geslaagd 17 vrijdag 1 juli 2011 Hieronder vindt u de na men van de Zeeuwse exa menkandidaten die via her examens) alsnog hun di ploma hebben behaald. Ook plaatsen we een aan tal namen van kandidaten die in eerste instantie al waren geslaagd, maar die nog niet in de krant waren verschenen. Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee Vmbo - kaderberoepsgerichte leerweg, sector techniek, afdeling metalectro: Michel Dorreman, Zierikzee: Vmbo - kaderberoepsgerichte leerweg, sector techniek, afdeling bouwtech niek: Sharon Vroegop, Oosterland. Mavo: Yaël van Tol, Zierikzee. Havo, Cultuur én Maatschappij: Anouk Keijl, Zierikzee. Havo, Economie en Maatschappij Cul tuur en Maatschappij: Kelly van Londen, Zierikzee; Rowena Ver- kaaik, Serooskerke. Havo, natuur en Gezondheid: Liselotte Rikken, Zierikzee. Vwo, Economie en Maatschappij: Vivian de Roo, Renesse; Yuri Scharp, Brui- nisse. Vwo, Natuur en Techniek Natuur en Gezondheid: Jeroen Backx, Nieuwerkerk. Westerpoort, Tholen Vmbo Gemengde leerweg: Darius Noordijk, Sint Annaland; Arnoud Hage, Sint Annaland. SSG Nehalennia, Middelburg Vmbo BL Sector: Techniek: Lars But, Middelburg. Vmbo KB Sector: Techniek: Pieter Passenier, Domburg. Mavo: Kevin Hoogerheide, Veere; Valentijn Kre kelaar, Vlissingen; Semra Schouten, Zoute- lande. Havo, Economie en Maatschappij: Thijs de Kreij, Middelburg. Havo, Natuur en Gezondheid: Niels Luteijn, Middelburg. Havo, Natuur en Techniek en Natuur en Gezondheid: Jason Alma, Koudekerke; Kees Gillissen, Westkapelle; Roderick Moeke, Middel burg; Atheneum, Economie en Maatschappij: Quinten Melse, Middelburg; Arent Wes tenburger, Middelburg; Atheneum, Economie en Maatschappij en Cultuur en Maatschappij: Bob van Eenennaam, Middelburg; Kim Wentzel, Middelburg; Atheneum, Natuur en Techniek en Na tuur en Gezondheid: Eefje Boot, Arnemuiden; Marcel de Bruijn, Middelburg; Jason van Raaij, Mid delburg. Gymnasium, Economie en Maatschap pij en Cultuur en Maatschappij: Debrah van den Reydt, Vlissingen. Reynaertcollege, Hulst Vmbo TL Sector: Techniek: Joost Bakker, Hulst. Atheneum, Cultuur en Maatschappij: Anne van Damme, Hulst; Ines Schietse, Nieuw Namen. CSW Toorop, Middelburg Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, handel en administratie: Achmed Buzambu, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek breed: Arif Kaygun, Middelburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administratie: Nadia Abu-Rabaiya, Middelburg; Amine El Bekkaoui, Vlissingen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek breed: Lester Joziasse, Oost Souburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Tessa Pihl, Oost Souburg; Jamilla Razbor- sek, Vlissingen; Larissa Roman, Vlissingen; Leonie Sollie, Vlissingen. Vmbo, gemengde leerweg, economie: Beaudoin Haeck, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, econo mie: Gina Bart, Middelburg; Dijone van Hek ken, Middelburg; Silvano Mo.mbarg, Mid delburg; Sake Thorenaar, Middelburg; Yo- sef Yohannes, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, techniek: Samoa Groenewegen, Middelburg; Jerzy de Lange, Middelburg; Didier Manzi, Veere. Zwin College, Oostburg Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, Bouwtechniek: Joey van Ommen, Schoondijke. