PZC Auto's in de jaren '50, 60 en 7 Kijken in de ziel Westerbork - de film Helden van de Tour Proefpakket barbecuewijnen Ventimiglia sieradenset Tricotrio Alecto digitale schakeikiok Digitale bagageweeg schaal WEBWINKEL pzc.nl/webwinkel Met unieke archiefbeelden! Psychiaters, strafpleiters en toptrainers Mooie fotokubus! Inclusief extra dvd! Voor een perfecte barbecue! Armband en hanger Op 3 manieren te dragen! Automatisch in- en uitschakelen Tot 100 gram nauwkeurig De dvd-serie Auto's in de jaren- blikt terug op enkele belangrijke decennia uit de geschiedenis van de auto in Nederland. Bijzondere fragmenten uit onder meer het Polygoonjournaal tonen u alle ontwikkelingen rondom de auto. Daar naast ziet u op deze dubbel dvd's een programma dat een beeld schetst van Nederland in het betreffende decen nium. In deze serie portretteert televisiedocumentairemaker en gerenommeerd interviewer Coen Verbraaktoppsychiaters, straf pleiter en toptrainers, ieder op 2 dvd's. Het levert fascinerende en opvallend openhartige gesprek ken op. Het gaat niet alleen over hun vak, maar nadrukkelijk ook over henzelf. Inclusief verzendkosten Vergeet nooit meer waarvoor u spaart met deze mooie fotokubus. Stop de foto's waarvoor u spaart in de kubus en blijf gemotiveerd om door te sparen. Wie zegt dat sparen saai moet zijn? Zo wordt het bereiken van uw doel nog leuker! Geschikt voor 4 foto's. Op deze dubbel-dvd ziet u de unieke documentaire 'Kamp Westerbork, de film', gemaakt aan de hand van het Breslauer-ma- teriaal. Voor het eerst is zo veel materiaal uit de Breslauer-film verzameld en van context voorzien. Speelduur: ca. 137 minuten. Nu inclusief de dvd Nederland in de Tweede Wereldoorlog! Prachtige combinatie van 3 dvd's Nederlandse Tour de France winnaars (2 dvd's over Joop Zoetemelk en Jan Janssen) The Boss: Lance Armstrong De meest bijzondere beelden van Tour de France overwin ningen: onmisbaar voor de echte wielerfan! Inclusief verzendkosten We hebben een wijnpakket voor u samengesteld met 6 wijnen die zich perfect lenen voor een geslaagde barbecue! Om feestelijk te beginnen, wijnen voor bij het gegrilde vlees en wijn om na de barbecue nog heerlijk na te genieten! Prachtige Sterling zilveren set bestaand uit armband en hanger met 2 colliers. De sieraden zijn meesterlijk uitgevoerd met glas in Murano look, zoetwaterparels en zilveren kogels welke hoogglans gepolijst zijn of bezet met een ontelbaar aantal zirkonia's, gedeeltelijk pavé gezet. U kunt nu in het bezit komen van deze prachtige set inclusief luxe geschenkverpakking! Het kledingstuk Tricotrio heeft een universele maat en is op 3 verschillende manieren te dragen. Als chique jurk, elegant rokje of als een trendy topje, voor elke gelegenheid komt het kleding stuk van Tricotrio van pas! Gemaakt van 95% gekamde katoen en 5% lycra, verkrijgbaar in de kleuren zwart en wit. Met de Alecto DTS-744 digitale scha keikiok kunt u elektrische apparaten en verlichting automatisch laten in- en uitschakelen. Inbraakpreventief en energiebesparend. U kunt maximaal 6 schakeltijden per dag tot op de minuut programmeren, welke naar wens per dag, per week of per deel van een week herhaald kunnen worden. Inclusief verzendkosten Met de bagageweegschaal komt u op de luchthaven nie voor onverwachte kosten te staan. De weegschaal weegt tot 100 gram nauwkeurig het gewicht van de bagage inclusief koffer. Weegt tot 40 kg. U kunt deze produkten veilig en gemakkelijk bestellen via de website. Hier vindt u ook meer informatie. Prijs is exclusief verzendkosten. Prijzen zijn geldig t/m 10 juli. Op op!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45