straattheaterdag in Vlissingen zeeland 13 2099, Ontdek CANADA Nieuw wrak zorgt voor drukte Mosselweekend in Veere KRAS.NL maandag 11 juli 2011 lokaties waren zaterdag in Vlissin- gen gevuld met uiteenlopende straattheatervoorstellingen. „Zaterdag is weer eens bewezen dat het publiek heel erg betrokken is bij de Internationale Straattheaterdag. Ze komen keurig op tijd en alles was uitverkocht." Frank van lersel, organisator straattheaterdag a.s. weekend met de GROOTSTE mosselpan ter wereld bij de stadshaven Les AquamenS mEmsEmgm&mmammemsmmmi door Marcel Modde SCHARENDIJKE - Het nieuwe wrak Le Serpent in de Grevelingen bij Scharendijke, heeft het afgelopen weekeinde veel duikers naar De Kabbelaar gelokt. Daarmee lijkt de doelstelling van provincie, gemeen te en duikbond NOB bereikt. De voormalige kolenvaarder werd na twee jaar voorbereiding naar de Grevelingen versleept en vrijdag af gezonken. Het 6o meter lange wrak moet de duiksport in Zee land een extra impuls geven. De diepte waarop de Serpent uit eindelijk terecht is gekomen (27 meter in plaats van het beoogde maximum van 12) maakt wel dat de initiatiefnemers de pijlen nu richten op een andere doelgroep. Rijkswaterstaat en NOB hebben nadrukkelijke voorwaarden ge steld voor een duik op de Serpent bij Scharendijke. Het zicht is momenteel (ook door verschuiving van het zand en slik) niet meer dan anderhalve meter. Duikers wordt aangeraden alleen met haspel met gidslijn het wrak te verkennen. Door die aan te hak ken aan de boei op de boeg of het stuurhuis, kan veilig de weg terug worden gevonden. Dat geldt in het bijzonder wanneer een kijkje in de donkere ruimen wordt geno men. De instanties benadrukken dat duiken op een wrak onder de ze omstandigheden niet geschikt is voor onervaren duikers, zonder de vereiste brevetering. De voorwaarden worden onder schreven door alle bij het afzink- project betrokken partijen, zo is of ficieel bekend gemaakt. Ze zijn ook uitgeprint en opgehangen bij fotografie Lex de Meester de duikstek zelf Rondreis Canada Rocky Mountains 15 dagen o.b.v. 13 x logies Vertrek: 23/8, 6/9 en 8/9 inclusief entreegelden Nationale Parken! met o.a. Vancouver, Whistler, Vernon, Sun Peaks, sfeervol-Victoria en diverse schitterende nationale parken zoals Banff NP en Jasper NP 100% vertrekgarantie op 23/8 en 6/9! inclusief vlucht, verblijf, rondreis, NL-sprekende reisleiding, entreegelden parken en excursies Zie www.kras.nl/36239 waarom zou je meer betalen 1 -% Jlen Vanaf Puzzel ouderwets gezellig mee en win de dvd-box Fanny Alexander! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Een initiatief van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 3