Jaco Put sbistieii.hu Jacco Put 32 I familieberichten woensdag 6 juli 2011 I IDensenlinq.nl Zomaar uit dit leven Verslagen staan wij stil bij het overlijden van Jaco Put Man van onze collega Jeanet en vader van Lenny en Marlou. We denken aan jullie! Je collega's van de afdeling Burgerzaken van de gemeente Schouwen-Duiveland: Astrid, Cora, Francien, Jeanet, Marjan, Nathalie, Sonja Erica, Hanneke, Henk, Jan, Peter, Ria, Ruud, Ton Annelies, Jopie, Tonnie Strooi vandaag een endje ótoem Op des naasten pad; Strijdjiem van't 6ezorgdgeCaat Endje limpets gtad Lenig smart of droog een traan, (Breng een endje zegen aan, (Doe één woord van diefde dooren, En uw dag is niet vertoren! I Na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken, is op 85 jarige leeftijd overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en omama Cornelia van Arenthals •I weduwe van Simon Neeteson Stekene: Schore: Kloosterzande: Jannie en Wilfried Bogaert-Neeteson Naomi en Gerrie, MerelArthur Samuel en Miek Marleen en Jan Visser-Neeteson Judith en Geertjan, Jan, Siem Ruben en llona, Louk Daniël en Wendy Esther - Jan en Christian Neeteson- de Maat Rebecca Tamara en Maarten Jeffrey en Rebecca Kloosterzande: Kees Neeteson en Karin Scheerders Melissa Michelle Zaamslag: Simon en Annick Neeteson-Totté Pepijn Kloosterzande, 4 juli 2011 Correspondentieadres: Pres. Rooseveltstraat 4 4587 LA Kloosterzande Ma is thuis in het Woonzorgcentrum Antonius kamer 107, gelegenheid om afscheid te nemen dagelijks van 14.00 tot 16.00 uur. Het afscheid van ma, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 9 juli om 13.30 uur in het Monuta crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je hebt ons abrupt verlaten, we zijn als verdoofd leeg van binnen, maar gevuld met lieve herinneringen. Mijn unieke zoon, onvervangbare broer en maatje, dierbare zwager en lieve oom Jaco We zullen je waanzinnig missen. Jan en Ida f Corni en Diana Wessel en Veerle 4 juli 2011 Plotseling is van ons weggenomen onze geliefde neef Jaco in de krachtvolle leeftijd van 50 jaa Kees de Lang Jo de Lang-Braal Johnny en Marco Nelie Braai Riet Braai-Dorreman Kees en Germa 4 juli 2011 Veel te jong is overleden mijn jeugdvriend, onze vriend Andre en Yvonne Dalebout Ons bereikte het treurige bericht dat J.P. Put echtgenoot van onze medewerkster en collega Jeanet onverwacht is overleden. Wij wensen Jeanet en haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en wethouders van Schouwen-Duiveland, afdeling Burgerzaken en belastingen Het ondenkbare en onmogelijk geachte Is gebeurd. De bedenker, initiatiefnemer, bestuurslid, stagemanager, vriend, maatje, eeuwige optimist en vrolijke levensgenieter heeft ons totaal onverwacht verlaten. Wij zijn door dit nieuws verdoofd, verlamd en intens geschokt. Aemstie Alive zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou! We zuilen je altijd missen en nooit vergeten. Jeanet, Lenny, Marlou en verdere familie wensen wij veel sterkte met dit ondraaglijke verlies. Hans, Carolien, Nic-Jan, Carla, Christian, Esther, Steef, Carla, Peter, Jenny, Jeroen, Dian en kinderen. Jt droom Awteritea. voor eew, lege -plete owze gr»6f>. Ab, Awrfioo, ërite, Harryjaw, Koert, Leo, 1 G.J. Benou loco gemeentesecretaris G.C.G.M. Rabelink burgemeester Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Jaco Put Jaco, we zullen je missen met je ondeugd, je praatje eh je lach, maar vooral als mens. Wij wensen Jeanet, Lenny en Marlou heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jaap en Suzan Kevin en Jordi Annita Arjan Alex David Johan Maarten John Maarten Robin Rico 4 juli 2011 Enige en Algemene Kennisgeving Zo lang alleen, eindelijk herenigd Catharina Moens - Boer Toos Sinds 1976 weduwe van Kornelis Frederik (Kees) Moens ik 18 april 1924 f30 juni 2011 Berwick: E.K.Moens Australië M.J.Gray Graham Michael Simon VJissingen: R.Moens M.M.L. Moens-Nooijens M it char Onze dank gaat uit naar Dr. Osterman, verplegend en verzorgend personeel van 'Zorgstroomen allen die haar de laatste moeilijke jaren hebben bijgestaan. Correspondentieadres: R.Moens Spuistraat 20A 4381 HRVlissingen Toos is naar haar uitdrukkelijke wens op dinsdag 5 juli in familiekring gecremeerd 4 ju li 2011 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 8 juli van 4' m tot 14.30 uur in uitvaartcentrum 'Afiedehor, Güde Lagèzoom 6 te Burgh-Haamstede. De cfematiepiechtigheid zal in besloten kring plaatshebben. ^Ueaergecn bezoek dan huis Hcefi U geen rouwbrief ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32