.nl/abonnee Aankomst Tour de France Vakantieplannen? v_ PZC Home Abonneevoordeel (Mededeling ABONNEE VOORDEEL Zondag 24 juli Elk jaar weer een waar feest nabij de Are de Triomphe: de finish van de Tour de France, de belangrijkste wielerwedstrijd ter wereld. U ziet de renners meerdere malen voorbijkomen. Enkele bekende plaatsen in Parijs waar de wielrenners langs komen zijn de Bastille, Place de la Concorde en Rue de Rivoli. De eindsprint van de Tour 2011 belooft weer een enorm spektakel. Het laatste stuk van de tour is een massasprint en daarom extra spannend. Natuurlijk wilt u de huldigingen van bergtrui, groene trui en uiteraard de gele trui met de winnaar niet missen. U vertrekt in de vroege ochtend vanuit Goes en Middelburg via Gent naar Parijs. De reis is per luxe tourist touringcar. De aankomst in Parijs is plm. 10.30 uur. Gedurende de dag bent u vrij om de aankomst op de Champs Elysee mee te maken of de tijd in Parijs door te brengen. Parijs met zijn marktjes, vele terrasjes en restaurants. Het vertrek naar Nederland is plm. 19.30 uur. Slechts 49,50 Boek snel De kosten voor deze dagtocht zijn 49,50. De exacte tijden ontvangt u bij boeking. De genoemde tijden zijn bij benadering. De dagtocht op zondag 24 juli gaat door bij een minimaal aantal van 25 deelnemers. Meer informatie en direct boeken: Rechtstreeks bij Maaskant Reizen Telefoon 0412-482828 o.v.v. PZC Maas i ei zen Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.Dzc.nl/abonneevoordeel ItaNNÊRINGEN AAN*. DE IP». Boek: herinneringen aan de verdwe- nen stad, Middelburg 194015,- Vaartocht Lage Zwaluwe 42,25 p.p. Maak dan gebruik van de vakantieservice! U kunt uw krant bijvoorbeeld bij iemand anders laten bezorgen. Wij ontvangen uw aanvraag graag uiterlijk 2 weken voor uw vakantie. Kijk voor alle mogelijkheden op www.pzc.nl/vakantieservice Heeft u geen toegang tot internet, neem dan contact op met de afdeling Lezersservice. www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, ,7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48