Neem het voortouw. Als (Assistent-)Filiaalmanager VOORZITTER (M/V) Shipping Supervisor (MBO+/HBO) Blending operator (MTS Chemie/techniek) Scott 48 banen zaterdag 9 juli 2011 JobTrack.nl Altijd de beste willen zijn Kijk voor de volledige omschrijving op www.werkenbijlidl.nl of solliciteer direct via werken@lidl.nl. We kijken uit naar jouw sollicitatie! Bij Lidl willen we altijd de beste zijn. De beste service, de beste producten, de beste winkel en de beste prijs natuurlijk. Daar werken we, als Europa's grootste discounter, elke dag keihard aan. Met 8.000 medewerkers in Nederland. En daar zijn we trots op! Daar gebeurt het, de winkel. Dé plek waar jij verschillende ballen in de lucht houdt en zelf ook de handen uit de mouwen steekt. Zo is het jouw taak om ervoor te zorgen dat de winkel er perfect uitziet. Zorg je dat alles aan de kassa's vlot verloopt, er voldoende wisselgeld is en de kas opgemaakt wordt. En zie je er op toe dat de bevoorrading zo verloopt dat alle schappen op tijd aangevuld kunnen worden. Wat er zo uitdagend aan je baan is? Dat is het feit datje door zelf het goede voorbeeld te geven je team inspireert. En dat je elke dag het resultaat van jullie teamwork in prima cijfers en tevreden gezichten terugziet! Nationaal Park Oosterschelde, gelegen in het hart van de Zuidweste lijke Delta, is één van de 20 Nationale Parken in Nederland. Doelstel lingen zijn natuurbeheer en -ontwikkeling, voorlichting en educatie, recreatie en onderzoek. Aansturing gebeurt door het Overlegorgaan, waarin alle bij het Nationaal Park betrokken partijen vertegenwoor digd zijn. In verband met het vertrek van de huidige voorzitter is het Overlegorgaan op zoek naar een nieuwe, enthousiaste waarvoor het volgende functieprofiel is opgesteld: - heeft ruime bestuurlijke ervaring - is bekend met de cultuur en de maatschappelijke en bestuurlijke situatie in het gebied - heeft affiniteit met natuur, landschap en recreatie - heeft oog voor de verschillende belangen en is in staat bruggen te slaan - neemt een onafhankelijke positie in - beschikt over voldoende tijd om de functie inhoud te geven (bij voorkeur voor 2 termijnen van 4 jaar) - bij voorkeur woonachtig in de regio De taken van de voorzitter zijn o.m. het voorzitten van de vergade ringen van het Dagelijks en Algemeen Bestuur Overlegorgaan (4-6 keer per jaar), het bevorderen van de uitvoering van het Beheer- en Inrichtingsplan en het actief vertegenwoordigen van het park in de regio, in overlegsituaties en in het Samenwerkingsverband Nationale Parken (SNP). Benoeming van de voorzitter vindt plaats door de Minister Economie Landbouw en Innovatie op voordracht van het Overlegorgaan. De benoeming geldt voor een periode van 4 jaar, te verlengen met maxi maal 4 jaar. Er geldt een landelijke onkostenvergoeding, die bestaat uit presentiegeld en reiskostenvergoeding voor de vergaderingen van het Overlegorgaan en het Samenwerkingsverband .Nationale Parken. Informatie over het Nationaal Park Oosterschelde kunt u vinden op de website www.np-oosterschelde.nl. Voor meer informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de secretaris, de heer Mr. F.M.M. van Pelt tel. 0118 - 631 793 of 0113 - 372 640 (privé). LI kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan de selectiecommissie Nationaal Park Oosterschelde, t.a.v. secretaris Nationaal Park Oosterschelde Mr. F.M.M. van Pelt, Postbus 165, 4330 AD Middel burg of per e-mail aan fpe@zeeland.nl. De sollicitatietermijn sluit op 15 augustus 2011 PS# Nationaal Park I Oosterschelde Nationaai Park Oosterschelde Scott Specialty Gases, onderdeel van de Air Liquide groep, produceert hoogwaardige kalibratiegas- mengsels voor o.a. petrochemische en laboratorium applicaties. Scott exporteert haar producten o.a. binnen Europa en naar het Midden-Oosten en Noord-Afrika. Voor