Colofon,. 0 fTlenscnlinq.nl maandag 4 juli 2011 familieberichten IJ Zoals, ik was Denk aan mij zoals ik was. Toen ik nog wist: vandaag is het woensdag, en de verjaardagen kon onthouden. Denk aan mij zoals ik was. Tden ik nog wist hoeveel kinderen ik had, en ik jullie namen niet vergat Toen ik nog wist.wie ik zelf was. Denk aan mij zoals ik was, dan is het net alsof ik je weer herken. Denk aan mij zoals ik was en niet zoals ik geworden ben. Langzaam gleed zij van ons weg onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Paulina Josephe Burm sinds 3 mei 1987 weduwe van Georg Petrus Totté in de leeftijd van 79 jaar. ZwijndrechtEddy Totté HulstTini en Hans van Geertruy-Totté Yuri OuwerkerkEugène en Carla Totté-Binck Julien en Emy - Layla, Cae/ey, Jivano Serge en Maartje Alain Zierikzee Christi en John Westerbeke-Totté Melissa Amy en Stefan Axel, 2 juli 2011 Correspondentieadres: Verdistraat 6, 4561 VR Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 6 juli om 16.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Dinsdag 5 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het team van Zorgcentrum "De Vursschevoor hun inzet en goede zorg. j Ilibepehten Na een lang leven vol zorg en aandacht voor anderen is toch nog onverwacht in het ziekenhuis te Antwerpen overleden mijn lieve man, onze vader en opa Bram van Waarden Abraham Theodorus echtgenoot van Jeanne van Waarden - Verhaart Den Helder, 26 mei 1930 t Antwerpen, 2 juli 2011 Goes: Jeanne van Waarden - Verkaart Sarvar (Hongarije): Gerard en Ildilcó van Waarden - Csete Franciska 's-Heer Hendrikskinderen: Theo en Anneke van Waarden - Koets 's-Gravenhage: Paul en Jolanda van Waarden - Koole Evi Goes: Pim van Waarden Van Hogendorplaan 68, 4463 VS Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 juli van 13.00 tot 13.20 uur in de doopkapel van de RK Parochiekerk Heilige Maria Magdalena, Singelstraat 7 te Goes. Aansluitend zal de uitvaartmis gehouden worden om 13.30 uur. Na de mis zal de crematieplechtigheid om 15.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - liever geen bezoek aan huis - Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17