Mannee Gratis Zomerkrant bij de PZC PZC Informatiemarkt PZC Op zoek naar vakantiewerk? Van 4 juli tot en met 27 augustus De hele zomer lang dagelijks kans op een mountainbike! 147 <f B 0 Ja, ik wil vakantiebezorger voor de PZC worden ABONNEEACTIE: De PZC geeft dagelijks een mountain bike weg aan haar abonnees. Ga naar PZC.nl/foto en plaats in fotoalbum Zomer 2011 uw mooiste, leukste, gekste zomerfoto en maak iedere dag kans op deze fantastische fiets. Nog geen abonnee? Neem nu hetzomerabon- nement, kijk op www.pzc.nl/abonneren zaterdag 2 juli 2011 Woensdag 6 juli a.s. is er voor iedereen die interesse heeft in Mannee een infor matiemarkt! Deze markt is op locatie in de nieuwe wijk Mannee zelf. Van 1.7.00 uur tot 21.00 uur kunt u terecht voor vragen aan o.a. architecten, ontwik kelaars en de gemeente, maar kunt u tevens een ballonvlucht winnen boven Mannee! Op deze avond heeft u dus de gelegenheid om eens rond te kijken in Mannee en te spreken met allerlei erva ringsdeskundigen, zodat u een duidelijk beeld krijgt van het bouwen en wonen in die wijk Mannee. Op de avond kunt u o.a. het volgende verwachten: Bouwbedrijven welke actief zijn in Mannee; Architectenbureau's tonen hun fraaiste ontwerpen; Goes Ontwikkelaars die van start zullen gaan in Mannee; BAM Techniek met informatie over de warmtepompen in Mannee; gemeente Goes met informatie inzake de verkoop van kavels en de specifieke bouwregels in Mannee; een springkussen voor de kinderen; een hapje en een drankje. Win een ballonvlucht boven Mannee! Naast de informatiemarkt is er ook een prijsvraag, met als hoofdprijs een rond vlucht over Mannee in een luchtballon! Bij aankomst op de informatiemarkt (vóór 19.45 uur) kunt u uw naam in vullen op een inschrijfformulier. Om 20.00 uur worden de winnende namen bekendgemaakt. Afhankelijk van de weersomstandigheden kunnen de prijswinnaars direct plaatsnemen in de luchtballon. www.goes.nl Ook krantenbezorgers gaan op vakantie! Daarom zoeken wij voor de zomerperiode vakantiebezorgers. Wat zijn de voordelen van het bezorgen? een prima vergoeding; 's ochtends werken, de rest van de dag vrij; lekker in de buitenlucht werken; gratis het dagblad lezen. Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? via internet: telefonisch: per post: www.bezorgers.nl 0800-0222710 stuur onderstaande bon in Meer bereiken. Met Wegener Naam: Geboortedatum (min. 15 jaar): Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretariaat Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN Dagelijks een apart zomerkatern, boordevol interessante verhalen en praktische infomatie over wat er deze zomer te doen is. Met nieuws, reportages, nuttige tips, leuke rubrieken over onder meer musea en koken en een uitgebreide dagagenda. www.pzc.nl/abonneren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47