binnenland7 miljard Arke.nl Notarissen hebben het extra druk Amber Alert voor Melanie (17) 429- 499- Unieke aanbieding! Vaste korting WW starters Schultz werkt aan alternatief voor CBR Overvallers buiten levensgevaar Verrassend veelzijdig Azoren! zaterdag 2 juli 2011 'We worden plat gebeld door mensen die vandaag hun akte van transport zouden komen tekenen' euro levert de overdrachtsbelasting de staat jaarlijks aan inkomsten op Notaris P. de Boer in Hoofddorp. 10-daagse busreis Toscaanse Kust en Elba Ga met ons mee naar het schitterende ïoscane met deze volledig verzorgde busreis. Excursies en ontbijt en diners zijn al inbegrepen. Zo bezoeken we Elba, San Gimignano, Voiterra, Massa Marittima en Monte Argentario. Inclusief excursiepakket t.w.v. €60,- f579 Vertrek 29 juli van €639 voor Reiscode. BE37288 4-daagse busreis Oisneyland® Paris Incl. 2 dagen entree w J Ga 4 dagen naar Disneyland® Paris en verblijf 3 nachten in het Kyriad Hotel, gelegen op het resort, vlakbij de Disney Parken. Geniet van 2 dagen vol met attracties, parades en avonturen in het Oisneyland® Park en het Walt Oisney Studios® Park! Vertrek diverse data in juli en aug. Reiscode BE38100 ,eiv- DEN HAAG - De verlaging van de overdrachtsbelasting zorgde giste ren voor veel onzekerheid op nota riskantoren. „We worden plat ge beld door mensen die vandaag hun akte van transport zouden ko men tekenen", zegt notaris P. de Boer in Hoofddorp. Moest contractondertekening wor den uitgesteld, en kon dat wel? Achteraf blijkt de verlaging met te rugwerkende kracht tot 15 juni te zijn ingevoerd, maar die zekerheid was er in de ochtend nog niet. „Mijn drie klanten hebben gete kend, maar in Tilburg waren wat uitstellers", zegt notaris Niek-Jan Adema uit Udenhout. Zo'n vijftien transportaktes - waar bij het huis wordt betaald en over gedragen - stonden op de agenda bij de drie kantoren van De Kort Van der Kolk Van Tuyl Netwerk Notarissen. Adema: „Eén verkoper wilde niet uitstellen, maar eigenlijk vertrouw den alle drie de kopers er wel op dat ze er nog van zouden profite ren. Eén afspraak was uitgesteld tot eind van de dag en is inmid dels ook getekend." Een koper die niet tijdig tekent, kan in gebreke worden gesteld en krijgt acht dagen om alsnog zijn verplichtingen na te komen. Daar na gaan boetebepalingen gelden. 'Bespreek het met de koper en ver koper*, luidt het advies van de Ko ninklijke Notariële Broederschap. Er kwamen bij de organisatie giste ren tientallen telefoontjes binnen van notarissen die wilden weten wat te doen. Er werd op gerekend dat sommige verkopers per se zou den willen tekenen, omdat ze nog me.t twee huizen zitten. De Boer verwacht dat er veel onduidelijk heid ontstaat voor mensen die nu overdrachtsbelasting terugkrijgen. HARDINXVELD-GIESSENDAM - De po litie is op zoek naar de 17-jarige Melanie van den Heerik uit Har- dinxveld-Giessendam (Zuid-Hol land) en deed gisteren een Amber Alert uitgaan waarin het publiek wordt opgeroepen naar haar uit te kijken. Het zwakbegaafde meisje wordt sinds donderdag vermist. Melanie was op de fiets vertrok ken vanaf haar stageplek aan de Nolweg in Schelluinen bij Gorin- chem. Ze had tegen haar stagebege leider gezegd dat ze zou gaan loge ren bij een vriend. Melanie heeft bruin/donkerblond haar en een stevig postuur. Ze heeft een nikkelallergie (polsen, buik) en een litteken van een paar- denbeet aan de binnenkant van haar onderarm. Op de dag van haar verdwijning droeg ze een donkerbruine paard- rijbroek, een wit shirt met korte mouwen, een roze bodywarmer met de afbeelding van een paard en zwarte gympen. Amber Alert is een systeem waar mee in korte tijd zo veel mogelijk mensen worden gewaarschuwd over een kind dat wordt vermist. DEN HAAG - Om het beginnen van een eigen bedrijf voor werklozen vanuit de WW te vergemakkelij ken wil minister Kamp (Sociale Za ken) niet meer dat inkomsten ach teraf worden verrekend met de uit kering. Kamp stelt voor om in de startersregeling in de eerste 26 we ken van het bedrijf de WW-uitke- ring standaard te korten met 29 procent. Het peil stoelt op het ge bruik van de regeling en zo vastge steld dat de kosten voor de over heid gelijk blijven. De korting is voor iedere WW'er gelijk, onaf hankelijk van de verdiensten van de betrokkene. DEN HAAG Het Centraal Bureau Rijvaardig heidsbewijzen (CBR) heeft on danks druk van minister Schultz van Haegen (Infrastructuur) zijn zaakjes nog steeds niet op orde. De WD-bewindsvrouw zei gisteren dat ze daarom de komende maan den steviger zal onderzoeken of ze een alternatieve instantie moet op richten voor het CBR. In oktober velt ze een definitief oordeel. ZAANDAM De twee overvalverdachten die donderdag door de politie in Zaan dam zijn neergeschoten, zijn bui ten levensgevaar, meldde de politie gisteren. Een 22-jarige verdachte uit Amsterdam ligt nog wel in het ziekenhuis. De politie hield vier mannen aan op verdenking van een gewapende overval op Royal Diamonds aan de Zaanse Schans. Te ree i ra Htl. Residencial Teresinha*** Centraal gelegen en dichtbij het strand 8 dagen, logies/ontbijt Vertrek in augustus Per persoon al v.a. Sao Miguel App. Acorsonho**** Rustig gelegen en inclusief huurauto 8 dagen, logies Vertrek in augustus Per persoon al v.a. S5o Miguel App. Vale do Navio**** Gloednieuw en rustig gelegen 8 dagen» logies/ontbijt Vertrek in juli Per persoon al v.a. 449- Sao Miguel Htl. Bahia Palace**** 2 wandele/cursies op Sao Miguel 8 dagen, logies/ontbijt Vertrek in augustus Per persoon al v.a. 699,- Ga voor deze en alle andere aanbiedingen Jri&L 11111111111 naar uw Arke winkel of boek snel op Arke.nl IjgKgt ||£J)HGII Genoemde prijzen zijn vanafprijzen per persoon, o.b.v. 2 pers. en inclusief vlucht. Vraag naar de voorwaarden. De meest complete reis voot een eerlijke prijs! muran» peterlanghout.nl of 0900-0991 (o.is pm)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 7