Als Tarzan van Het is ultiem genieten op de 2 Zomergasten maandag 4 juli 2011 Wiebelen op houten balken en slingeren aan de Mega Swing. Zomerverslaggever Dyon Matulessy trotseert hindernissen op grote hoogte, en waagt zelfs een vertrouwenssprong. Hij gaat de touwen in bij KlimAvontuur Middelburg. door Dyon Matulessy foto's Ruben Oreel Of ik bang ben aangelegd, vraagt de instructrice bij aankomst. Nou, mócht ik dit al zijn, dan ben ik te trots om het toe te geven. Dus hoewel ik lichtelijk twijfel, antwoord ik uiteraard dat het wel zal meevallen! Mijn reactie valt blijkbaar in goede aarde, want de instructrices lachen enthousiast en vinden dat ik de Mega Swing moet uitpro beren. Ik weet eigenlijk niet of ik hier blij mee moet zijn, maar ik ben zeker be nieuwd. Voor mijn bezoek aan het klimpark heb ik op de website gekeken om te zien wat ik kan verwachten. 'Je kunt bij ons je grenzen opzoeken en verleggen', staat er in de be schrijving, en 'er zijn ego's gemaakt en ge kraakt!' Nou heb ik gelukkig niet echt last van hoogtevrees, maar dit schept wel erg hoge verwachtingen. Om te beginnen waag ik me aan het hoog- teparcours, dat bestaat uit hindemissen op verschillende hoogtes. Voor de veiligheid krijg ik een tuigje omgebonden dat me ei genlijk nog het meest doet denken aan een PASPOORT Naam: Floor Pertijs (17) en Harro van Duijn (18) Woonplaats: Etten-Leur Gespot: op de veerboot naar Breskens door Maartje Geels Twee dagen genieten ze samen in Zeeuws-Vlaanderen op de camping en daarna gaan ze weer naar huis. „Maar je bent er toch echt even helemaal uit", vindt Harro, die samen met zijn vrien din Floor op de veerboot van Vlissingen naar Breskens zichtbaar geniet van de va kantie en het zomerse weer. Floor knikt in stemmend. „Dan kun je er daarna weer he lemaal tegenaan." Floors moeder is van oorsprong Zeeuwse, en ook al woont het gezin al jaren in Etten-Leur, de band met Zeeland is nog altijd sterk, vertelt Floor. „In mijn jeugd kwam ik hier al vaak, en sinds vijfjaar hebben we ook een eigen vaste plek op camping Schoneveld, net bui ten Breskens." Floor is dus helemaal vertrouwd met het Zeeuwse land. Voor Harro is deze korte va kantie pas zijn tweede kennismaking met de provincie, maar ook hij voelt zich al dui delijk thuis. Hun dagen hier vullen ze sa men vooral met lekker luieren aan het strand en het maken van dagtripjes naar Zeeuwse dorpjes en steden, met als grote hoogte. „Dit is echt een superleuk kinderfeestje!" roept een van de jongens, al Floor Pertijs en Harro van Duijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 66