OPEN HUIS Dagbladbezorger I Paul Krugerstraat 2-36 en 2-48 te Viissingen. Donderdag 7 juli van 19.00 tot 20.00 uur en Zaterdag 9 juli van 10.0&tot 11.00 uur. 4 Helden van de Tour De Lance factor Fietsrouteboek voor de wielertoerist De grote Tourquiz 2011 Badhuisstraat 121-127,4381 LR Viissingen, Tel.: 01 18 - 430 777, info@tdmakelaars.nl, www.tdmakelaars.nl Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om bij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij de PZC. Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl telefonisch: 0800 - 0222710 per post: stuur onderstaande bon op Meer bereiken. Met Wegener S>< Ja, ik wil de PZC bezorgen Geboortedatum: (min. 15 jaar) Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN woensdag 6 juli 2011 Westkapelle en Zoutelande De A.J. Hagensflat (uit 1974) staat in het centrum van Viissingen schuin tegenover het gemeentehuis en ligt zeer gunstig ten opzich te van de binnenstad en de boulevard. Aan de voor- en achterzijde is voldoende parkeer plaats (vergunninghouders en betaald parke ren). Voorzien van een lift en diverse typen appartementen variërend in grootte, voor zien van balkon en berging in de onderbouw. Indeling: Paul Krugerstraat 2-36 (3e etage) en Paul Krugerstraat 2-48 (4e etage). Hal, meterkast, keuken, toilet, badkamer, douche, wastafel en w.m.-aansluiting, woon kamer en 3 slaapkamers. De woonkamer en U bent van harte welkom in Paul Krugerstraat 2-36 één van de slaapkamers hebben toegang tot het zonnige balkon aan de voorzijde (Badhuisstraat). THEELEN &DELLAER.T MAKELAARS EN TAXATEURS Wonen in het centrum van Viissingen! Prijzen zijn exclusief verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Prachtige combinatie van 3 dvd's: - 2 dvd-box Nederlandse Tour de France winnaars: déze dvd-box, met ruim 3 uur aan bijzondere beelden van de Tour de France over winningen van Jan Janssen en Joop Zoetemelk is onmisbaar voor de echte wielerfan! -The Boss: Lance Armstrong: hij maakte de Tour tot een specialisme en veranderde doorzijn gedreven aanpak het professionele wielrennen. Totale speelduur ca. 5 uur. Adviesprijs 20,35 Spraakmakend boek over de 7-voudige Tourwinnaar door Armstrong-kenner Mart Smeets. Mart Smeets blikt in dit boek terug op het wielerleven van Lance Armstrong. Wat voor renner was hij, wat voor ploeg maat, wat voor mens? Waar en hoe won hij? Waarom reed hij relatief zo weinig? Waar heeft hij spijt van? Hoe zag zijn privé- leven eruit? Wat is er te zeggen over alle dopingverhalen? En waaruit bestaat de 'Lance-factor'? Fiets nu zelf de routes van de Tour de France, Giro d'ltalia of Vuelta! Het 'Fietsrouteboekvoor de wielertoerist' stelt de enthousiaste wielerliefhebber in staat om letterlijk in het spoor van de profs te treden en een keuze te maken uit de ruim 40 professionele etappes van de Giro, de Vuelta en de Tour de France die in Nederland zijn verreden. Alle routes zijn voorzien van uitgebreide info en tips, routekaartjes,en uniek fotomateriaal van de bekende fotograaf Cor Vos. Test uw kennis van de rijke Tourhistorie in dit prachtige quizboek, waarin alle facetten van het grootste fietscircus ter wereld naar voren komen. 800 vragen op verschillende niveaus over klimgeiten, sprintkanonnen, waterdra gers, kuitenbijters, saboteurs, prijsrijders, glad geschoren benen, sleutelbenen, ravijnen en alles wat de Tour de France verder zo boei end maakt. De Grote Tourquiz staat garant voor een nog intensere beleving van La Grande Bouclé.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64