17 Joyce wist niet wat haar overkwam Zomer foto Colofon Zomer: verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem kunt ons informeren: email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434042 Coördinatie: Cornelleke Blok en Maurits Sep telefoon: 0118 434042 e-mail: zomer@pzc.nl Redactie: Maartje Geels Karen Hagen Dyon Matulessy Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon:0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Ons zonnetje tussen de blomme tjes. Die omschrijving zette Henk Trouwborst uit Philippine bij de foto die hij maakte van zijn kleindochter Joy ce van 18 maanden. Ze kijkt geconcen treerd naar de duizenden paardenbloe- men - het lijken wel kleine zonnetjes - die haar omringen. Henk wint met deze foto vandaag de mountainbike. Wilt u ook een moun tainbike winnen? Stuur uw zomerfoto in via www.pzc.nl/foto. zaterdag 9 juli 2011 De PZC geeft in juli en augustus dagelijks een mountainbike weg aan de maker van de leukste, gekste of mooiste zomerfo to van de dag. Zet je foto in het al bum zomer 2011 op www.pzc.nl/foto. Vermeld wel je naam, adres en telefoon nummer! Joyce (18 maanden) wist niet wat haar overkwam, toen ze in een weiland vol paardenbloemen werd neergezet, vertelt haar oma Jannie. „We waren aan het wan delen rondom Philippine, toen haar moe der haar uit de kinderwagen tilde en in een veld neerzette. 'Wat is dit allemaal?', leek ze te denken. Het was zo'n leuk ge zicht." Trotse opa Hehk maakte de foto, die boven aan deze pagina staat. Hij wint een moun tainbike. Henk Trouwborst uit Philippine wint vandaag de mountainbike.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 109