Ervaren managementassistente UNITED OFFSHORE SERVICES s SUIKER UNIE Procesoperator/Onderhoudsmonteur Wtb en Procesoperator/Onderhoudsmonteur E&I COSUN SVZ ^SENSUS Twee Steden ICT in de zorg, is dat jouw ding? 36 uur per week Voor meer informatie kijk op: www.shl-groep.nl/vacatures Ass. Inspecteur - Staalkabel Specialist i.o. www.zorgstroom.nl 50 zaterdag 2 juli 2011 (QiJobTrack.nl Suiker Unie biedt goed opgeleide technici ontwikkeling en toekomst, aan zowel starters als meer ervaren technici. Suiker Unie, met vijf productielocaties, is een toonaangevende producent van suiker, suikerproducten en stropen voor de industriële- en consumentenmarkt. De suikerfabrieken van Suiker Unie in Nederland behoren tot de grootste, modernste en meest efficiënte van Europa. Binnen onze suikerfabriek te Dinteloord hebben wij meerdere vacatures voor de combinariefuncties: De functie Tijdens de campagne bent u als Procesoperator werkzaam in het hart van ons bedrijf. U regelt en bedient de (deel-) processen binnen uw werkgebied en draagt zorg voor optimalisaties van de procesonderdelen. Daarnaast geeft u uitvoering aan de veldwerkzaa mheden Buiten de campagne wordt u ingezet als technicus in uw vakrichting t.b.v. het onderhoud aan de fabrieksinstallaties dan wel het realiseren van onderhouds- en investeringsprojecten. Uw profiel Voor deze functie met afwisseling en doorgroeimogelijkheden zoeken wij kandidaten met minimaal een afgeronde technische vakopleiding op MBO-niveau 3 (Wtb) of 4 (E&I). Relevante ervaring in een industriële omgeving is een pre. U beschikt reeds over een Vapro B of C diploma of bent bereid deze opleiding te volgen. U bent enthousiast en leergierig en wilt meegroeien met de ontwikkelingen van ons bedrijf. Wat maakt het werken bij Suiker Unie interessant? De afwisselende combinatie tussen de productieperiode in de suiker-bietencampagne en de onderhouds- en investeringsprojecten tijdens de intercampagne. De dynamiek van innovatie en het meegroeien met de nieuwste technologische en technische ontwikkelingen. Een procesindustrie met 4 a 5 maanden ploegendienst (campagneperiode). De bovengemiddelde arbeidsvoorwaarden ondergebracht in de eigen CAO. De sterke en conjunctuurongevoelige bedrijfstak, waarbinnen duurzaam ondernemen op een natuurlijke wijze diep verankerd zit. Aleer info over Suiker Unie op website: http://www.suikerunie.nl Sollicitatie en informatie: Voor nadere toelichting kunt u telefonisch contact opnemen met Jolande Laban (Teamleider Personeelszaken), 0165-525450. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Afdeling P&O, Postbus 100, 4750 AC Oud Gastel. E-mailen kan ook: sollicitatie@suikerunie.com. In verband met de vakantieperiode zal de sollicitatieprocedure in augustus worden opgestart. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Royal Cosun gedreven door samenwerking Suiker Unie, Aviko, Sensus en SVZ maken deel uit van Royal Cosun. Deze internationale onderneming ontwikkelt, produceert en verkoopt voedingsmiddelen, voornamelijk voor de industrie, de foodservice en het levensmiddelenkanaal. Cosun en haar bedrijven werken samen met klanten, leveranciers en leden om producten te ontwikkelen die passen bij de voedingsmarkt van nu en morgen. Zo'n 4000 medewerkers spelen hierin een cruciale rol. ziekenhuis zorgzaam professioneel HetTweeSteden ziekenhuis is een regionaal algemeen opleidingsziekenhuis met een breed zorgaanbod in Tilburg en Waalwijk. Het ziekenhuis kent de volgende speerpunten: bariatrie, cardiovasculaire zorg, moeder kind, oncologie, orthopedie en de zorg voor de oudere patiënt. Het verzorgingsgebied van het ziekenhuis telt ongeveer 190.000 adherente inwoners. Het ziekenhuis beschikt over ruim 500 bedden. Er zijn meer dan 2.200 medewerkers werkzaam, waaronder 140 medisch specialisten. Het TweeSteden ziekenhuis heeft opleidingsbevoegdheid voor de specialismen cardiologie, chirurgie, interne geneeskunde, klinische geriatrie, gynaecologie/obstetrie, neurologie, psychiatrie, klinische farmacie, medische psychologie, algemene klinische fysica en de opleiding SEH-arts. Wij zijn op zoek naar: Hoofd applicatiebeheer Hoofd systeem- netwerkbeheer Systeemnetwerk beheerder Servicedesk medewerker Solliciteren? Kijk op www.tweestedenziekenhuis.nl SHL-Groep is met 750 medewerkers in de regio Zuid-West Nederiand een belangrijke speler in de eerstelijnsgezondheidszorg. Ter uitbreiding van het team van managemefitassistentes zijn wij op zoek naar een (m/v) Gespecialiseerd in het bewerken van staalkabels voor de Offshore industrie. De zwaarste staalkabels worden behandeld en verwerkt tot stroppen en grommers enz.. In verband met uitbreiding zoeken wij een medewerker die zich intern wil bekwamen in het inspecteren en certificeren van staalkabels en tuigage in de functie: Middelbare technische beroepsopleiding, beheersing van het Engels en vakkundig omgaan met Laptop zijn een must. Nautische opleiding en ervaring staalkabel zijn een pre. Na interne opleiding, is men veelal buiten Nederland offshore werkzaam. Prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voldoet u aan het bovenstaande en woont u binnen een straal van 50 kilometer van Moerdijk, dan kunt u solliciteren. Uw brief met cv kunt u mailen naar: a.aalders11 hetnet.nl .Voor eventuele nadere informatie kunt u ook bellen: 06- 41190844.Voor specifieke informatie: http://www.uos-nl.com UNITED OFFSHORE SERVICES Appelweg 16 4782 PX Moerdijk i; Voor 24 uur per week. Kijk voor de uitgebreide vacaturetekst op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 134