Lou Louws 0 IT1ensenllnq.nl zaterdag 2 juli 2011 familieberichten 143 Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Lou Louws lid van verdienste van ttv 't Zand TTC Middelburg Wij wensen Zoet, Jeroen, Julia, Renate, Steven en de kleinkinderen veel sterkte. Bestuur en leden TTC Middelburg En toch telkens weer zullen wij je tegen komen, zeg nooit "Het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wie je was en ook niet wat je zei. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoon zoon, onze zwager en oom Lou Louws Domburg: L. Willemse-Bakker Grijpskerke: Riet en Jan Maranus-Willemse Peter en Linda Rian en Pieter, Vera, Ilse Christel en René, Emiel, Lotte, Wiebe Amemuiden: Leni en Bert Schaak-Willemse Michiel Bas en Eveline, Rosalie Domburg: Lou en Annelies Willemse-Abraham se Roel Sander en Iris Jeanine Middelburg, 30 juni 2011 Tot ons groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze jongste broer, zwager en oom Lourus Louws Wij wensen Zoet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. Aagtekerke: J. Francke-Louws (in herinnering A. Francke Aagtekerke: M. Dekker-Louws P.A. Dekker (in herinnering) Aagtekerke: A. Louws M. Louws-Kodde Oostkapelle: J. Maranus-Louws P. Maranus Aagtekerke: Chr. Louws (in herinnering A.M. Louws-Elzenga Nieuw en St. Joosland: K. Cevaal-Louws W. Cevaal Neven en nichten Wilhelmina Fonds voo collectebus staat ook bij I Wij danken de doktoren t het Admiraal de Ruyte I Werkt voor ouderen voot Altijd samen op reis maar nu alleen Heel verdrietig maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een korte maar oneerlijke strijd van ons is heengegaan mijn lieve man, Onze vader, schoonvader en opa 11 februari 1946 f 30 juni 2011 te Aagtekerke te Middelburg Wij zullen hem heel erg missen Middelburg: Zoet louws-Wiilemse Jeroen en Julia Louws-Salamony Jonah, Rachel Ashburn, USA: Renate en Stephen Cunningham-Louws T'^a 't Zanddorp 52 4335 AK Middelburg ~:WÊT- ,wct 7 'iipipi! Wij nodigen u uit om safnén met ons afscheid.-te nemén i tijdens een bijeenkomst op.woensdag 6 juljöm 12:00 uur in het crematorium aan de Westelijke'Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte vén het crematorium. Lou is thuis. Wilt u a op maandag 4 en dir meer u Lou gekend heeft, mag u odiging beschouwen. deze. als Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en zwager Marinus Stoffel van de Velde In de leeftijd van 80 jaar. Zonnemaire: S.M. van de Velde f Oosterland: J.E. van de Velde A.C.E. van de Velde-Berrevoets Kerkwerve: C. van de Velde f. A.M. van de Velde-Rotte Neven en nichten Oosterland, 29-juni 2011 Geheel onverwacht en met groot verdriet nemen wij van afscheid van mijn lieve broer en onze lieve oom Piet Verdonk Goes, 28 september t Goes, 29 juni 2011 1936 Vlissingen Bep van der Kolk - Verdonk Vlissingen Paul en Wanda Vlissingen Herman en Edith Oud - Beijerland Wim en Liesbeth en kleinkinderen Geen smart meer daar omhoog. Na veel mooie, maar moeilijke laatste jaren is heengegaan Riek Priem Geboren, Overleden 15-7-1943 te Tholen 27-6-2011 te Yerseke De begrafenis heeft op mijn verzoek in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Lelieplein 48 4401 HM Yerseke Hierbij dank ik Jenny en alle wijkverpleegsters van Allévo die mij de laatste tijd tot steun geweest zijn. Riek "Mijn hulp komt van de Heer, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:2 Bedroefd, maar dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, is overleden onze lieve moeder, oma en over-oma Jans Vos-K wekkeboom sinds 25 april 1998 weduwe van Adriaan Vos Nieuw- en St. Joosland Oost-Souburg 20 september 1922 30 juni 2011 Henk en Dicky Vos feanette en Rob Anouschka en Coen, Sjors Annemarie en Martin Dennis, Lyndie, Iwan Yvonne en Rudolph Calvin Arjan en Natasja Romy, Emily Francisco Christian, Sandra Fernando Ko en Marita Vos Marjolein en Fabian Zo'è, Nina Ko Pauline en Jasper Cevaal fohan Jacqueline Wij bedanken alle medewerkers van de "Zoute Viever" en dr. 11. Meijer voor de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en overoma.. Correspondentieadres: Schroeweg 1 4388 VS Oost-Souburg De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden woensdag 6 juli om 11.00 uur in het kerkgebouw de "Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.15 - 10.45 uur in "De Ark" naast voor noemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ark". Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een moeitevol leven is, voor ons nog onverwacht, door de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Hendrika Catharina Priem -- Riek geboren 15 juli 1943 overleden 27 juni 2011 Familie Priem Azalealaan 5a, Yerseke Correspondentieadres:Lelieplein 48 4401 HM Yerseke De begrafenis heeft vrijdag 1 juli in besloten kring plaats gevonden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jans Vos - Kwekkeboom Fam. van Hemert - Kwekkeboom Fam. Cruq - Kwekkeboom Fam. Kwekkeboom - van Keulen Fam. Kwekkeboom - de Nooyer Neven Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43