üysrJüilafi Ad Dijkers Ad Dijkers Johannes Adrianus Kroonen (O)ma Riek l6 Ifamilieberichten maandag 4 juli 2011 mensenlinq.nl Je wereld werd kleiner beelden gingen vervagen je verlegde je grenzen gedachten vulden je dagen. Na jaren waarin zijn levenskaars steeds zwakker ging branden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Adrianus Cerardus Cornelis Breda, 27-01-1941 Oost-Souburg, 02-07-2011 Jannie Dijkers - van Elzelingen Caroline Dijkers Hans Dijkers Floris J.I. Sandersestraat 73d 4388 ED Oost-Souburg De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden op donderdag 7 juli om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Voorbereid, maar toch nog onverwacht mijn schoonzoon, onze zwager en oom overleden Familie van Elzelingen Groot is het gemis. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid en zorgzaamheid is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Dina 't Gilde c Middelburg, 14 januari 1951 f Middelburg, 1 juli 2011 Ronald Strobos en Gerda Olierhoek Keivin Levi Jade Francisca en Sacha Zandvliet - Strobos Damian Jeffry f Kayla Correspondentieadres: Blom en de Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. Familie Zandvliet Pi eter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 juli van 19.00 uur tot 19.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afschgidsplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 7 juli om 11.00 uür in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis plaats zal vinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Op verzoek van Dina geen zwarte kleding. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na snel verval van krachten is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Vlissingen, Vlissingen, 5 januari 1930 1 juli 2011 Oost-Souburg: Mien Kroonen - Aarnoutse Oost-Souburg: Frans en Gilberte Martijn en Lilian Roelie Marijn Coen Christine in herinnering Oost-Souburg: Arjan en Marion Thijs Met dank aan het personeel van verpleeghuis Weyevliet voor de liefdevolle verzorging. Steenwijkstraat 7 4388 AE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 juli van 19.30 tot 20.00 uur en donderdag 7 juli van 10.15 tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 7 juli om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats van Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum. Lieve Oop, Zoveel leuke dingen om aan terug te denken. Het einde van jouw leven, een triest moment maar het begin van een mooie herinnering. Knuffel en een neusje, Martijn en Lilian, Roelie, Marijn, Coen, Thijs Met veel verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Joop Kroonen W. Aamoutse f H. Aarnoutse-van Maare C. Aarnoutse f T. Rijneveld C. Rijneveld-Aarnoutse K. Poppe M. Poppe-Aarnoutse Neven en nichten 1 juli 2011 Met leedwezen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud- collega Lou Louws Lou is tot aan zijn pensionering vele jaren bij ons werkzaam geweest als magazijnmeester. Wij herinneren hem als een prettige, betrokken en integere collega. Wij wensen de familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Renault Auto Centrum Groep Goes - Vlissingen Met ontroering hebben we kennis genomen van het overlijden van ons oud bestuurslid en secretaris de heer P. Pieterse Vele jaren heeft hij zich zeer getrouw ingezet voor het werk van Helpende Handen, in de afdeling Walcheren/ Zeeuws Vlaanderen. Wij wensen de familie Gods kracht en vertroosting toe. Namens het bestuur, A. van den Berg, voorzitter L.C.J. Janse, secretaris Rust zacht Paola, Leon en Ina We hebben kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Kees Schrijver We zullen hem herinneren als een collegiaal mens en bekwaam vakman die CF TECHNIEK BV meer dan 38 jaar heeft gediend. Vooral zijn betrokkenheid nadien met de oprichter en diens familie heeft ons allen goedgedaan. Zeker de oud-collega's zullen hen missen. We wensen zijn kinderen en verdere familie alle kracht toe. CF HOLDING CF TECHNIEK BV CF TUINTECHNIEK BV Verdrietig om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat -zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, is toch nog onverwacht van ons'heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Tannetje Wilhelmina Schuilwerve-de Kubber weduwe van Jacobus Johannes Schuilwerve A- 28 december 1927 Middelburg f3 juli 2011 Middelburg: Sylvia en Ed Robby Adrie en Siska Maxime Manisha Correspondentieadres: Torentrans 157 4336 KJ Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op woensdag 6 juli om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Lieve Oma Schuilwerve U blijft voor altijd in ons hart.- Liefs Maxime en Manisha Zondag kregen wij het bericht dat de moeder van onze beste vriend Rob is overleden. Mw Schuilwerve Wij wensen Rob en zijn naaste familie veel sterkte toe met dit verlies. Asse en Stef anie, Asse en Niels Lodewijck en Esther, ImanenLoïs Michael en Aeng

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16