twee leden van de Raad van Commissarissen PEUL1 Techniek Vertegenwoordigers Industrie m/v medewerker kwekerij medewerker kwekerij logistiek heftruckchauffeur versluis willeboer U 42 banen zaterdag 2 juli 2011 vaniierzn PEu^omep Wij zijn op zoek naar twee gemotiveerde en ervaren voor de vestigingen Van der Peijl Techniek Middelburg en Goes. Voor meer informatie over onze vacatures kijk op techniek.nl Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u per e-mail versturen naar sollicitatie@techniek.nl óf per post naar: Van der Peijl Groep, afd. Personeelszaken, Postbus 22, 4460 AA Goes. Van der Peijl Techniek is onderdeel van een groothandelsketen met in totaal 12 vestigingen in Zuidwest Nederland. De Van der Peijl Groep biedt werk aan 265 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van 225.000 kwaliteitsar tikelen aangeboden op het gebied van o.a. aandrijf techniek, gereedschappen, automaterialen, truckonderdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen, reinigingtechniek, compressoren en servicewerkplaatsen. Fruithof heeft zich de afgelopen jaren sterk ontwikkeld in de markt als dé leverancier van fruitdragende bomen en struiken. Wij hebben een breed assortimenten hebben de afgelopen jaren een stevige positie verworven bij retailers en binnen- en buitenland. Bij De Fruithof werken 15-45 mede werkers, afhankelijk van de pieken in het voor- en najaar. Om bij te dragen aan de groei van ons bedrijf zoeken wij: Voor meer informatie over deze vacatures kun je terecht op onze site: www.defruithof.nl Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan: Fruithof, T.a.v. de heer WJ. Kersten, Dijkwelseweg 38A, 4421 PP Kapel Ie Ofwimkersten@defruithof.nl MMtw&lk •vfv Arnesteinweg 27 4330 EA Middelburg T 0118 - 62 90 56 j E info@versluisenwilleboer.nr Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar: Gevelmonteurs beglazing, kunststof- en aluminium kozijnen Wij zoeken: Iemand met ervaring, technisch inzicht, een klantgerichte instelling en een gezonde werklust. Tevens dient men in het bezit te zijn van een rijbewijs B en VCA certificaat. Wij bieden: Een afwisselende functie in de gehele regio Zeeland, een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden, prettige collega's en een leuke werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie graag binnen een week na verschijning van deze advertentie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.versluisenwilleboer.nl De ZMS biedt in Zeeland aan ruim 5000 leerlingen een gevarieerd pakket muziekonderwijs. Klassiek, pop, jazz, bandcoaching, ver enigingsopleidingen, Zeeuwse schoolprojecten cul- Muziekschool tuureducatie etc. VACATURE De ZMS zoekt voor de afd. FES en KCE MEDEWERKER ADMINISTRATIE (28 uur per week) Sollicitatie, voorzien van cv, vóór 15 juli a.s. richten aan Angelique Koerts, Kuiperspoort 21, 4331 GS Middelburg of mailen naar: a.koerts@zeeuwsemuziekschool.nl Taken: debiteurenadministratie verwerken leerlingen-, docenten en projectadministratie administratieve ondersteuning KCE en ZMS Functie eisen: afgeronde financiële opleiding MBO niveau recente ervaring met programma's als Cash, Excel, Word en Access (leerlingen en projectadministratie) flexibele werkhouding en team werker min. 5 jaar relevante ervaring Arbeidsvoorwaarden Salaris en rechtspositie gebaseerd op Arbeidsvoorwaardenregeling Middelburg. Inschaling schaal 6 (bij 36-urige werkweek 1.616 - 2.450) Info: mw. Koerts, tel. 088 470 00 00 Zeeuwland is dé woningcorporatie van en voor Schouwen- Duiveland; een buitengewone volkshuisvester en marktleider op het gebied van wonen. Als maatschappelijk ondernemer richten wij ons op de kwaliteit van wonen, werken en leven op Schouwen-Duiveland en geven wij invulling aan onze mis sie: zorgeloos wonen in een plezierige omgeving. Zeeuwland voorziet met een gevarieerd woningbezit van ruim 4.000 wo ningen ongeveer 10.000 mensen van een (t)huis. Zeeuwland is een klant- en marktgedreven woningcorporatie waar ruim vijftig medewerkers zich inzetten voor buitengewoon tevreden klanten. Zeeuwland is een vereniging die naast haar leden bestaat uit een verenigingsraad, een Raad van Commissarissen en een directeur/bestuurder. In verband met het reglementair aftreden van twee van de vijf leden van de Raad van Commissarissen zijn wij per 1 januari 2012 op zoek naar Functie De Raad van Commissarissen houdt toezicht op de alge mene gang van zaken binnen de onderneming en is ge sprekspartner, klankbord en beoordelaar van de directeur/ bestuurder. De commissarissen worden benoemd op basis van een pro fielschets en ontvangen een passende honorering. Profiel Kandidaten hebben affiniteit met de brede maatschappe lijke doelstelling van onze organisatie. Zij zijn in staat om op academisch niveau te denken en te handelen. Daar naast beschikken zij over basiskennis van en affiniteit met de functie van woningcorporaties. Kandidaten brengen expertise in op een of meer van de volgende gebieden: - fiscale en financiële (zakelijke) dienstverlening; - volkshuisvesting/welzijn en zorg; - marketing, communicatie/klantbeheer: - bedrijfsrecht/publiekrecht; - werkgeverszaken/personeel; - vastgoedontwikkeling/ruimtelijke ordening. Tenminste een van de twee nieuwe leden heeft expertise op het gebied van volkshuisvesting/welzijn en zorg. Van een commissaris verwachten wij dat hij/zij een positief en betrouwbaar ingestelde partner is voor zijn/haar mede commissarissen en de directeur/bestuurder. Kandidaten wonen bij voorkeur op Schouwen-Duiveland en hebben affiniteit met het eiland. Daarnaast beschikken zij over een relevant netwerk. Aanvullende informatie Voor de selectie van de kandidaten is een selectiecommis sie samengesteld die bestaat uit een vertegenwoordiging van de verenigingsraad, de Raad van Commissarissen en de directeur/bestuurder. Kandidaten zullen na selectie voor benoeming worden voorgedragen aan de verenigings raad tijdens de vergadering van de verenigingsraad op 28 november 2011. Belangstelling en reactie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. A.J. Deurloo, voorzitter Raad van Commissarissen, tele foon 0111 481 939 06 442 92 043. Daarnaast kunt u een informatiepakket opvragen bij Ellen de Jonge of Marjolein van Dijke, telefoon 0111 418 080. Uw schriftelijke reactie met motivatie, inbreng van ex pertise en curriculum vitae ontvangen wij graag voor 20 augustus 2011. De gesprekken met de selectiecommissie vinden plaats in de tweede of derde week van september. U kunt uw reactie richten aan Zeeuwland, t.a.v. selectie commissie Raad van Commissarissen, Postbus 82 4300 AB Zierikzee of verstuur uw brief via info@zeeuwland.nl, on der vermelding van sollicitatie Raad van Commissarissen. Zeeuwland buitengewoon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 120