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, Bouwtechniek: Corné van Broekhoven, Zuidzande. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, Metaaltechniek: Jeroen Vreman, Breskens. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, Voertuigentechniek: Wouter Ghijs, Hoofdplaat. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, Zorg en Welzijn breed: Anne Aerssens, IJzendijke; Sharitha Tem merman, IJzendijke. Vmbo, Theoretische leerweg: Steffi van Acker, Waterlandkerkje; Car men van de Plasse, IJzendijke; Stefan Schumans, Biervliet; Lotte Vervaet, Bier vliet. Havo, Economie en Maatschappij: Carmen Foks, Aardenburg; Felicia Ulve- ling, Aardenburg. Havo, Cultuur en Maatschapij en Econo mie en Maatschappij: Isabelle Marchand, Oostburg. Havo, Natuur en Gezondheid: Anouk Heetesonne, Zuidzande. Havo, Natuur en Techniek en Natuur en Gezondheid: Hans Luteijn, Biervliet. Atheneum, Natuur en Gezondheid en Natuur en Techniek: Pim Jacobse, Groede. Ostrea Lyceum, Goes Vmbo KBL Sector: Economie: Joey Dek, Kruiningen; Roan Voet, 's-Hee- renhoek Vmbo GL Sector: Economie: Tessa Westdorp, 's-Heer Arendskerke Vmbo GL Sector: Zorg en Welzijn: Suzanne During, Heinkenszand; Vmbo TL Sector: Economie: Chaline Leunis, Goes; Ingeborg van den Houte, Rilland; Pepijn Scheurwater, Krab bendijke; Vmbo TL Sector: Economie, Landbouw en Techniek: Stijn Hokke, Wolphaartsdijk; Vmbo TL Sector: Landbouw en Zorg en Welzijn: Aron Vink, Baarland; Kim Kooman, Goes; Vmbo TL Sector: Techniek, Landbouw en Economie: Johan de Feijter, Kloetinge; Havo Cultuur en Maatschappij: Britt Huisman, Kruiningen; Esmée de Leeuw, Rilland; Hadil Manady, Heinkens zand Havo Economie en Maatschappij: Danny Lamper, Wemeldinge; Josje Rood, Heinkenszand; Lisa Berkelaar, Kloetinge; Suzanne Reinders, Goes; Tyka Doesburg, Goes. Havo Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij: Jeroen Buit, Kapelle. Havo Natuur en Gezondheid: Joan Eversdijk, Kapelle; Ramon van Leeu wen, Heinkenszand. Havo Natuur en Techniek: Diedrik Noordam, Waarde. Havo Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid: Jasmijn van Sorgen, Kloetinge; Wesley Strik, Krabbendijke Atheneum, Economie en Maatschappij: Nisa Qavus, Roosendaal. Atheneum, Economie en Maatschappij/ Cultuur en Maatschappij: Rosa Roubal, Kwadendamme. Atheneum, Natuur en Gezondheid: Anne de Jong, Kortgene. Atheneum, Natuur en Techniek: Martin Naafs, Kloetinge; Robin Krijger, Hansweert. Atheneum, Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid: Femke Kostense, Ellemeet; Niek Hanne- wijk, Kapelle. Scheldemond College, Vlissingen Vmbo Basisberoepsgerichte Leerweg: Seda Özcelik, Vlissingen; Sheraldina Pheli- pa, Vlissingen; Don-Zhane Tuhuleruw, Vlis singen. Vmbo Kaderberoepsgerichte Leerweg: Lody van Burgh, Vlissingen; Sven Groze- ma, Vlissingen; Danny de Looff, Colijns- plaat; Claudia Oele, Oost-Souburg; Maris- ka Weug, Vlissingen. Mavo: Giel Becüde, Breskens; Kristy