tekent zich af in landschap zeeland E 27 dagbesteding? Excursie in bos en Meeuwenduinen Goedlopende kapsalon Choral Evensong www.z2.nl in Dreischorse Adriaanskerk zaterdag 2 juli 2011 is de aanleg van een fietstunneltje ter hoogte van de Meeldijk. Op zoek naar een zinvolle Wij kunnen u misschien heipen... Kijk op www.zorgstroom.nl of bei voor meer informatie naar 0118-684000 en vraag naar het Steunpunt. WESTENSCHOUWEN De Natuur- en vogelwacht Schou- wen-Duiveland verzorgt op donder dagavond 7,14, 21 en 28 juli en 4,11, 18 en 25 augustus excursies in Bos- wachterij Westenschouwen en door de Meeuwenduinen. De excur sies vertrekken steeds om 19.00 uur vanaf de fietsenstalling aan de Adriaan van der Weijdeweg. Te koop aangeboden in centrum Vlissingen info: H. Eggen Tel.: 06-13695298 BIJ NADER In het artikel in de krant van vrijdag over het plan voor aanleg van een wind- park aan de Gouweveerse Zeedijk is een storende fout geslopen. Gemeld wordt dat SGP-raadslid F. van der Paauw tegen het CDA-amendement ge stemd had. Van der Paauw mengde zich echter om elke schijn van belan genverstrengeling te vermijden niet in de discussie en onthield zich van stem ming over het amendement van het CDA. foto's Rijkswaterstaat/Joop van Houdt Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. t/m vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur DREISCHOR - De Adriaanskerk in Dreischor staat zondag in het te ken van een Choral Evensong. Het Schouws Kamerkoor voert werken uit van beroemde Engelse compo nisten uit diverse stijlperioden, zo als het Magnificat en Nunc Dimit- tis van Charles Wood en de preces en responses van William Byrd. De Evensongs in Dreischor - een initiatief van ds. Tim Wiersum - maken deel uit van een reeks bij zondere liturgische vieringen op Schouwen-Duiveland. Doel van deze vieringen is zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met deze liturgische vorm met een rij ke historie. Choral Evensong be gint om 16.30 uur. telfort.nl Werkt in je voordeel j winkels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51