zeeland 123 Organisatie Ondernemers zelf een keer gastheer bent' Rappers en dansers in actie op lipdub voor rapper Moechtar Zomerexpo Martha Woonink in kerk Kees Verkerke bondsraadslid van KNGU Open dag dagverblijf kinderen Koos at Sea Muziek Con Amore tijdens kerkdienst Zomeravondconcert Luctor et Emergo vrijdag 1 juli 2011 Uit het exploot dd. 28-06-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van het Aannemingsbedrijf Haers Philippine B.V., gevestigd en kantoorhoudend te Philippine, gemeente Terneuzen, aan Bastiaan Cornelis van Vliet en Jeanne Celina Stevens, allebei thans zonder bekende woon- of ver blijfplaats in Nederland en daarbui ten, is betekend de beschikking dd. 23-06-2011 en het proces-verbaal dd. 24-06-2011 waarbij ten verzoeke van requirante ten laste van gerequi- reerden beslag werd gelegd op de daarin gemelde onroerende zaken. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Adres: Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl BURGH Martha Woonink-Hofman uit Ro- ckanje exposeert van 4 tot en met 23 juli in de kerk in Burgh. Te zien zijn onder meer Joodse religieuze voorstellingen en een serie met ecoline gekleurde pentekeningen van Bijbelse vrouwen. De laatste in combinatie met poë zie van haar zus Henriëtte Hof man. Ook olieverfschilderijen van die ren worden tentoongesteld. De kerk is dagelijks - behalve zondag - open van 13.30 tot 16.30 uur. S De Stichting Nieuwerkerk Bruist! zorgt als overkoepelende organisatie voor de coördinatiepubliciteit en vergunningen. De afzonderlijke clubs en bedrijven doen de rest. Ook de ondernemers en de Nieuwerkerkse Ondernemers Vereniging zijn nauw bij het evenement betrokken. Alleen al de braderie is 89 kramen groot. Muziekvereniging Luctor et Emer- go geeft vrijdag 8 juli een zomer avondconcert bij de Watermeter in hartje Renesse. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar de Jacobus- kerk in Renesse. Op het programma van het zomera vondconcert onder meer 'Het is een nacht' van Guus Meeuwis, en kele marsen en muziek uit de musi cal Mary Poppins. om 20.00 uur. Met een sport- en spelmiddag van de Nieuwerkerkse basisscholen is het festijn van start gegaan foto s Ronald den Dekker ZIERIKZEE - Kees Verkerke uit Zie- rikzee is verkozen tot bondsraads lid van de KNGU, de Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie. Af gelopen zaterdag is hij in Beekber gen geïnstalleerd. District Zuid (Zeeland, Noord-Brabant en Lim burg) levert 4 leden voor de 20 koppen tellende bondsraad. Die opzet van de organisatie is nieuw. Ook inhoudelijk staat de bond voor een drastische koerswijziging met de bedoeling dichter bij clubs en sporters te komen staan. Verker ke draait al langer mee in de turn- wereld. Sinds een jaar of 11 is hij voorzitter van de Schouwen-Dui- velandse gymnastiek- en turnver eniging Delta Sport. door Piet Kleemans ZIERIKZEE - Zijn broer Moechtar (17) een hart onder de riem ste ken. Dat was voor Gajal Koelijev (20) uit Zierikzee de reden om een zogeheten 'lipdub' op te nemen. De NCRV zendt de Lipdub van Ga jal voor Moechtar woensdag 6 juli op televisie uit. De in Azerbeidzjan geboren Gajal en Moechtar kregen enkele maan den geleden een auto-ongeluk. Ga jal, die de auto bestuurde, hield niks over aan het ongeluk, maar zijn jongere broer raakte gewond. De Zierikzeese rapper - artiesten naam DeMozah - werkt al maan den aan zijn revalidatie. De Lip dub die Gajal opnam is bedoeld om zijn jongere broer aan te spo ren die langdurige revalidatie vol te houden. Een lipdub is een fenomeen op in ternet waarbij een bestaand num mer wordt geplaybackt en in één take met een grote groep mensen wordt opgenomen. Zo ontstaat een compleet nieuwe videoclip. Gajal - zelf danser - trommelde al zijn rap- en dansvrienden op om op een expressieve manier een lip dub te maken op het nummer Higher van Taio Cruz ft Travie Mc Coy. Ook Frans Bauer en rapper Kleine Viezerik zijn in de clip te zien. In de NCRV-televisieserie Lipdub wordt het verhaal achter de lipdub verteld en in beeld ge bracht, inclusief de angsten die overwonnen moesten worden, de - soms tricky - stunts die er aan te pas kwamen, de spanning, de bloo pers, het eindresultaat en uiteraard de reactie van degene voor wie de lipdub gemaakt werd. Van het NCRV-programma worden deze zomer zes afleveringen uitgezon den. De eerste aflevering is met een de aflevering waarin de lipdub voor Moechtar centraal staat. Lipdub wordt woensdag 6 juli uit gezonden op Nederland 3. Het pro gramma begint om 21.25 uur. RENESSE Kinderdagverblijf Koos at Sea houdt woensdag 6 juli open dag. In het 24-uurs kinderdagverblijf wor den kinderen tot 13 jaar opgevan gen, in tijdsduur variërend van een uurtje tot een hele dag en dat kan ook in het weekend of 's avonds. Ook is het mogelijk een workshop te volgen of een kinderfeestje te ge ven. Kinderen zijn woensdag wel kom vanaf 13.30 uur. www.kooskids.nl NOORDGOUWE Muziekvereniging Con Amore speelt zondag 3 juli in de Drieko- ningenkerk in Noordgouwe tijdens een bijzondere (toeristen) kerk dienst. De dienst begint om 10.00 uur. Zondagmiddag zingt het Schouws Kamerkoor in de Adriaanskerk in Dreischor tijdens een Engelse Even song-kerkdienst. Er is een korte overdenking in het Nederlands. De dienst begint om 16.30 uur. RENESSE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53