mmm e Pieter Adriaan Verdonk Piet Verdonk Anna Bij de Vaate-bij de Vaate Jacomina Catholijntje Vasseur-van Dale de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Van der Hooft Uitvaartzorg Familieberichten IDenseniinq.nl vrijdag 1 juli 2011 familieberichten 137 Na een bewogen leven en een bewust afscheid is in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden Frederik Johan Alexander van der Swan - Scheepsbouwkundig ingenieur - Medan, 24 juli 1923 Bussum, 28 juni 2011 Mijn man, onze vader, schoonvader en grootvader, onze dierbare Fred Bussum: Fransje van der Swan-van der Heijm Leonie van der Swan (in dierbare herinnering) Amsterdam: Fred van der Swan Rotterdam: Dorine Brinkhorst-van der Swan (in dierbare herinnering) Machiel Brinkhorst Renske, Sanne Carien Dagnelie Douwe Bussum: Xandra van dèr Swan Reinoud van Hasselt Niels, Suze, Katja Correspondentieadres: Burgemeester De Bordesstraat 54 1404 GZ Bussum Om het leven van Fred te herdenken, is op maandag 4 juli 2011 om 12.00 uur een bijeenkomst in de aula van de Algemene Begraafplaats te Bussum aan de Nieuwe Hilversumseweg 70. De begrafenis vindt aansluitend plaats om 13.30 uur op de Noorderbegraafplaats, Laan 40-45 nr 2 te Hilversum. Vanaf 14.15 uur bent u weer welkom in de aula van de Algemene Begraafplaats te Bussum om de familie te ontmoeten. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid om afscheid van Fred te nemen van 11.00 uur tot 11.45 uur. Mijn hulp komt van de Heer, die aarde en hemel gemaakt heeft. Psalm 121 2 Bedroefd, maar dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, is overleden onze lieve moeder, oma en over-oma Jans V os-Kwekkeboom sinds 25 april 1998 weduwe van Adriaan Vos Nieuw- en St. Joosland 20 september 1922 Oost-Souburg 30 juni 2011 Henk en Dicky Vos Jeanette en Rob Anouschka, Sjors Annemarie en Martin Dennis, Lyndie, Iwan Yvonne en Rudolph Calvin Francisco Christian, Sandra Fernando Ko en Marita Vos Marjolein en Fabian Zo Nina Ko Pauline en Jasper Cevaal Johan Jacqueline Wij bedanken alle medewerkers van de "Zoute Viever" en dr. H. Meijer voor de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en over-oma. Correspondentieadres: Schroeweg 1 4388 VS Oost-Souburg De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden woensdag 6 juli om 11.00 uur in het kerkgebouw de "Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.15 - 10.45 uur in "De Ark" naast voor noemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ark". Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt voor alles wat je hebt gegeven Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa - Piet echtgenoot van Gerry M.C. van Damme Goes, 28-9-1936 t Goes, 29-6-2011 Gerry Verdonk Edwin t Isabel en John Jennifer Van Kamebeekstraat 9 4463 SB Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 2 juli om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. U kunt afscheid nemen van Piet op vrijdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat-8, Goes. Totaal onverwacht en tot ons aller verbazing is uit ons midden weggenomen onze dierbare zwager en oom Charles en Ingrid Huub en Gisela Elly en Ben Mariannne en Ad Anita en Henk Neven nichten Geschokt en met grote verslagenheid ontvingen "wij het droevige bericht dat plotseling overleden is de heer Piet Verdonk schoonvader van onze zoon John. Wij wensen Gerrie, Isabel John en Jennifer en verdere familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Bets en Johan Brakeboer Manuela en Denis Dijckmans en kinderen Na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, juli 2011 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van Johan Schut heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Daniëlle Fait Fam. Schut Fam. Fait Vlissingen, juni 2011 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze schoonmoeder, oma en tante Mina betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, Fam. Vasseur Burgh-Haamstede, juli 2011 Vraag ons gratis informatiepakket aan: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl C.W. de Kok/C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T:0113 311517 E: i nfo@vanderhooftui tvaartzorg. n 1 W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088 -0139999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37