binnenland 17 zomer 1 opruiming' alles uoor de helft uan de a Tuchtrechtonderzoek naar Zwolse rechter hülstaiS! Keith Bakker erkent deels schuld nu een speciale prijs uoor "halen en betalen" De opruiming bij Interieur Paauwe start op i juli. Te ueel'gaat uoor 'te weinig' weg. Stoelen, tafels, kasten, uerlichting en fauteuils. Kom of kijk op de site. Prof teer uan fors afgeprijsde Hulsta design meubelen, in uerband met de vernieuwing van het Hulsta Design Centrum. klassiek Poliform ROLF BENZ modern LEOLTJX nonchalant zuid^g 7°° www.interieur-paauwe.nl vrijdag 1 juli 2011 wen als ze daarover onderhandelen met Israël. Rutte en minister Uri Ros enthal van Buitenlandse Zaken rie pen de Palestijnen en Israël op het vastgelopen vredesoverleg te hervat ten. Dat zou moeten leiden tot een zogeheten tweestatenoplossing. Ro senthal herhaalde dat Nederland de gang van Abbas naar de VN, om te vragen om erkenning van de Pales tijnse staat, niet zal steunen. foto Valerie Kuypers/ANP ZWOLLE - De rechtbank Zwolle-Le- lystad is een tuchtrechtelijk onder zoek gestart naar de -rechter die eerder gisteren werd veroordeeld wegens het schenden van het ambtsgeheim. Dat maakte de recht bank bekend. De rechter werd veroordeeld tot een boete van 500 euro. De zaak draaide om de uitwisseling van in formatie over een vermeende loverboy, aan wie het buurmeisje van de rechter ten prooi zou zijn gevallen. Een Zwolse officier van justitie die van hetzelfde feit werd verdacht, is vrijgesproken. De president van de rechtbank ZwoUe-Lelystad zal de betreffende rechter verhoren. Een onherroepe lijke veroordeling kan een reden zijn voor ontslag, maar dit hoeft niet. Het is aan de procureur-gene raal van de Hoge Raad om hier over een besluit te nemen, zo stelt de rechtbank. De rechter blijft op non-actief zolang de procedure loopt. De rechtbank oordeelde dat de rechter doelbewust heeft besloten te handelen in strijd met zijn plicht als een 'goed rechterlijk ambtenaar'. Hij heeft misbruik ge maakt van zijn positie en willens en wetens een andere magistraat in de problemen gebracht, aldus de rechtbank. AMSTERDAM - Verslavingsdeskundi- ge Keith Bakker heeft tijdens een zitting bij het gerechtshof in Am sterdam erkend dat hij 'bepaalde seksuele grenzen' heeft overschre den met een 21-jarige ex-cliënte. Ook is er sprake geweest van een 'ongezonde emotionele relatie' met een andere cliënte. Dit heeft Bakkers advocaat Geertjan van Oosten gisteren laten weten. In de andere gevallen ontkent Bak ker dat hij iets heeft misdaan. Hij gaat in vier zaken aangifte doen van het doen van een valse aangif te tegen hem, aldus Van Oosten. Gisteren bepaalde het hof dat Bak ker nog eens drie maanden blijft vastzitten. Bakker had bij het hof beroep aangetekend tegen een door de rechtbank bepaalde verlen ging van zijn voorarrest. In opdracht van zijn cliënt zal Van Oosten juridische stappen onder nemen tegen een aantal journalis ten en media dat in Bakkers ogen 'onzorgvuldig en onjuist' over zijn zaak verslag heeft gedaan. Bakker betreurt het dat hij voorlopig in de cel moet blijven. In december kwam de zaak aan het rollen. In april werd Bakker gearresteerd. Betreft aangewezen showroommodellen, afname direct, contante betaling, ruilen niet mogelijk. Bezorgen mogelijk tegen berekening! V-V 7 7'- -,V' i1"-'^-77 v ,->r, ;'-.T v-v-v" - Zonnemat® o^4°13l8

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 7