J Dien Dekker - Faas ^.2 I familieberichten zaterdag 9 juli 2011 O dlensenLinq.nl Plotseling is overleden onze buurvrouw Prina Schroevers Wij wensen Robbie en familie veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Max en Marie Pleyte Jan en Christa Wisse Jacco en Dominique Hoogstrate Marina Joosse Bas en Lenneke Westmaas Amemuiden, 6 juli 2011 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze zeer geliefde moeder, oma en over-oma Jacoba Westerbeke-Lievense Weduwe van Jan Westerbeke in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Zierikzee, 7 juli 2011 Zorgcentrum Allévo Borrendamme, kamer 417 Correspondentie-adres: J. Westerbeke Scheldestraat 33 4301 VA Zierikzee Dinsdag 12 juli is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het zalencentrum van de Chr. Geref. kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee. De gedenkdienst voor familie en belangstellenden zal aanvangen om 13.00 uur, waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in genoemd zalencentrum gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Dankbetuiging De vele blijken van hartelijk medeleven en belangstelling die wij van u ontvangen hebben, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens ziekte en na het overlijden van mijn geliefde en zorgzame vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Janna Beeke-Lokerse hebben ons goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. Familie J. Beeke D.J. Blomstraat 1 4416 CV Kruiningen Voor alle blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Tannetje de Buck-Maas betuigen wij onze oprechte dank. Familie de Buck Oostkapelle, juli 2011 Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn moeder en onze oma willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Ria Sjoerd en Sandra, Lukas Kapelle, juli 2011 Dankbetuiging De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en andere oma Jantina Frederika Donze - Plasman betuigen wij u onze hartelijke dank. Paula Marit en Francis, Féline Marianne en Frans Peter, Shirin, Colin, Milan Tineke Lian en Ned Bres kens, juli 2011 Vóór en na het overlijden van onze innig geliefde dochter, zus en tante lanneke Goudswaard heeft het ons diep geraakt dat zovelen om haar heen hebben gestaan met praktische zorg, aandacht en gebed. Ook de zeer vele blijken van medeleven tijdens de condoleances, de rouwdienst en de begrafenis zijn ons tot steun geweest. Hiervoor zeggen wij u allen hartelijk dank. Familie M.P. Goudswaard E.P. Goudswaard-Heystek Geersdijk, juli 2011 DANKBETUIGING Mijn oprechte dank voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man Jan Heijdens Het doet ons goed dat er zovelen van u Jan 'n warm hart toedroegen. Helen van den Bosch Rem Nicole Zeus Leon Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Gillis Hoek van Dijke Het heeft ons erg goed gedaan. W. Hoek van Dijke-Paauwe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, juli 2011 Het heeft ons goed gedaan dat we zoveel medeleven hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Geertruida Hubregtse-de Witte Onze hartelijke dank hiervoor. Familie Hubregtse 's-Gravenpolder, juli 2011 Comé Jacobs DANKBETUIGING Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn vader Johannes C.W.M. Jacobs hebben mij zeer gesteund. Ik wil u hier graag voor bedanken. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belang stelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Christina Vos-de Lange Het is voor ons een grote troost te weten dat Tiny voor zoveel mensen iets heeft betekend. Adrie Vos Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2011 Voor de vele telefoontjes, lieve woorden, kaarten en uw aanwezigheid rond het overlijden van Jan Paree willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Tannie Paree-Rijk Machteld en Piet Esther en Jörg, Hanna, Marie-Elise Dankbetuiging Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Janneke Aaltje Ribbens-Romeijnsen Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Romeijnsen Familie Ribbens Terneuzen, juli 2011 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Cees Schijf De vele, vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokken heid, hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder mens Cees, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. S.D. Schijf-van Poelje Sandra en Dennis Paauwe-Schijf Jeroen en Nicole Jordy Ronny Schijf Uw blijken van medeleven, de vele harte lijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en schoonmoeder Riet Sohier-van Hese waren overweldigend. Wegens de enorme belangstelling bij de uitvaartdienst is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk dat Riet niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel betekend heeft. Gilles Sohier Jeannette van Waesberghe-Sohier Hans van Waesberghe Oost-Souburg, 9 juli 2011 Rilland, juli 2011 Graag danken wij iedereen hartelijk voor de mooie kaarten, brieven, bloemen en alle andere blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van Kees Verbeek Uw aanwezigheid en betrokkenheid heeft ons gesteund en geeft kracht om in zijn geest verder te gaan. Wij zijn u daar erg dankbaar voor. Trudy Zuidhof Bas en Tom Verbeek Ronald, Jessica en Lisa Joke en René Kwadendamme, juli 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42