Jan van Oosten Jan van Oosten Jan Jan van Oosten Jan Jan van Oosten Jan 40 familieberichten vrijdag 8 juni 2011 fOenseniinq.nl Hoe iets te zeggen als je er niet meer bent. Verliezen is moeilijk, het voelt zo onrechtvaardig. Eerst geschokt en ontdaan, nu bedroefd en verslagen. Verbijsterd en verdrietig zijn wij, dat tengevolge van een ernstig ongeval is overleden Jan van Oosten Kapelle, 25 maart 1951 t Rotterdam, 5 juli 2011 Lieve, zorgzame man van: Marjan van Oosten-Brasser Vader, schoonvader van: Daniëlle V en Ron Mariëlle en Peter-Paul Trotse opa vanNoah Zoon en schoonzoon van: A.P.van Oosten-van Dommele L.Brasser-van Eijsden Correspondentieadres: Schouwenbank 105 4501 ZV Zierikzee Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 11 juli om 12.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de ontvangkamer, waarna bij vertrek er gelegenheid is tot condoleren. Kom zoals je bent Het ergste is om, voor de tweede keer een kind te moeten verliezen. En als zus een broer, zwager en oom te moeten missen. 25-03-1951 1 05-07-2011 We zullen je nooit vergeten Kapelle Adrie van Oosten- van Dommele - Jac van Oosten in herrinnering Imke van Oosten in herrinnering Terneuzen Conny en William de Pundert- van Oosten Mattanja Stephanie en Alexander Lege plek Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek, het doet zo'n pijn maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn Diepbedroefd zijn wij dat wij onze vriend Jan op zo'n tragische wijze hebben moeten verliezen. 25 Maart 1951* 5 Juli 20111 Wij wensen Marjan, Danielle en Ron, Marielle en Peter Paul en de kleine lieve Noah. Heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. We weten dat jullie heel dankbaar zijn dat jullie zo'n lieve en zorgzame Man en Vader en Opa hebben gehad. Met alle mooie herinneringen die hier bijhoren. Zierikzee Hans en Rita Lang, Cris en Diana Lang, Thomas en Lobke Lang. We zullen je kleine gebaren zo heel erg gaan missen, die hand even op je schouder als teken fijn je weer te zien, die trotse blik naar onze jongens zo van dat zit wel goed. Het genieten van een lekker italiaans wijntje en onze gezamenlijke liefde voor Bella Italia. Lieve Jan, wij zijn" in heb bezit van zoveel mooie herinneringen daar zijn we je heel erg dankbaar voor. Love you xxxx Voor altijd in ons hart. Nooit meer Van Ootje Geschokt en machteloos zijn wij, nu door een tragisch ongeluk is overleden onze zwager en oom Jan van Oosten Bennekom: André, Cobie en Niels Brasser Vlissingen: Jan-Wim, Ellyen Rolf Brasser Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan van Oosten Wij wensen Marjan en de familie veel sterkte. We leven met jullie mee. Tineke en Ad Diep geschokt zijn wij, dat onze tennismaat door een tragisch auto ongeval is omgekomen. Tennissen zal voor ons nooit meer hetzelfde worden, nu we onze lieve Jan moeten missen. Dankbaar zijn wij dat we zoveel plezier hebben mogen beleven samen op de baan. 25 Maart 1951* 5 Juli 201 It Wij wensen de hele familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Zierikzee Je tennismaten: Leo, Hans en Rita, Thomas. We houden van je, Jan je bent voor ons onvergetelijk door de talrijke herinneringen, mooie momenten, en fijne gebaren en woorden. Dichtbij ons Zorgzaam en vriendelijk niet op eigen gewin bedacht Een mens dichtbij ons een mens om van te blijven houden. Door een tragisch ongeval is in een keer onze hardloopmaat Jan uit ons midden gerukt. Wij zijn diep geschokt en kunnen het nog steeds niet bevatten hoe dit mogelijk is. Lieve Jan, we zullen je vreselijk missen, je was een man van weinig woorden, maar met mooie gebaren, in je aanwezigheid voelden we de diepe vriendschap. 