sken! Vooruitblik of flop Porsche-rit van Goes naar Wemeldinge vrijdag 8 juli 2011 Zomeravondconcert, muziekvereniging Luctor et Emergo bij de Watermeter. Aanvang 19.30 uur. Toe gang gratis! Bij slecht weer wordt uitgeweken naar het Dorpshuis of de Dorpskerk. Het orkest staat onder leiding van Gert van de Wei de en de slagwerkgroep (ook melodisch slagwerk) onder leiding van Ronald de Roo. Hogezoom, vanaf 19.30 uur. Sas van Gent Zwemnachtmarathon, deelname: €4,00 p.p. 't Sasse Bad, Zwembadstraat, 18.00 tot 01.00 uur. Schoondijke Open tuindagen 'Juust Wa'k Wou'. Een liefhebbers- tuin van 5200 m2 naar eigen ontwerp en aanleg. Deze tuin kenmerkt zich door de grote verscheiden heid aan planten. Permanente expositie aquarellen. Voor de liefhebbers zullen er plantjes en stekjes te koop zijn tegen kostprijs. De tuin zal open zijn van 10.00 uur tot 17.00 uur. De tuin is t/m 12 augustus iedere vrijdag te bezoeken van 13 uur tot 21 uur, entree €2,50 p.p. Van 17.30 tot 21.00 uur aquarel cursus in de tuin. Info: www.juustwakwou.com Tragel Oost 21, van 13.00 tot 21.00 uur. Sint-Annaland k Musica Nautica. Voor de vierde keer ivindt het concert Musica Nautica F plaats in de haven van Sint-Anna land. Bij het vallen van de avondsche mer zullen internationaal bekende ar tiesten een schouw- en luisterspel van allure ten to nele brengen. De toegang tot het 'Prinsengrachtcon- cert' van Zeeland is gratis. 2011 wordt de vierde editie van Musica Nautica: een evenement dat jaar lijks vele bezoekers trekt die willen genieten van licht verteerbare klassieke muziek met een knipoog naar jazz. Het voorprogramma begint om 19.30 uur luchtig met blaaskapel Dak d'r af. Daarna treden Na- talya Kraevsky (sopraan), Inez Carsauw (mezzo-so praan), Alex Vermeulen (tenor), Céleste Zewald (klarinet), André Telderman (piano) en het jazzcom bo Melphi op. Havenweg 12, van 19.30 tot 23.00 Sint-Laurens Fuchsiashow, 't Hof Popkensburg, Kasteelstraat 7, 10.00-17.00 uur, gratis toegankelijk.. Stellendam Huttendorp Stellendam bij de ijsbaan aan de Een- drachtsweg te Stellendam. Voor alle kinderen van 4 t/m 6 jaar, onder toezicht van volwassene. Deelna me per dag €7,50, voor 2 dagen €10,00. Voor meer informatie en aanmelden: www.vos-web.nl. De houtverbranding vindt plaats op zaterdag 9 juli om ongeveer 20.00 uur. Terneuzen Vaartocht Terneuzen by Night. Ervaar het Portaal van Vlaanderen en maak een vaartocht over de Westerschelde en zie Terneuzen by Night! Het arrangement bestaat uit een vaartocht over de Westerschelde met gids. De tocht gaat langs de Braakmanhaven, via de Scheldebouvelard, de put van Terneuzen richting de Griete, en weer terug. Duur: 2 uur. Het arrangement is uit te breiden met een Westbeerdiner (tussen 18.00 en 20.00 uur) a 37,50 p.p. (driegangen suggestie menu). Opstapplaats: calamiteitensteiger Terneuzen vlakbij de Westbeer. Aanvang: 20.00 tot 22.00 uur. Deelname: €12,50 p.p. prijs arrangement incl. Westbeerdiner €50,- p.p. Het informatiecentrum is ook apar t te bezoeken (dus zonder rondleiding en zonder rondvaart). Voor meer informatie: 01,15-616268 info@portaalvanvlaanderen.nl www.portaalvan- vlaanderen.nl Portaal van Vlaanderen, Zeevaartweg 11, van 20.00 tot 22.00 uur. ©Vlissingen Onderstroom, theater muziek kunst aan de kust. Tot en met 10 juli. De Cultuurwerf presenteert met dit zomerfestival vier dagen lang de stad als podium met een mix van theater op locatie, straattheater op plei nen, korte en vermakelijke voorstellingen in tentjes en objecten, beeldende kunst, circustheater en meer. En natuurlijk is de binnenstad het podium voor de internationale straattheaterdag op de zater dag. Het merendeel van de voorstellingen is gratis, er zijn een aantal voorstellingen waar wellicht een kleine vergoeding voor gevraagd wordt. Middagpauze-orgelconcert: Frank Heye in de Sint Ja- cobskerk. Oude