OyarJailari Adriaan (Adrie) Kant Adrie Kant Adrie Kant Adrie Kant Tante Letty O tI1ensenlinq.nl Jezus zeide: Ik ben het Licht der wereld, wie Mij volgt zal nimmer in de duisternis wandelen, maar het licht des levens hebben. Johannes 812 Met verdriet geven wij kennis dat, na een leven van liefde, hartelijkheid en betrokkenheid voor allen die zij kende, is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, allerliefste oma en overoma Adriana Bakker-Bal Adrie gehuwd geweest met Adriaan Leendert Bakker f 1997 20 oktober 1922 1 4 juli 2011 Ria Wijnhorst-Bakker Joop Wijnhorst Justin en Nellie Corine en Raoul en achterkleinkinderen Oosterland, 4 juli 2011 Groene Poort 11 Correspondentieadres: Louise de Colignylaan 393 3136 NT Vlaardingen De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 8 juli om 13.30 uur in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.45 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Verdrietig nemen wij afscheid van onze dierbare nicht Adriana Bakker-Bal Nieuwerkerk, J. Eerland-Kwaak N. Eerland Oosterland, A. Kwaak-van der Werf Oosterland, M.A. Clerx-Hage H.F. Clerx achternichten en achterneven Nog onverwacht is overleden onze lieve vriendin Adrie Bakker-Bal Zierikzee, Adrie Hoekman Oosterland, Puck Waasdorp Piet en Betsy Bolkenbaas Oosterland, 4 juli 2011 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van Melissa Dourleijn Zusje van onze jeugdspeler Jordi Wij wensen Jordi en zijn familie veel sterkte toe. Trainers/leiders en jouw teamgenoten van de C Junioren Hoofd- en Jeugdbestuur V.V. Bevelanders Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Melissa Dourleijn dochter van onze collega Herbert Dourleijn. Wij wensen Herbert, Sylvia, Jordi en familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Technische Handelsonderneming Gévier b.v. woensdag 6 juli 2011 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze dierbare collega Dina 't Gilde Haar inzet, betrokkenheid en collegialiteit zullen wij nooit vergeten. Wij wensen haar gezin, familie, kennissen en vrienden veel sterke toe in deze moeilijke periode. Directie, collega's en medewerkers ISS Cleaning Services Regio Zuid, Oost, Noord Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden 'van Henk Houtepen Wij wensen Sandra en zijn kinderen heel veel kracht en sterkte in de komende tijd. Directie en medewerkers Volvo dealer OLOV Onderdeel van de Automotions Groep familieberichten 131 U zij de Glorie Bedroefd, geef ik u kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden mijn lieve en zorgzame vrouw Letty Kesselaar-van de Laar Nicoletta Adriana Apolonia 20 september 1936 t 1 juli 2011 Lodewijk Kesselaar Dixi Uitterlier 38 2678 VB De Lier De Avondwake wordt gehouden op donderdag 7 juli om 19.30 uur in de r.k. kerk H.H.Martelaren van Gorcum, Kerk- laan 8 te De Lier, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 8 juli om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Burg. Crezeelaan 28 te De Lier, waarna wij Letty begeleiden naar haar laatste rustplaats aldaar. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henk Houtepen Wij wensen Sandra en verdere familie heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers Automotions Groep Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Na een kortstondig ziekbed, omringd door allen die hem lief waren, is van ons weggenomen mijn lieve man, onze lieve pa en liefste opa *27 mei 1941 f4 juli 2011 Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid en zorgzaamheid voor zijn gezin. Betsie Kant - Ossewaarde Bram Johnny en Monique Davey, Roan Francis en Ria Bogerdlaan 22, 4421 EK Kapelle De afscheidsbijeenkomst waar we Adrie herdenken, zal plaatsvinden op zaterdag 9 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar vanaf 13.15 uur in het rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede 1 a te Kapelle. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees Miep Mar Dien Charles Neven en Nichten Veel te snel is van ons heengegaan, de OPA van onze kleinkinderen Davey Roan Kapelle: Rinus en Stella Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurman We wensen Betsie, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor nu en de komende tijd. Steven en Rie Sandee Met grote droefheid namen wij kennis van het overlijden, na een ernstig ziek zijn, van onze geliefde schoonzuster, tante en oudtante Letty Kesselaar-van de Laar Echtgenote van Lodewijk Kesselaar (Lod) Dirk en Mina Kesselaar-van Keulen Jannie de Rijke-Kesselaar Jaap de Rijke (in herinnering) Piet Kesselaar (in herinnering) Ria en Gerard de Bat-Kesselaar Joop en Willy Kesselaar-Nijsse Neven, nichten, achterneven en -nichten We wensen Lodewijk heel veel sterkte toe, met dit smartelijk verlies. 1 juli 2011 Diepbedroefd zijn wij door-het overlijden van Wij wensen ome Lod en familie veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd Anton, Maja, Diana, Kees, Anita, Bas, Joop, Monique en kinderen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Pieter Klootwijk Wij wensen Ine, de kinderen en naaste familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's en directie van DELTA Infra Pieter, Je laat als mens en als collega een grote leegte achter. We zijn dankbaar voor alle jaren die je voor ons klaar stond. Ons medeleven gaat uit naar Ine, kinderen, familie en naasten. Je naaste collega's: Hans Peter, Karei, Ton, Henk, Martijn, Rob, René, Maarten, Erik, Arthur, Cees en Johan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31