25 Maart 1951* 5 Juli 2011 Wij wensen Marjan, Danielle en Ron, Marielle en Peter Paul en de kleine Noah, en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Zierikzee Je hardloopvrienden: Rob+ Paul en Sylvia, Ko en Marleen, Peter, Jaco, Ronald, Leo, Liesbeth en Kees, Hans en Rita. Leen, lepe en Gerdien. En alle echtgenote s Woorden schieten te kort bij het krijgen van het droevige bericht dat Jan van Oosten echtgenoot van onze lieve vriendin ten gevolge van een noodlottig ongeval is overleden. Wij wensen Marjan, kinderen, kleinkind en naaste familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Maarten en Yolande Hardon-Glerum Verbijsterd zijn wij over het overlijden van onze mede werker Jan van Oosten Jan heeft zich ruim 26 jaar ingezet voor de nieuwbouw projecten van Zeèwwland. Wij wensen Marjan, Daniëlle, Mariëlle, hun gezinnen, familie en vrienden veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Namens de Raad van Commissarissen en de verenigings raad van Zeewwland Antoine de Ceuster directeur/bestuurder Het is voor ons niet te bevatten dat onze collega Jan van Oosten plotseling is overleden. Jan was een waardevolle collega en bovenal een fijn mens. Wij wensen Marjan, Daniëlle en Mariëlle, hun gezinnen, familie en vrienden veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. De collega's van Zeewwland: Abco in 't Anker, Ad van der Heijden, Adrie Tange, Albert Bogaard, Alex van den Dries, André Smits, Annegien Schonis, Annemieke Pieters, Antoine de Ceuster, Barry de Bruine, Carlijn Bovée, Chris Knop, Diane Bal, Dyanne van Oosterhout, Erik Hoogzand, Ellen de Jonge, Geerd Dijkstra, Gérard van Wanrooij, Gert Jan de Jong, Hanneke Brokke, Hans van der Zwet, Heidi Lafeber, Herman Mens, Ino van Sorge, Irma van Zeventer, Jacolies Koster, Jan Budde, Jan Hogendoorn, Jeanette Steendijk, Jeffrey van Doorenmalen, John IJzelenberg, Jolanda Bos, Jos van der Werf, Krieno Aukes, Kyra van de Vrie, Kees Post, Kees Stoutjesdijk, Lipo Tigrani, Marcel van der Maas, Marianne van Dongen, Marion Meerman, Marja Penning, Marjolein van Dijke, Michiel Kruithof, Mike van der Linde, Nico Donselaar, Pierre Ruyssenaars, René Dekker, Rien Drijgers, Rob de Vlieger, Rob Hermes, Robert Tak, Sabina Adelaar, Suzan Oxener en Yvonne Klaverkamp In verband met de crematie van Jan van Oosten is het kantoor van Zee wikland GESLOTEN op maandag 11 juli aanstaande vanaf 11.00 uur. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan van Oosten Jan hield toezicht op gezamenlijke bouwprojecten van Zeeuwland en Marsaki. We verliezen in hem een bijzonder betrokken persoon. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte en kracht toe bij de verwerking van dit verlies. Directie, medewerkers en Raad van Commissarissen van ROM Marsaki bv. Op 6 juli 2011 is zacht en kalm in de leeftijd van bijna 94 jaar van ons heengegaan, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Neeltje Levina van de Velde - Dees gehuwd met Comelis Jan van de Velde overleden 28-2-2000 Waarde, 21 juli 1917 Goes, 6 juli 2011 Schilde(B)J.A.C. van de Velde J. van de Velde - Janse Jacco en Sandy, Marie-Elise Alice Yerseke A.J.J. van de Velde (in herinnering) L.A.J. van de Velde - Vette Jan-Kees en Petra Zorgcentrum "Ter Valcke" Correspondentieadres: Vloeyenbergdreef 8, B 2970 Schilde (België) Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van "Ter Valcke" kamer 413 voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 11 juli van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 12 juli om 13.15 uur in Mr. Jonkheer de Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 14.00 uur op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is gelegenheid de familie te condoleren in het Casembroothuis. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40