Y E RB ...Ben jij degene die ons team komt versterken? Your last stop before the top C> JobTrack.nl Een medewerk(st)er bediening zoekt: ERVAREN CONSTRUCTIE ADVISEUR/ONTWERPER (Terneuzen en Goes) Kijk op: www.kochadviesgroep.nl 40 zaterdag 9 juli 2011 Made with professional pride Lamb Weston maakt diepgevroren aardappelproducten en appetizers. Dat doen we met liefde en vakmanschap. We zitten al sinds 1920 'in de aardappelen' en besteden veel aandacht aan het continu verbeteren van bestaande en ontwikkelen van nieuwe producten. Bij Lamb Weston werken wereldwijd ruim 6.200 professionals. Allemaal werken we met plezier en passie voor hetzelfde doel: de lekkerste aardappelproducten maken en de beste service aan onze klanten verlenen. Samen zijn we succesvol en daar zijn we trots op. Voor onze fabrieken in Bergen op Zoom en Kruiningen zijn we op zoek naar nieuw talent voor de volgende vacatures: ELECTRICAL ENGINEER M/v (bergen op zoom Als Electrical Engineer ben je op elektrotechnisch gebied verantwoordelijk voor het beheer van de installaties, de apparatuur en de meet- en regelsystemen op de verschillende afdelingen van onze fabriek. Je werkt in dagdienst en volgens rooster ook beschikbaarheidsdiensten. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde opleiding op MBO-niveau 4 en enige jaren ervaring. Je beheerst de vakgebieden elektrotechniek en pneumatiek. Kennis van PLC-technieken is een vereiste. ENGINEER INDUSTRIAL AUTOMATION m/v (bergen op zoom) In de functie van Engineer Industrial Automation ben je verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van het proces'netwerk. Je verricht controle-, onderhoud- en reparatie werkzaamheden aan installaties in het kader van elektro technische automatisering. Voor deze functie zijn we op zoek naar een kandidaat met een afgeronde M BO-niveau 4 opleiding richting elektrotechniek of automatisering. Je hebt ervaring met industriële automatisering. Verder heb je ruime kennis van Citec/Scada applicaties en PLC-techniek. TRAINEE AANKOMEND LEIDINGGEVENDE M/v kruiningen Als Trainee/aankomend leidinggevende voor onze Technische Dienst, word je ingezet op diverse plekken binnen de Technische Dienst om zo ervaring op te doen met de verschillende werkzaamheden. Samen met je leidinggevende zal een persoonlijk ontwikkelingsplan worden gemaakt om te werken naar een leidinggevende- of naar een staffunctie. We zoeken kandidaten met een afgeronde HBO-opleiding (bijvoorbeeld AOT ofWTB). Je hebt affiniteit met het werken in een productieomgeving en vindt werken in dagdienst, waarbij je volgens rooster ook in het weekend kunt worden ingezet, geen bezwaar. Wanneer je je opleiding recent hebt afgerond, maar ook als je al enige werkervaring hebt, nodigen we je uit te solliciteren. Wij vragen veel, maar we hebben dan ook wat te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Voor Bergen op Zoom kun je deze richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 394, 4600 AJ Bergen op Zoom of per e-mail naar wouterlabrujere@lambweston-nl.com. Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met Wouter Labrujère op 0164-272539. Voor Kruiningen kun je je sollicitaties richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per e-mail naar petraklappe@lambweston-nl.com. Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met Petra Klappe op 0113-394273. www.lambweston-nl.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Grand-Café Hotel Restaurant De Bourgondiër is een bourgondisch café-hotel gevestigd aan de Grote Markt in het centrum van Bergen op Zoom. Het uitdragen van de bekende Brabants bourgondiscne levensstijl is ons visitekaartje. Binnen onze organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar: Enige ervaring in een soortgelijk bedrijf is wenselijk. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met uw C.V. richten aan: De Bourgondiër, Grote Markt 2-3,4661 NR Bergen op Zoom t.a.v. dhr. M.W.C. Simons, Tel.06-22015474 Moerstee glasspecialist Wegens toenemende drukte zijn wij op zoek naar een: GLASSLIJPERf M/V) Wij zoeken iemand, die - een technische opleiding heeft - kan werken met een cnc-machine of hiervoor wil worden opgeleid - heel handig is met computers Wij bieden: - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - na gebleken geschiktheid mogelijkheid voor een vast contract Belangstelling Mail je briefen CV naar heleen@moerstee.nl of stuur je brief en CV binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad naar: Moerstee Glasspecialist BV t.a.v. Mw H. Oele, Kloosterweg 18 4421 