sport 135 over dubbelduo NAC speelt dinsdag in IJzendijke tegen Cerde Bekendmaking besluit zaterdag 9 juli 2011 door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Zondag-vijfdeklasser IJzendijke fungeert aanstaande dinsdag als gastheer voor twee profclubs. Eredivisionist NAC Bre da speelt die avond op het veld van de West Zeeuws-Vlaamse club een oefenwedstrijd tegen Cercle Brugge, dat uitkomt op het hoog ste niveau in België. De aftrap is dinsdag om 19.00 uur. NAC begint maandag aan het vijf daagse trainingskamp in Kamper land en speelt komende week drie oefenwedstrijden. Op dinsdag in IJ zendijke tegen Cercle Brugge, op donderdag in Oosterland (veld Duiveland, 19.00 uur) tegen de Schouwse selectie en zaterdag 16 juli in Yerseke tegen het Zeeuws elftal (aanvang 16.00 uur). Vooraf gaand aan dat duel speelt het Zeeuws vrouwenelftal tegen het vrouwenteam van Club Brugge. NAC, dat getraind wordt door de uit Wemeldinge afkomstige John Karelse, won vorige week moei zaam (1-3) van zondag-hoofdklas ser Dongen. Vandaag oefent de Bredase club tegen TSC, daarna volgen drie oefenduels op Zeeuw se bodem. De selectie van NAC is door het vertrek van onder meer Leonardo, Gabor Horvath en boeg beeld Rob Penders uitgedund. Mi ke Zonneveld is één van de weini ge nieuwelingen. Bij Cercle Brugge staat ook een oud-speler aan het roer. Bob Pee- ters, de ex-spits die in het verleden voor onder meer Roda JC, Vitesse en Millwall speelde, begint aan zijn tweede seizoen als hoofdtrai ner. Cercle eindigde vorig seizoen als negende en greep in de finale van de play-offs tegen Westerlo net naast een ticket voor de voor ronde van de Europa League. Volwassenen betalen dinsdag 8 eu ro entree, voor kinderen tot twaalf jaar kost een kaartje 4 euro. Nieuw-Zeeland eindigde de Britse ploeg als tweede en moest de Holland Acht genoegen nemen met de vierde plaats. De vrouwen acht was opnieuw bijna vier seconden snel ler dan de Canadese ploeg, die vorige maand bij de Ko ninklijke Holland Beker ook al twee keer op ruime ach terstand werd gezet. De wereldkampioenen uit de Vere nigde Staten waren in de andere serie nog wel meer dan 2 seconden sneller dan Oranje: 6.05,43 tegen 6.07,54. Nederland won eerder dit seizoen goud in Mün- chen op dit onderdeel, maar in Duitsland ontbraken toen de Amerikaanse roeisters. Voor de ploeg van bondscoach Susannah Chayes was het in Luzern de vijf de zege op rij. Een nieuwe triomf in de finale zou twee maanden voor de WK in Bied een sensatie zijn. foto Sigi Tischler/EPA daar werd Haase door gelegen heidspartners geflankeerd. Dat laat ste is een gunstig perspectief! Huta Galung lijkt de belangrijkste kandidaat om Haase op de baan te vergezellen. Hij stuitte in 2011 in de dubbel zowel op Moodie als de te verwachten Izak van der Merwe en beschikt dus over voorkennis. Beide confrontaties gingen overi gens voor hem verloren. De Nederlandse kopman Haase werd gisteren tegen Rik de Voest slechts één set getart: 6-7, 6-3, 6-0, 6-4. Het positieve resultaat werd la ter op de dag tenietgedaan door Kevin Anderson. De op papier hoogst ingeschaalde speler van allen had het lastig tegen Thomas Schoorel, maar verzaakte niet: 6-7, 6-4, 7-6, 6-1. Dat Schoorel van de nummer 35 van de wereld verloor, was geen schande. Desondanks overheerste bij Siemerink, die zag dat Schoorel in de derde akte nog een setpunt verspeelde, de teleur stelling. „Thomas was er heel dicht bij. Het is jammer dat hij net niet kon doordrukken. Toch mag hij te vreden terugkijken, want hij heeft het goed gedaan." Dat de debutant geen planken koorts vertoonde, kan zich mor gen wel eens uitbetalen. Tegen de beoogde opponent De Voest moet Schoorel winstkansen worden toe gedicht. Dat is een prettig gegeven, aangezien de over de uitkomst van de partij tussen Haase en Ander son weinig zinnigs valt te zeggen. Thomas Schoorel. Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu De Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu heeft een besluit genomen op de aanvraag van Ecofys Netherlands b.v. te Utrecht. Inhoud besluit De aanvraag betreft het plaatsen en in bedrijf stellen van een getijcentrale in doorstroomopening Roompot 10 van de Oosterscheldekering met zaaknummer 028.0957. A.wtwi 398. Terinzagelegging Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 11 juli 2011 vooreen periode van zes weken, op werkdagen van 9.00 uur tot 17.00 uur ter inzage ten kantore van: - Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg: - het gemeentehuis van de gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg. Beroep Tot 22 augustus 2011 kan tegen betaling van de verschuldigde griffierechten schriftelijk beroep worden ingesteld bij de rechtbank (sector Bestuursrecht) binnen het rechtsgebied waarvan de indiener zijn woonplaats in Nederland heeft. Indien de indiener geen woonplaats in Nederland heeft, is de rechtbank te 's-Gravenhage, postadres: Postbus 20302,2500 EH 's-Gravenhage, bevoegd. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden, die zienswijze(n) hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat zij geen zienswijze(n) hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Het ondertekende beroepschrift bevat ten minste het volgende: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening van het beroep; c. een vermelding van het bestuursorgaan; d. de datum en het kenmerk van het (de) besluit(en). Voorlopige voorziening Tevens kan een verzoek worden gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Een dergelijk verzoek moet worden gericht aan de Voorzieningenrechtervan de Rechtbank in het arrondissement waarin u woonachtig bent. Indien de indiener geen woonplaats in Nederland heeft dient het verzoek te worden gericht aan de rechtbank te 's-Gravenhage, postadres: Postbus 20302,2500 EH 's-Gravenhage. De Voorzieningenrechter kan naar aanleiding van uw verzoek een voor lopige voorziening treffen, indien er sprake is van een spoedeisend belang. Griffierechten Zowel in verband met de behandeling van het beroep als in verband met het verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. Omtrent de hoogte daarvan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dient te betalen, krijgt u na indiening van het beroep c.q. verzoek om voorlopige voorziening bericht. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kan tijdens kantooruren contact worden opgenomen met Rijkswaterstaat Zeeland, telefonisch bereikbaar onder nummer 0113 - 24 78 52. Middelburg, 4 juli 2011 De Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman .»<aBgg^wSi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35