onze productieafdeling in Breda zijn wij op zoek naar twee fulltime collega's met ervaring in wecken met gevaarlijke goederen. De functie: U bent verantwoordelijk voor het coördineren van cilindertransporten over de weg, water of via de lucht. U zet zo gunstig mo gelijke routes uit in nauwe samenwerking met transportorganisaties en klanten. U speelt flexibel in op logistieke wensen van klanten zoals verschillende handelsdocumenten, importvergunningen etc. U waarborgt tijdige beschikbaarheid van documenten, inclusief legalisatie. Als logistieke tussenpersoon communiceert u met transport organisaties en opdrachtgevers. Daarnaast is er veelvuldig contact met distributie- en binnendienst collega's om de goederen op hun afgesproken eindbestemming te krijgen. U stuurt collega's aan in het verschepingsgereed maken, laden en lossen van gevaarlijke goederen. Na bewezen geschiktheid zult u doorgroeien naar een leidinggevende rol voor de afdeling cilinder preparatie distributie. Het profiel: U heeft een opleiding op MBO of HBO niveau succesvol afgerond en u heeft uitgebreide en actuele ervaring met internatio naal transporteren van goederen. Ervaring met gevaarlijke goederen is een pre, evenals een IATA en IMO certificaat. U bent een teamplayer, die prima functioneert in een productieomgeving, waarbij u ook graag eigen initiatieven ontplooit. U heeft aantoonbare ervaring in het plan nen en coördineren van werkzaamheden en aansturen van mensen. U beschikt over goede computer vaardigheden en een goede beheersing van de Engelse en Nederlandse en taal. U wordt gedreven door klanttevredenheid. U heeft een hands-on mentaliteit en beschikt over goed ontwikkelde analytische en communicatieve vaardigheden. U bent in staat om in een productieomgeving nauwkeurigheid, resultaatgericht heid en structurele verbeteringen te waarborgen. De functie: Na een in house training bent u verantwoordelijk voor het produceren van gasvormige referentie materialen. Deze ijkgassen worden wereld wijd gebruikt voor kalibratie's en certificeringen. De productie vindt plaats via gravimetrische systemen. U bent tevens verantwoordelijk voor het controleren van de vulsystemen, het kalibreren van balansen en diverse druk- en vacuüm meters, het beheren van voorraden, het vastleggen van vul resultaten en de eindberekening van compositie en nauwkeurigheden. Bij productie problemen wordt u geacht zelfstandig actie te initiëren en mee te werken aan oplossingen en verbeter projecten. Functie eisen: MTS werk - en denkniveau/ MTS opleiding Proces techniek/ VAPRO-B/C. Ervaring is een productie omgeving is een pre. U werkt goed in teamverband, waarbij je ook graag eigen initiatieven ontplooit. U hebt ervaring met zelfstandig werken en uw eigen werkzaamheden te plannen U hebt ervaring met het werken met MS office. U bent nauwkeurig en resultaat gericht. Goede Nederlandse en Engelse schriftelijke en mondelinge vaardigheid. Goede fysieke gezondheid.- Scott biedt: Een veelzijdige en dynamische functie bij een bedrijf met producten om trots op te zijn. Werken bij een internationaal bedrijf met transportbestemmingen over de hele wereld. Een betrokken werksfeer van een relatief kleine organisatie met doorgroeimogelijkheden binnen de grote moedermaatschappij Air Liquide. Een marktconform arbeidsvoorwaarden pakket waarbij de werkzaamheden in dagdienst worden uitgevoerd. Interesse voor een van de functie's, solliciteer dan direct, en schrijf een korte brief of email met uitgebreid curriculum vitae naar Scott Specialty Gases Netherlands BV, t.a.v. Mevr. M.Fraanje Takkebijsters 46-48,4817 BL Breda, E-mail: moniQue.fraanie@airliQuide.com.Tel: 076-5711828. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. g-g A.IFt UQUIDE Nationaal Park Oosterschelde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 102