Miriam Dahlmann Matthijs Mol Elisabeth Francina Huige-Korstanje Pieter David Pieterse Pieter David Pieterse f H IDensenlinq.nl vrijdag 1 juli 2011 ff «tefoiSfc- 'Ju en trouwen op 1 juli 2011 om 14.30 uur in de trouwboerderij 't Hof Stenevate te Heinkenszand. "f Öi/arladaii Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Dankbaar en vol goede herinneringen aan de liefde voor zijn gezin, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Comelis Boonman -Ko- echtgenoot van Corrie van den Dries 9 juni 1928 - 29juni 2011 Lewedorp: C.M. Boonman-Van den Dries Kloetinge: Danny en Monique Susan, Mike, Tessa Goes: Albert en Conny Boudewijn, Maria Heinkenszand: Marianne en Hans Anne, Ruben Veenendaal: Juliëtte en Frank Tygo Burg. Vermetstraat 13 4456 AJ Lewedorp Zondag 3 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert'Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 4 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp, gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Weel' voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Ko Boonman Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Goes: Jan en Magda 's-Heerenhoek: Daan t en Ans Achthuizen: Jan en Lony Lewedorp: Albert en Tilly Neven en nichten Hoe kwetsbaar is een kostbaar mens... Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Betsy Middelburg, 04-09-1945 Middelburg: Goes, 28-06-2011 J.M. Huige Willy Huige Bert en Angelina Huige Frank en Melanie Quintin en Alette Wilbert Vlissingen: Mark en Linda Huige Kayleigh Oud Arnemuidsvoetpad 37, 4332 AN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 5 juli van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit, samen met ons, haar leven te gedenken om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen hopen wij u middels deze kennisgeving te bereiken. Korte tijd samen, veel van elkaar gehouden. Rust zacht lieve oma, Kayleigh Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze zus, schoonzus en tante BETSY HUIGE-KORSTANJE Middelburg: Huib en Koos Korstanje Middelburg: Els en Aart Dekker Rianne en Tom Annemiek Bergen op Zoom: Conny Korstanje en Hans Bos Saskia en Walco Casper en Marja Martijn en Marjolein Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Betsy Huige Wij hebben haar leren kennen als een zorgzame en lieve vrouw, moeder en oma. Wij wensen Jaap, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Max en Irene Strenk familieberichten 135 'Ik blijf de Heer verwachten Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Adriana Wilhelmina van Nieuwenhuijzen weduwe van Johannes Marinus van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 97 jaar. Jenny en Johan Boogaard in liefdevolle herinnering Andrea en Raj Rajgor Mart en Hanne van Nieuwenhuijzen Klein- en achterkleinkinderen Ter Valcke 28 juni 2011 Correspondentieadres: de Horst 105,4461 WZ Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 4 juli om 14.00 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de koffie kamer van het rouwcentrum. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen. Grote dank zijn wij verschuldigd voor de hulp en steun die moeder jarenlang heeft ontvangen van de medewerkers van Stichting 'De Horst', thuiszorg Curadomi en zorgcentrum Ter Valcke' te Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden overleed onze geliefde tante Sjaan van Nieuwenhuijzen We zullen haar missen. Neven en nichten Goes, 28 juni 2011 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw M.A. van Nieuwenhuijzen moeder van onze directeur Mart van Nieuwenhuijzen Wij wensen hem en zijn familie kracht en sterkte toe. Medewerkers Camping Olmenveld bv Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Ps. 23 4b De Heere nam op Zijn tijd van ons weg mijn lieve man en mijn lieve vader 6 juli 1944 30 juni 2011 Aagtekerke Flora Pieterse-Adriaanse Ridderkerk Ada Pieterse Vader van Arjen, overleden in 1999 Correspondentieadres F.A. PieterseAdriaanse Burg. Geuzestraat 32 4363 AS Aagtelcerke Op D.V. dinsdag 5 juli zal om 10.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 11.00 uur. Condoleance alleen schriftelijk. Met droefheid delen wij u mede dat na een geduldig gedragen lijden door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Flora Adriana Adriaanse in de leeftijd van bijna 67 jaar. Aagtekerke: Janis en Nel WisseAdriaanse Axel: Jan en Annie PaardekooperAdriaanse Veere: Jan en Tiny Buijs-Pieterse Neven en nichten Aagtekerke, 30 juni 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35