peter Lagrou daarover. Hij noemde me een 'fenomeen van de natuur'. En dat klopt ook wel. Ik ken eigenlijk niemand die zó ge zond als ikzelf. Ik mankeer bijna nooit iets, ook al balanceer je als topsporter vaak op het randje. Op het internet word je over spoeld met informatie. De bestuur der van de auto die me aanreed blijkt nu toch weer geen vrouw te zijn. En dit terwijl me dit maan dag toch echt is verteld. Verder las ik in de AD-column van Steven Rooks dat hij het niet verstandig vindt dat ik verder rijd. Hijzelf kreeg ooit een enorme terugslag toen hij in de Giro verder was gere den na een verwonding aan zijn achillespees door een tandwiel. Dat zal best kloppen, maar ik denk dat hij appels met peren ver gelijkt. Ik heb geen schade aan pe zen opgelopen. En natuurlijk doet het nog altijd veel pijn, maar met mijn verwondingen is het echt te doen. Dat is gisteren wel gebleken. Natuurlijk ben ik nu niet okselfris. Ik leef echt van dag tot dag, maar voorlopig lukt het toch maar mooi. foto Peter Dejong/AP test heeft niets opgeleverd. Er is niks verdachts gevonden." Volgens Kolobnev heeft de ploeg leiding hem gevraagd wat hij wil de doen. „Ik heb daarop besloten uit vrije wil de Tour te verlaten en het resultaat van de controle van de B-staal af te wachten. En ik ben niet ontslagen." Kolobnev testte tijdens de vijfde etappe op 6 juli positief op HCT, een middel dat vochtafdrijvend werkt en zou kunnen dienen als maskeringsmiddel. Hij riskeert een schorsing van twee jaar en een zware boete. Voor de start van de tiende etappe willen alle media weten hoe johnny Hoogerland ervoor staat. foto Christophe Ena/AP MIDDELBURG - Johnny Hoogerland is een regelrechte hit op YouTube. De videoclip van het lied 'Go Go Johnny Hoogerland Go' is al ruim 12.000 keer via het internet beke ken. Het nummer is een bewerking van het wereldberoemde Johnny B. Goode van de Amerikaanse rock 'n roll- en blueslegende Chuck Berry. Geïnspireerd door de heldendaden van de wielren ner uit Yerseke in de Tour de Fran ce tekende Torres Blues voor de be werking. Die Nederlandse artiest is niet alleen een wielerfanaat maar ook een vurig supporter van VW-Venlo.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27