plbhi bbbsb mi Anna Mathilda Kouwijzer-Muller Wilhelmina Pieternella de Klerk-Jobse Marinus Jan Riemens 3 6 familieberichten vrijdag 1 juli 2011 mensenlinq.nl De tijd voegt ons tesamen onder dezelfde steen en strengelt onze namen tot een symbool dooreen Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Verdrietig laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jacobus Kouwijzer Vlissingen 30 januari 1924 Alphen aan den Rijn: Oisterwijk: Hoedekenskerke: t Terneuzen 29 juni 2011 Gerard Kouwijzer Joyce Kouwijzer- van Wankum Ingrid en Linda Francy Jineth en Gino Alice Hoogendam- Kouwijzer Pieter Hoogendam Erik Inge en Julian Mirjam Chris Kouwijzer Marianne Kouwijzer-Verhoef Jurgen en Cynthia Sascha en Kristie Correspondentieadres: Fam. G. Kouwijzer-van Wankum Lemelerberg 36 2402 ZK Alphen aan den Rijn De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 4 juli om 13.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 2, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de aula op de begraafplaats. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van "Zorgsaam Thuiszorg" voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zomaar,ineens. Na een rijk en leven vol liefde en vriendschap is van ons heengegaan mijn man, onze vader en onze lieve opa Willem Johannes Krediet Wim echtgenoot van Kitty Krediet-van der Kraan Den Haag, 1 maart 1924 t Goes, 29 juni 2011 Kitty Krediet-van der Kraan Olav en Arja Lennaert en Samantha Ron Corresponden tieadres Weidezicht 58 4462 VM Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, maandag 4 juli om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Afscheid nemen, dat wil je niet, het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer Het is goed, vecht maar niet meer". Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Klerk Mien weduwe van Cornel is de Klerk Vlissingen, 15-08-1924 t Oost-Souburg, 28-06-2011 Oostkapel Ie: Greet Esther en Jos Maikel, Shawn Stefan en Mariska Kelly, Quinten Oost-Souburg: Jenny en Hans Rob en Marinka Desirée, Shalisa, Sharella Natascha en Paul Maurice Zorgcentrum, De Zoute Viever Correspondentieadres: J. Leenhouts-de Klerk J.l. Sandersestraat 80, 4388 EG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 juli van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal daar om 13.30 uur worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Wij willen het team van Zorgcentrum De Zoute Viever en dr. H. Meijer hartelijk danken voor de goede zorg en begeleiding. Geschokt hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze oud collega Jan Pleune We zullen zijn inzet, gezelligheid en positieve instelling missen. We wensen familie, vrienden en kennissen veel sterkte met dit grote gemis Namens Ille-Papierservice Je collega's Jan was er altijd, voor iedereen nog zoveel te doen, zoveel te geven nog lang niet klaar in dit leven van bar tot veld en shirts tot lijn.... Jan, bedankt! het had alleen zoveel langer moeten zijn.. 1e Selectie en Technische Staf sv DFS Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer Johannes Jan de Reij gepensioneerd hoofd van het bureau cultuur bij de toen malige provinciale griffie van Zeeland. Met respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende zijn veeljarige loopbaan, binnen en buiten zijn werk met grote betrokkenheid, zijn inzet en deskundig heid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 30 juni 2011 Na een korte periode waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is tot ons grote verdriet van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en (oud) oom Lewedorp, 24 maart 1950 t Middelburg, 28 juni 2011 Middelburg: Betsy en Jan Montenarie-Riemens Richard Sandra Vlissingen: Greta en Sjaak Comelisse-Riemens Miranda Monique Nieuw en St. Joosland: Paulien en Piet de Klerk-Riemens Mariska en Erwin, Sven Judith en Rohalt, Daan Tineke en Joop Goes: Lou Riemens Christian Bine en Ellen Marije en Laurens Kapelle: Jozef Riemens - in herinnering Ria en Jan Peter Beenakker-de Hoop Wendy Marjet en Stefan Correspondentieadres: fam. Montenarie, Titus Brandsmakwartier 19, 4333 EM Middelburg Wij danken allen die voor Marinus hebben gezorgd, in het bijzonder Addie, Ria en Jacco en overige medewerkers van Philadelphia, Sint Jans hospice De Casembroot, Zorgstroom en dokter Van de Peppel. U kunt afscheid nemen van Marinus op zaterdag 2 juli a.s. van 10.45 tot 11.15 uur in rouwcentrum 'Middelburg^, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Wij zullen Marinus gedenken om 12.00 uur in de aula van de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum 'Middelburg'. Met verslagenheid vernamen wij het nog plotseling overlijden van onze bijzondere collega Marinus Riemens Rinus, we missen jou en dat maakt ons verdrietig, maar als we aan al die mooie herinneringen denken komt er weer een glimlach tevoorschijn! Je collega's afdeling Verpakken LétÉ Met verslagenheid delen wij u mede, dat onverwachts is overleden onze zwager en oom M.S. van de Velde in de leeftijd van 80 jaar. Dordrecht: L. v.d. Vliet-Bolkenbaas C. v.d. Vliet t Zonnemaire: H. Fokker-Bolkenbaas J.K. Fokker t Heerde: J.M. Bolkenbaas t N. Bolkenbaas-Poortvliet Neven en nichten Zonnemaire, 29 Juni 2011 Verdrietig zijn wij om het overlijden van Oom Rinus Cor en Marian Patrick en Sylvana Bianca en Leonard Leo en Ineke Danny Stefan en Angelique Lennert Laura en Riny Sander Wouter Zonnemaire, 29 Juni 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36