PV Kapelle f f \Êkt(ft 8* lf Brabant Water, betrokken partner voor de Provincie Noord-Brabant en gemeenten, kent een indrukwekkende historie die teruggaat tQt het jaar 1887. Thans werken er een 800-tal enthousiaste en deskundige medewerkers om drinkwater 24 uur per dag aan miljoenen burgers te leveren. Vanuit een onwrikbaar kwaliteitsfundament onderneemt men op een duurzame en maatschappelijk verantwoorde wijze en wint men water van de allerbeste kwaliteit uit de zuiverste natuurlijke bronnen. De divisie Zakelijke Markt kiest een commerciële focus en signaleert specifieke watergerelateerde behoeften in de Nederlandse markt, adviseert klanten en ontwikkelt nieuwe diensten en producten. Zij vertaalt de wensen van klanten naar concrete projecten. Voorbeelden zijn de levering van industriewater, koude- en warmteopslag in de bodem, legionellapreventie en geothermie. Binnen deze solide en technologisch hoogstaande organisatie doen zich thans de volgende vacatures voor: TECHNISCH ADVISEUR/ SPECIALIST GEOTHERMIE Uitstekende prim, en sec. arbeidsvoorwaarden - Breda Je bent verantwoordelijk voor de geologische en boortech- nische expertise voor geothermieprojecten. De werkzaam heden betreffen het opzetten en begeleiden van geologische haalbaarheidsstudies, het analyseren en beheersbaar maken van risico's in het ondergrondse systeem en deze, in nauwe samenwerking met de technisch adviseur warmte, vertalen naar innovatieve, toekomst bestendige ontwerpen. Bij projecten zorg je voor de inhoudelijke aansturing van het geologisch onderzoek en engineering, begeleiding van de realisatie, en ondersteuning bij de exploitatie van diepe geothermie putten. Je begeleidt de projectontwikkelaar en uitvoeringspartijen op geofógisch en geotechnisch vlak en ontwikkelt samen met de projectontwikkelaar de geo thermie strategie. Profiel: je beschikt over een afgeronde HTS/TU-opleiding; bijvoorbeeld mijnbouwkunde of toe gepaste geologie aangevuld met werkervaring inzake voorbereiding, realisatie en exploitatie van projecten in de diepe ondergrond, bijvoorbeeld de olie- en gas- industrie. Kennis en kunde op het gebied van geologie en boortechnieken. Innoverend vermogen, oplossings gerichtheid en overtuigingskracht vervolmaken het geheel. Consultant (Eindhoven): Guido Klaassen, mobiel 06 - 55 38 40 24 Vacaturenummer: 4880600 PROJ ECTONTWIKKELAAR GEOTHERMIE Uitstekende prim, en sec. arbeidsvoorwaarden - Breda U heeft de leiding over de ontwikkeling van nieuwe geo- thermie projecten en bent verantwoordelijk voor het binnenhalen en ontwikkelen van grootschalige multidisci plinaire energieprojecten. Daartoe stuurt u de technische, organisatorische, juridische en financiële facetten voor de ontwikkeling van de business case aan. Het inschatten van de kansrijkheid van projecten en het aandragen van creatieve oplossingen voor het vergroten hiervan vormen een cruciaal onderdeel van deze veelzijdige en uitdagende spilfunctie. U zorgt voor draagvlak voor succesvolle projecten en doet derhalve onderbouwde investerings- voorstellen aan de directie. Natuurlijk onderhoudt u tevens intensieve contacten met initiatiefnemers, klanten/ prospects en potentiële partners. Profiel: u beschikt over een afgeronde HBO/academische opleiding aangevuld met aantoonbare werkervaring in de projectontwikkeling van grootschalige multidisciplinaire energieprojecten. U bent gedreven doch diplomatiek, overtuigend en communicatief sterk. Natuurlijk beschikt u tevens over een ondernemende instelling, managementvaardigheden en commerciële feeling. Consultant (Eindhouen): Guido Klaassenmobiel 06 - 5 5 38 40 24 Vacaturenummer: 4881300 FenS chemicals bv is een succesvolle leverancier van unieke smeermiddelen in Europa. Voor ons magazijn zijn wij op zoek naar een fulltime LOGISTIEK ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Je werkzaamheden bestaan uit ontvangst, opslag en uitgifte van goederen, bestellen van transport, bijhouden product- en veiligheidsinformatie en contact met transportbedrijven Je hebt relevante werkervaring, kennis van MS Word Excel, beheerst Engels Bezit van heftruckcertificaat is een pré Sleutelwoorden flexibel, accuraat, zelfstandig en communicatief Wij bieden een afwisselende baan en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, inclusief premievrij pensioen Belangstelling? Stuur je cv en motivatie naar management@fens.nl Voor meer informatie kun je bellen naar Ralph Bergshoef 0113-579095. FenS chemicals bv - Amundsenweg 28 - 4462 GP GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 94