Colofon zoeken-»vinden v PZC m zeóbfmiudtt amiïwbemhtm [flensen .nl Willem Imanse Henk Treebusch üiliOfiilJfJ MAREA Uitvaartbegeleiding 44 i familieberichten zaterdag 2 juli 2011 filensenlinq.nl Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze vader, schoon vader, opa en opa-opa Cornelis Corbijn - Kees - willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2011 Voor uw aanwezigheid, kaart, brief of telefoontje na het overlijden van onze lieve vader en opa Pau Dekker willen wij u hartelijk bedanken. Wij hebben het ervaren als een teken van waardering en respect voor wat hij voor ons en voor anderen heeft betekend. Dineke en Bas Frans en Sylvia Trisha, Tiffany Ryan en Eline Philip, Jochem De belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, kaart of brief na het overlijden van mijn vrouw Maria Hollebrandse - Sturm heeft mij erg goed gedaan. Ik wil u hiervoor mijfj. oprechte dank betui; Voor de belangstelling, de kaarten, de telefoontjes en het bezoek na het overlijden van weduwnaar van Jitse Hiemstra Willen wij u oprecht onze dank uitbrengen. Het heeft ons veel goeds gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen zo gezien was. Uit aller naam; J. Hiemstra Oost-Souburg, juli 2011 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Cornelis Meijaard betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. M. Meijaard-Augusteijn Kees en Bridget Youri, Celeste Yerseke, juli 2011 DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het over lijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante )anneke Aaltje Ribbens-Romeijnsen Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Romeijnsen Familie Ribbens Temeuzen, juli 2011 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Gerry Treebusch-Kersten Inge en Patrick, Manouk, Britt Ron en Carola, Samuel, Liam Middelburg, juli 2011 1-7-2009 1-7-2011 Lieve Chantal Geen kind is zo aanwezig dan 't kind dat wordt gemist Chantal we missen je zo Pa& Ma Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg^ Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Tel: 0118 - 62 33 59 "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg II 24 uur per dag bereikbaar Majoorwèrf 5, 4374 CA Zoutelande. Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-Oitvaart.nl bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Lfnda van Wingèti Verzorgt de gehele uitvaart. Tel: 0113 - 63 91 08Mob; f§ - 40 48 40 WH Striepseweg 4, 4435 RL Baarland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter, Facebook. Hyves. enz. mail een familiebericht Mensenlinq.nl is een eigen digitaal monument voor u en uw naasten. Alle geplaatste familie-berichten in de dag- en weekbladen worden dagelijks doorgeplaatst naar Mensenlinq.nl. Hierdoor is er een digitale ontmoetingsplaats ontstaan. Naast het doorplaatsen van familieberichten worden er actuele nieuwsfeiten rondom het overlijden geplaatst, in samenwerking met alle aangesloten dagbladsites.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44