markt 2, vanaf 12.00 uur. Wemeldinge Puzzel-wandeltocht Camping Linda Wemeldinge. Tijdens de wandeling van een uur komt u allerlei leuke feitjes te weten en ontdekt u de mooiste plek jes van Wemeldinge. De wandeltocht is gratis af te halen bij de receptie van Camping Linda. Ook ge schikt voor kinderen. Oostelijke Kanaalweg 4. Westenschouwen Plompe Toren skeltertocht, skeltertocht naar de to ren van Koudekerke met uitzicht over Nationaal Park de Oosterschelde en vogelrijke gebieden. Mo gelijkheid tot het spotten van zeehonden en bruin vissen. Groepen tot 14 personen is mogelijk Natuurinformatiepunt/trampolinecentrum Wester- schouwen, van 11.00 tot 18: 0 uur. Westkapelle Kermis, Markt, gehele dag. Kijk voor de volledige agenda op de website van de VW Zeeland: www.vwzeeland.nl. Wilt u een evenement toe voegen, ga dan naar www.promotiezeelanddel- ta.nl/nl/evenement-toevoegen of www.vwzeelandinfo.nl en dan naar evenement toevoegen. ZATERDAG 9 JULI Cadzand Strandjutters Mosselfeest. Vanaf 18.00 uur kunt u terecht in het comfortabele tentencomplex tussen 't Haventje en Strandpaviljoen de Piraat. Kosten: 40,00 p.p. incl. mosselmaaltijd, 2 drankjes, het en tertainment en uw bijdrage aan het goede doel. D'n Doars - 'A Tribute to The Doors'. De Sporthal Cadzand, Noorddijk 3, 22:00 uur. Toegang: €5,- Colijnsplaat Solexrace. Start 18.30 uur. Inschrijven van 17.00 tot 18.00 uur in de Voorstraat, €10,-pp. Dirksland Flakkees Elftal - Excelsior. Voetbalwedstrijd. Philips- hoofjesweg 31, vanaf 16.00 uur. Meliskerke Ringrijden, Dorpstraat, van 08.00 tot 17.30 uur. Middelburg Zeeuws elftal - FC Twente. Voetbalwedstrijd. Sport park Veerse Poort, van 14.30 tot 16.30 uur. Sint Annaland Schorrefestival. Naast het Schorrekoor nemen er di verse koren deel aan hët festival.Havenplein, van 14.00 tot 21.00 uur. ZONDAG 10 JULI Goes Manhuistuinconcert. Manhhuistuin, ingang achterzij de Schuttershof of poortje Singelstraat, 12.00-13.00 uur. Hulst Torenbeklimming Willibrordus Basiliek. Kaarten a 4,50 per persoon zijn verkrijgbaar bij alle VW-kan- toren in Zeeland (inclusief VW Ouddorp aan Zee) of direct online via het tabblad 'E-tickets'. C. de Vos- plein, van 14.30 tot 15.30 uur. Een combinatie met de ZomerVestingWandeling om 15.30 uur is moge lijk tegen gereduceerd tarief a €7,00. Vlissingen Vlissingse wandeling. De gids leid je door bijzonde re steegjes en vertelt de verhalen achter de gebou wen. Kaarten a €6,50 zijn verkrijgbaar bij alle WV's in Zeeland en bij het Zeeuws maritiem muZEEum in Vlissingen. Nieuwendijk 11van 14.00 tot 15.30 uur. paar frietjes moet je het dus doen met wat minder mayonaise. Komen we terug: „Voor alleen een frietje is Vlissingen vanuit Rotterdam wel een beetje ver!" lacht mevrouw Verhoeks. „Maar als we de volgende keer naar Zee land komen, gaan we graag hier weer heen!" voegt mevrouw Westdorp toe. Cijfer: De dames geven de frietjes een 9. „Net geen 10. Want helemaal perfect, tsja dat kan eigenlijk niet!" erna De redacties van de zo- merkrant en Z2 bezoe ken deze zomer elke dag een camping, met een simpele vraag: wat is hier top, en wat is flop? Donderdag waren ze bij minicamping Buitenhof in Lewedorp, en vandaag zijn ze bij De Kiekendief in Dishoek. Benieuwd? www.z2.nl. GOES - De Porsche Club Holland komt aan staande zondag naar Goes voor een oriën- tatierit. Mensen die een Porsche bezitten, kunnen deelnemen aan deze rit; ze hoeven geen lid te zijn van de club. Wie geen eigen Porsche heeft, kan ook gaan kijken: de nieuwste modellen doen mee aan de-rit, maar ook oude klassiekers. De rit begint om 12.00 uur bij Protech in Goes (Columbusweg 15) en eindigt om 16.00 uur in Wemeldinge op het parkeer terrein (strandje) onderaan de dijk bij Resi dence Weumelinghe. Inschrijven via porsche-club-holland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 75