van IAV0W zeeland 119 OPRUIMING bil-i Groen (ft, RAPPORT Mooie brede stranden en de meeste zonuren sweaters v.a. 29,- overhemden korte mouw v.a. 29,- overhemden lange mouw 2 voor 69,- kostuums v.a. 179,- kolberts v.a. 98,- pantalons v.a. 59,- ShirtS Casual lange mouw v.a. 29,- I jack's v.a. 89,- polo shirts v.a 25,- Onderzoek naar aftluiten brug krijgt steun Jan Ennik nieuwe directeur RPCZ Imkers houden open dag Gratis zonnetrein voor parkeerders Zeeuwse Keverdag 2011 op Markt Hortensia van l+^y voor Begonia van voor 99 Patio roos 3 voor 3 voor Kruiden woensdag 6 juli 2011 Waardering: 8,9 Uitgaansleven: 7,6 Cultuur: 7,8 Omgeving: 9,1 Stranden: 9,5 Sfeer: 9,2 doendes. „Ze krijgen alle vijf een 3", zegt Tabak. „Maar dat is voor Nederlandse begrippen wel goed. En binnen Nederland doet Zoute lande het ook op het weer prima. Vandaag krijgen ze zelfs een 10. Het is buiten namelijk 24 graden, foto Lex de Meester het water is 25 graden en dat is ook al best lekker en er staat wei nig wind, kracht 2." En dan heeft hij de sterkste troef van het dorp nog niet genoemd: nergens in Nederland schijnt de zon vaker dan in Zoutelande. mode middelburg - Hoewel de voorstan ders van onmiddellijke afsluiting het weggegooid geld vinden, komt er toch een onderzoek naar het au tovrij maken van de Stationsbrug in Middelburg. De Christenunie stelde tijdens de raadsvergadering voor om de zaak om te draaien: af sluiten en daarna een onderzoek. Maar daar voelde een meerderheid niets voor. Wel ging een meerder heid akkoord met een voorstel van de PvdA om, als er een onderzoek komt, bewoners van de kaaienrou- te, fietsers, verkeerswerkgroepen en scholen erbij te betrekken. Uit eindelijk gingen WD, CDA, SGP, DuurzaamRood en LPM akkoord met het 25.000 euro kostende on derzoek dat cijfers en aanbevelin gen voor de aanpak van de brug en omgeving moet opleveren. PvdA, D66, GroenLinks en Chris tenunie waren tegen. reacties die mensen na een aan Zoutelande op de www.zoover.nl schre- zijn zonder uitzondering lo- Het strand, het dorp, de de horeca, de cam- alles deugt. is een mooie badplaats, mooie stranden, in de zomer el- een markt wat eigenlijk een braderie is. Leuke eer- en terrasjes en leuke winkel- Prachtige vakantiebesteming voor jong en oud. Zoutelande heeft prima campings. Camping janse is een idea le camping. Direct aan zee en aan fietspaden gelegen. Het is een super schone camping met een heel vriende lijke eigenaar en familie. Gezellig dorp. Er is één straat welke autovrij is, in deze straat zijn diverse winkels aanwezig. Tevens kan je hier lekker genieten van een drankje op één van de velen terrasjes. Erg mooie zandstranden en bijna ie dere dag wat te doen. Leuke terras sen, winkels en strandpaviljoens. Leuk dorp met veel andere leuke dor pen en steden eromheen. Een breed en schoon strand waar jong en oud zich wel vermaakt. Zoutelande is zeer de moeite waard voor een dagje strand of een strandvakantie in ei gen land. Heel leuke plek voor een simpele kampeervakantie. Ontzettend mooie en brede stranden en een leuk en ge zellig centrum. In de omgeving zeker genoeg leuks te doen voor een vakan tie. Rustig vakantiedorp met voor elk wat wils. Superstranden en de mees te zonuren van Nederland. BBBHBHSOSMMBSHnHMRaaBi VLISSINGEN Jan Ennik uit Kloetinge is per 1 juli 2011 benoemd tot nieuwe directeur van het Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland. Hij volgt Ben de Reu op, die in april deze functie verruilde voor de provinciale poli tiek. Jan Ennik werkt inmiddels al 29 jaar voor het RPCZ en vervulde daar diverse functies. De laatste ja ren was Ennik manager RPCZ Pri mair Onderwijs. Sinds april was hij waarnemend directeur. GRIJPSKERKE De bijenhouders houden komende zaterdag open dag. Van 10 tot 17 uur kun je terecht bij de imkers Gert Wassink, Molenstraat 6 in Grijps- kerke; Imkerij Poppendomme, Pop- pendamseweg 3, Poppendamme; Wim Schaeffer, Grijpskerkseweg 15, Oostkapelle; Marian Voorneman, Minicamping Boogaard, Paulusweg 16, Zoutelande en Welmoed de Wil de, Eikenlaan 9, Kamperland. MIDDELBURG Toeristen die hun auto parkeren op het vernieuwde terrein aan de Oude Veerseweg kunnen deze zo mer gratis met de zonnetrein naar het centrum rijden. De zonnetrein vertrekt steeds rond kwart voor het hele uur. Men mag gratis mee rijden tot de Segeersstraat. Daarna moet men betalen. Wie ook weer met de trein terug wil gaan naar zijn auto kan ongeveer op het hal ve uur op het Damplein opstappen. MIDDELBURG De Zeeuwse Keverdag 2011 wordt zondag 17 juli gehouden op de Markt in Middelburg. Vanaf onge veer tien uur 's ochtends komen weer zo'n 250 luchtgekoelde Volks wagens naar Middelburg. Tussen al le auto's bevinden zich de verschil lende afgeleiden van de bekende Kever, zoals VW-bussen, Karmann Ghia's, buggy's en bijzondere, naar eigen smaak aangepaste auto's. Hydrangea paniculata 'Bombshell Potmaat19cm. Per stuk Begonia Betulia. Diverse kleuren. Potmaat19cm.Perstuk Voor binnen en buiten. Diverse kleuren. Potmaat 13 cm. Per stuk 3,49 Diverse soorten, Potmaat 12 cm. Per stuk 1,99 Ma. t/m vrij. 10:00 - 21:00 uur Za. 09:00 - 17:00 uur Zo, 12:00 - 17:00 uur GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 vwvw.groenrijk.nl fottt tf leeft Plein 1940 nr. 20 - Middelburg Tel. 0118 612508

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19