V f ■r rv Johannes Pieter Dierkx Tanna Geluk - Deïst d1enseniiflq.nl vrijdag 8 juni 2011 familieberichten 139 ÜvfjjriüiJüi} Na een leven van werken, zorg en toewijding voor zijn gezin is op 61-jarige leeftijd, geheel onverwacht overleden mijn man, vader, broer, schoonbroer en oom Johan echtgenoot van Loes de Kok Oostburg: Philippine: Oost-Souburg: Loes Dierkx-de Kok Marco Nelleke van Hurck-Dierkx Johan van Hurck Pascha Adri Dierkx Hildi in herinnering Astrid Hubregtse Kevin familie: de Kok Neven en nichten Oostburg, 3 juli 2011 Jupiter 44 4501 EW De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Riet Stols - Deist t Hans Stols Ella Velders - Deist t Gerard Velders Neven en nichten 5 juli 2011- Onze oud-penningmeester en bestuurslid is overleden Jaap Roelof Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Wij kennen hem als een vriendelijke en betrokken man. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor hetgeen hij voor het ambachtscentrum heeft betekend. Namens het bestuur, de atelierhouders en de vrijwilligers van de Stichting Ambachtscentrum Goes, voorzitter, A. Witte secretaris, R. van der Velde Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze vriend, de heer Jaap Roelof Zijn betrokkenheid bij het verenigingsleven in onze flat zal zijn sporen nalaten. We wensen het gezin, vrienden en kennissen heel veel sterkte toe. Bestuur Stichting vrienden van de Erasmus flat Leden van de biljart vereniging Erasmus Dan ga ik op tot Gods altaren uit psalm 43 Intens verdrietig zijn wij omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde, warme aandacht en zorg waarmee hij ons omringde. In de volle zekerheid van zijn geloof is in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan, onze lieve vader, opa en overopa Jan de Kok sinds 3 januari 2010 weduwnaar van Janna Slabbekoom Nieuwdorp, 29 december 1923 Kapelle, 6 juli 2011 Kapelle Koudekerke Heinkenszand Rotterdam Oostburg Leiderdorp Capelle aan den IJssel Jozien en Bram Jille Manuela (in liefdevolle herinnering) Marcel en Anne S?, Annajulie Willie en Wim Geschiere Bonnie en Peter, Yannick, Jessy, Mirre Michiel en Barbara, Casper, Eline Nieke en Arjan Ko en Lucy de Kok Jan en Rene S? Froukje en Hendrik Koby en Dorus Breidenbach Santina en Ton, Remmert en Philine Arwin en Noeky, Arco en Elisabeth Joke en Liza Stoel Michelle en Arjan, Jacco en Nicky Jeanette en Dennis, Robin Jaap de Kok en Sandra Fransen Neeltje, Wessel Linda en Mare Haas Jorian, Femke Correspondentieadres: Elstarstraat 60,4421 DT Kapelle De afscheidsdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 11 juli om 13.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Onze speciale dank gaat uit naar dr. De Vos, internist A.D.R ziekenhuis, alsmede de huisartsen dr. van der Wel en dr. de Jong en alle medewerkers van thuiszorgorganisatie Curadomi voor hun liefdevolle ondersteuning. Verdrietig delen wij u mede, het overlijden van onze lieve zwager en oom Jan de Kok gehuwd met Janna Slabbekoorn (overleden 3 jan. 2011) Harderwijk: A. Slabbekoorn (in herinnering) C. Slabbekoom - Mieras Heinkenszand: G. Slabbekoom W. Slabbekoorn - den Herder Kapelle: A. Luteijn - Slabbekoorn I.J. Luteijn Neven en Nichten Kapelle, 6 juli 2011. Na een kort ziekbed moeten wij afscheid nemen van onze buurman Jan de Kok Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel Sterkte, Kracht en Troost om dit grote verdriet te verwerken. Namens de bewoners uit de Meekrapstraat in Kapelle Kapelle, 07-07-2011 Ons bereikte het droeve bericht dat plotseling is overleden onze gewaardeerde collega Yordi van Nispen tevens zoon van onze medewerker Rudy. Yordi was sinds een aantal jaren werkzaam als corrigeerder bij de Zeeuwse Reinigingsdienst. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde en loyale collega. Ons medeleven gaat uit naar Rudy, Joke, Femke, Nienke, naaste familie en alle mensen die dicht bij Yordi hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland, Zeeuwse Reinigingsdienst Herinner mij niet met een traan Herinner mij met een lach Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij na een kortstondig ziekbed afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en "oma" Adriana Jannetje Korstanje - Kloet Addie in de leeftijd van 67 jaar. Leen Korstanje Carolein en Henk Bezemer-Korstanje Snoopy 6 juli 2011 Julianastraat 51 4414 AR Waarde Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 9 juli van 19.00 tot 19.30 uur. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De afscheidsbijeenkomst wordt maandag 11 juli om 13.00 uur gehouden in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Woorden schieten tekort bij het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Addie Waarde: Henk en Tonnie Kloet-van Hopte Patrick Edwin Onno Op 67 jarige leeftijd is voor eeuwig ingeslapen ons nichtje en achternichtje Addie Krabbendijke: P. de Graaf-Kloet J.J. Braam en familie u - V ft I f I ik ^sarr"4 r S V H A J:: VO i;'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39