eoloton {ferJarJajj Familieberichten l6 familieberichten Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een ernstige ziekte, mijn geliefde schoonzoon en onze zwager en oom Tinus Dekker Sterke de Heere Bettie en de kinderen in dit verlies. Meliskerke: J. Poppe {in herinnering) A. Poppe - Bakker Middelburg: Ditie Marena - Poppe {in herinnering) Sulyman Marena s'-Gravenpolder: }an Poppe Zierikzee: Mineke en Jaap Verkamman - Poppe Meliskerke: Carina en Sjaak Matthijsse - Poppe Meliskerke: Henk en Lian Poppe - Willemse Arnemuiden: Sonja en John Kole - Poppe Neven èn nichten Meliskerke, 8 Juli 2011 Uit aller naam: Familie Poppe Neven en nichten Meliskerke, 8 juli 2011 Woorden schieten te kort bij het bereiken van het droeve bericht, dat is overleden onze zeer gewaardeerde ex-collega Tinus Dekker Tinus was ruim 13 jaar onze vrachtwagenchauffeur die met grote zorg en nauwkeurigheid onze producten bij de klant bracht. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Bettie, kinderen, kleinkinderen en naaste familie en wij wensen hen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Directie en Personeel Herder BV/Votex BV Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat we onze zeer gewaardeerde voorzitter en biljartvriend Tinus Dekker Na een ernstige ziekte moeten verliezen. Wij wensen Bettie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bestuur en leden van de biljartvereniging "Over de Rooien" Meliskerke maandag 11 juli 2011 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Willem Jacobusse Wij wensen Janneke en Rinus veel sterkte toe met dit verlies. Familie van de Kreeke IDensenlinq.nl Heden hebben we kennisgenomen van het overlijden van Tinus Dekker echtgenoot van onze nicht Bettie Poppe We wensen Bettie en haar kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Na vele jaren van vriendschap is overleden onze lieve vriend Tinus Dekker We wensen Bettie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Dat de vele mooie herinneringen aan hem jullie tot troost mogen zijn. Mattie en Piet Dekker Marijke en Jo van Leerzem en kinderen Na een korte periode van ziek zijn is toch nog onverwacht overleden onze lieve vader en opa Piet Pieter Willem Arie Kranendonk weduwnaar van Jannigje Jacoba van der Zijde eerder weduwnaar van Cornelia Maatje Adrian a Trimpe Oud-Beijerland, 12 augustus 1924 Goes, 8 juli 2011 "Hij betekent heel veel voor ons! Els Kranendonk Sietske en Mare Jeroen, Casper, Eveline, Isabelle Immanuël en Judith Emma, Maurits Christa en Martien Anna, Eva, Samuel Godelieve en Hans Matthijs, Rosemarijn, Charlotte Door en Paskal Sem, Mats Daniël Johanneke en Bas Maria en Maarten Yolanda Bomhof - Kranendonk Gert Bomhof f Cynthia en Petra Lisa Brian en Helena Johnno Correspondentieadres: Banckertstraat 28, 437J BR Koudekerke De crematieplechtigheid is op woensdag 13 juli om 11.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bij aanvang is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 tot 11.10 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Cornelia Cathalina Meulenberg-Versluis sinds 23 mei 1989 weduwe van Arie Paulus Meulenberg A Wissenkerke, 15 juli 1925 t Goes, 8 juli 2011 Kamperland: W.B. Marcusse-Meulenberg J.P. Marcusse Middelburg: J. Meulenberg-Klap Neven en nichten Kamperland, 8 juli 2011 Tot onze droefheid bereikte ons het bericht dat onze Voorzitter van de Stadsraad Domburg Gepko Prenger na een ernstige ziekte is overleden. Hij gaf op zijn eigen, humorvolle wijze, invulling en inhoud aan het Voorzitterschap. Wij zullen hem enorm missen en wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte bij de verwerking van dit enorme verlies. Stadsraad Domburg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gepko Prenger vader van onze paardenvriendin Roely. Wij wensen haar en haar familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Wim en Jo van de Velde Carin en Ruud Esther en Marco Zo sterk, altijd zo vastberaden Nu mag je rusten We blijven van je houden Met veel pijn in het hart maken we het overlijden bekend van mijn liefdevolle vrouw, onze zorgzame en lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Alma Elizabeth Put - Consten Riet A 1 december 1932 Kerkrade 18 juli 2011 Middelburg Herman Put Patrick, Marcelleen Ivan Jack, Ingeborg en Nick Correspondentieadres: Familie Put P.a. postbusnummer 8046 4335 EA Middelburg De kerkelijke dienst met zang vindt plaats op donderdag 14 juli 2011, 12:00 uur in de Petrus Paulus kerk, Lombardstraat 1 in Middelburg. Aansluitend zal om 14:00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Riet zou het op prijs stellen dat jullie een rode roos meenemen naar het crematorium. nfo@uitvaartinzeeland.nl .uitvaartinzeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Tinus Dekker Vader van onze goede vrienden. Wij wensen heel de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Alexander Saskia, Dennis Sharon, Stephan Marloes, Thomas Elène, Joey Marjolein, Lise en Martijn. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16