60 Nico Hamelink 42 I familieberichten zaterdag 2 juli 2011 m Hlensenlinq.nl JuM6iw] Ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksfeest 23 meij.L, mochten wij vele felicitaties, gelukwensen, bloemen en cadeaus ontvangen. Het was voor ons een onvergi hiervoor onze hartelijke dank. Wim en Riek van Leuven 20 juni 2011 vierden wij ons Diamanten Huwelijksfeest Velen hebben deze speciale dag voor ons onvergetelijk gemaakt, door hun aanwezigheid, geschenken, bloemen, kaarten, felicitaties en telefoontjes. Onze hartelijke dank hiervoor. Joseph en Maria de Schepper-de Pau Burg. Diericklaan 8 4576 AR Koewacht DANKBETUIGING Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele. felicitaties, kaarten en bloemen die wij hebben ontvangen ter gelegenheid van ons 65-jarig huwelijksfeest. Het was voor ons, onze kinderen en overige familieleden een onvergetelijke dag. Fons en Dien Seghers-Buijs Bagijnesteeg 4,4561 CL Hulst Üy^ftedHfi Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis "De Stelle' in Oostburg is op 76 jarige leeftijd overleden Jan van den Ameele Test- Executeur Breskens: K.M.Oele Oostburg, 28 juni 2011 De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad. Ik geloof niet in het einde wot er was zal er altijd zijn al is het in een herinnering al is het in iets klein Verdrietig, maar dankbaar en trots voor alles wat hij voor ons betekend heeft, is in zijn vertrouwde omgeving plotseling overleden onze lieve pa en opa Richard de Block sinds 6 maart 2005 weduwnaar van Charlotte Waelput Zuiddorpe, 5 juli 1924 Axel, 30 juni 2011 AxelRia en Kees (in herinnering) Tom Aniek en Christophe AxelEdwin Charina Dena Lizzy Correspondentieadres: Zonnemare 9 4571 CW Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 5 juli om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk te Zuiddorpe, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant 'Onder de Linden', Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Maandag 4 juli is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Zoveel herinneringen samen. Zoveel wat mij aan jou verbind. Ik weet zeker dat ik dat nooit bij een ander vind. Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden Johan Datthijn echtgenoot van Saskia Datthijn-Houwer Hij overleed in de leeftijd van 50 jaar. Saskia Melissa en Meivin lean - Paul Bart en Judith Danny en Kyra Frans en Tan ja Noeska Schoondijke, 29 juni 2011 Correspondentieadres: Willemsweg 28,4507 AT Schoondijke U kunt afscheid nemen van lohan op dinsdag 5 juli van 19.00 tot 19.50 uur in het mortuarium van het ziekenhuis ZorgZaam te Oostburg, locatie Antonius aan de Pastoor van Genklaan 6. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 6 juli om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een samenzijn met de familie. Hannes, je hebt nu eindelijk rust, na een jaar lang vechten. Je was niet alleen mijn zwager, maar ook mijn beste maatje.. We zullen je missen. Frans, Tanja en de kinderen Nooit meer met jou op de schommelstoel Nooit meer met jou grapjes maken Ome Bram (John) is er niet meer. We missen je. Marcel, Karin, Joeri en Naomi Alblas Lieve (ome) Johan voor altijd uit ons leven maar nooit uit ons hart Peter en Patricia Melanie en Armin Niels Lieve (ome Johan) achter elke traan die vloeit schuilt een glimlach van herinnering Magda en Peter Soraya Veel te snel ga je ons verlaten Bedankt voor je fijne vriendschap Johan Datthijn George en Annelies Hein en Peet Carlos en Marijke Ilse, Bart en Gijs Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vriend en collega Johan Datthijn Vanaf juni 2003 was hij bij ons in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen familie en allen die bij hem betrokken waren veel sterkte toe met dit verlies. Directie en collega's van Aannemingsbedrijf de Bokx en collega's van de Sagro-Groep Na een moeilijke periode is onverwacht overleden onze schoonzoon, broer, zwager, oom en oud-oom ir. Johannes Hendrik Dek Hans sinds 10 mei 2007 weduwnaar van Ina Dek-Leenhouts in de leeftijd van bijna 75 jaar. J.J. Leenhouts t A.M. Leenhouts-Cijsouw S.C. Leenhouts f A.J. Leenhouts A.W.E. Dek f M.M. Dek-Hoff W.E.A. Dek A.J. Dek-van der Schaft H.J. Dek T.A.M. Dek-Wassenaar *f" en verdere familie 30 juni 2011 Correspondentieadres: Van Vredenburchweg 507 2284 TC Rijswijk Er is gelegenheid tot het nemen van afscheid in de aula van Yarden crematorium "Eikelenburg", Eikelenburglaan 7 te Rijswijk op donderdag 7 juli om 11.00 uur, waarna de plechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Bescheiden en vriendelijk zoals hij was. Zijn hart klopte voor zijn gezin, het bakkers vak, Jazz muziek en zoveel meer. Nu is zijn geest toevertrouwd aan de Heer. Met grote verslagenheid maar met goede herinneringen aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een korte ongelijke strijd is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa sinds 22 december 2010 weduwnaar van Leuntje de Pagter Liefde, toewijding en zorgzaamheid kenmerkten zijn leven. in de leeftijd van 81 jaar. Els en Frits Mark en Sanne Simon en Inke Pasquinelle en Harold Kees en Fija Lincy en Jessie Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en de vrijwilligers van het hospice Kaaskenshuis waar hij met een deken van zorg, liefde en warmte is bedekt. Zierikzee, 27 juni 2011 Hospice "Kaaskenshuis" Correspondentieadres: S. Hamelink Tuin 5, 4307 CH Oosterland De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 1 juli jl. in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 78