JL Freek 42 zaterdag 2 juli 2011 O mensenliriq.nl s~ Dolblij zijn wij met onze kleinzoon geboren 28 juni 2011 ipif zoon van Amanda Oogjen en Frits van Eldik Soest Donald en Marijke Oogjen V HyarJadsri Na een moeilijke periode is onverwacht overleden onze schoonzoon, broer, zwager, oom en oud-oom ir. Johannes Hendrik Dek Hans sinds 10 mei 2007 weduwnaar van Ina Dek-Leenhouts in de leeftijd van bijna 75 jaar. J.J. Leenhouts t A.M. Leenhóuts-Cijsouw S.C. Leenhouts f A.J. Leenhouts A.W.E. Dek f M.M. Dek-Hoff W.E.A. Dek t A.J. Dek-van der Schaft H.J. Dek T.A.M. Dek-Wassenaar "j" en verdere familie 30 juni 2011 Correspondentieadres: Van Vredenburchweg 507 2284 TC Rijswijk Er is gelegenheid tot het nemen van afscheid in de aula van Yarden crematorium "Eikelenburg", Eikelenburglaan 7 te Rijswijk op donderdag 7 juli om 11.00 uur, waarna de plechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Danker v.d. Dries Echtgenoot van Corry Goense Fam. Goense Omringd, door allen die hem lief waren, is na een ernstige ziekte door de Heere van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Jozias Willem Flikweert Jos in de leeftijd van 61 jaar. Goes, J.C. Flikweert-Bolijn St. Maartensdijk, Nico Flikweert Ilona Flikweert-Heijboer Banna 1 's-Gravenpolder, Jaap-Jan Flikweert Greet Flikweert-Vat Roy Linday Yerseke, Joanne van Dijke-Flikweert Sjaak van Dijke Marlijn Manon Dongen, Andrea Bos-Flikweert Sander Bos Jente Marte Maldegem (België), Martine Blomme-Flikweert Pieter Blomme Matthias Phebe Laura Lukas 30 juni 2011 Kamperfoeliestraat 10 4461 NL Goes - Gelegenheid tot condoleren maandag 4 juli van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldelooze- pad 20 te Goes. De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Geen bloemen Bescheiden en vriendelijk zoals hij was. Zijn hart klopte voor zijn gezin, het bakkers vak, Jazz muziek en zoveel meer. Nu is zijn geest toevertrouwd aan de Heer. Met grote verslagenheid maar met goede herinneringen aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een korte ongelijke strijd is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Nico Hamelink sinds 22 december 2010 weduwnaar van Leuntje de Pagter Liefde, toewijding en zorgzaamheid kenmerkten zijn leven. in dé leeftijd van 81 jaar. Els en Frits Mark en Sanne Simon en Inke Pasquinelle en Harold Kees eri Fija Lincy en Jessie Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en de vrijwilligers van het hospice 'Kaaskenshuis waar hij met een deken van zorg, liefde en warmte is bedekt. Zierikzee, 27 juni 2011 Hospice "Kaaskenshuis" Correspondentieadres: S. Hamelink Tuin 5,4307 CH Oosterland De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 1 juli jl. in besloten kring plaatsgevonden. Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en 'oma Dien' Gerardina Maria van der Beek - Dien - weduwe van Karei Holm 18 juni 1929 Den Haag t 29 juni 2011 Apeldoorn Karen en Bert Jasper en Nancy Xavier, Diego, Phileine Iris en Jornt Cora en Anton Sharon Caro en Romano Vittorio Peter Karei Talita Michael Apeldoorn, Graanhof 120 Correspondentieadres: C. de Wal-Holm Holtrichtersveld 512 7327 DP Apeldoorn Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 4 juli van 18.30 tot 19.15 uur in Rouwcentrum Rouwenhorst, Christiaan Geurtsweg 24 te Apeldoorn. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Georges Nassenstein Als vrijwilliger heeft Georges zich jarenlang op bijzondere wijze ingezet voor cliënten van Manteling bij diverse projecten. Naast zijn toewijding waren zijn betrokkenheid en oprechte belangstelling voor mensen kenmerkend. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw en familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Manteling Janet van Roosendaal directeur Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-buurman Piet Pieterse Wij wensen Flora, Ada en familie veel sterkte toe Marjo en Ko (in liefdevolle herinnering) Marco en An ja, Jordy en Lisanne Bianca en Wilco Ronald en Andrea

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42