Braafhart, Vlissingen; Yoshi Corré, Vlissingen; Umut Ertem, Middelburg; Kimberley Jansen, Vlissingen; Devin Meerman, Vlissingen; Ji- mi Sleijpen, Oost-Souburg. Havo: Lisanne Kampsteegh Smits, Vlissingen; Delano Langezaal, Zoutelande; Esmee Sanstra, Vlissingen; Fanous Sarwari, Vlissin gen; Rosanne Westveer, Vlissingen. VWO: Cassandra Teirlinck, Vlissingen. ROC Zeeland (VAVO), Middelburg Vmbo, theoretische leerweg: Petar Kruit, Middelburg; Johan Minder- houd, Nieuwdorp. Havo, cultuur en maatschappij: Sarah Manoka, Vlissingen. Havo, economie en maatschappij: Jessica Bremer, Ouddorp; Job-Joris Eren- treich, Vlissingen; Lieke Vos, Vlissingen. Havo, economie en maatschappij/cultuur en maatschappij: Kris Sudradjat, Oost-Souburg. Havo, natuur en techniek/natuur en ge zondheid: Matthijs de Regt, Middelburg. Atheneum, cultuur en maatschappij: Kim Casant, Vlissingen. Luzac Lyceum en Colle ge, Goes Havo, Economie en Maatschappij: Roy Ars, Ovezande; Sjoerd Vermeij, We meldinge. SSG De Rede, Terneuzen Vmbo BL sector Consumptief bakken: Serpil Sever, Terneuzen. Vmbo BL, sector Elektrotechniek: Geert-Jan Stouthamer, Axel. Vmbo KL, sector Sport, Dienstverle ning en Veiligheid: Gwenny Boldewijn, Axel. Vmbo KL, sector Voertuigentechniek: Raushjano Isabella, Terneuzen, Iwan Meeuwisse, Biervliet. Vmbo TL, sector economie: Jeroen de Blaey, Terneuzen; Angelo Dek kers, Terneuzen; Bas Mulder, Axel; Rosan- na Wilmsen, Terneuzen; Sezer Yalqin, Axel. Havo, Eonomie en Maatschappij: Caitlin Dhuijvetter, Westdorpe; Marieke van den Heuvel, Terneuzen; HAVO, Natuur en Techniek: Huub Rijckaerd, Axel. Atheneum, Natuur en Gezondheid: Julia van Eijs, Philippine; Rob Kuijpers, Ter neuzen. Atheneum, Natuur en Techniek: Rob Kuijpers, Terneuzen. Goese Lyceum, Bergweg, Goes Vmbo: Basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timmeren: Simon Schiereck, Goes. Vmbo: Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-fijnhout: Joël Geijs, Goes. Vmbo: Kaderberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie: Marieke Harthoorn, Goes; Erza Siceva, Goes. Vmbo: Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, intersectoraal dienstverle ning commercie: Ricardo Kriekaard, 's-Heer Arendskerke. Goese Lyceum, Van Dus- seldorpstraat, Goes Vmbo: Theoretische leerweg: Izabelle Alves Adriaanse, Yerseke; Mandy Dreesman, 's-Heer Abtskerke; Paul Goris, Kloetinge; Kübra Irgören, Krabbendijke; Melisa Spahic, Goes; Wilma de Visser, Le- wedorp. Havo, Cultuur Maatschappij: Lotte van Nieuwenhuijze, Goes; Demi de Rooij, Goes. Havo, Economie Maatschappij: Onslow Doolaege, Kapelle; Lutgard Roe lans, Goes; Havo, Natuur Gezondheid Profiel Natuur Techniek: Nathalie Gramsma, Goes; Sander Markus- se, Kortgene. Atheneum, Cultuur en Maatschappij: Maxime Ammerlaan, Goes; Lotte Simons, Renesse. Atheneum, Economie en Maatschappij: Rutger van Leeuwen, Heinkenszand. Atheneum, Natuur en Techniek: Merlijn Blanckaert, 's-Gravenpolder. Atheneum, Natuur en Gezondheid/ Na tuur en Techniek: Jeffrey Koole, Goes; Cynthia Lamper, We meldinge. Calvijn College, Krabben dijke (Appelstraat) Vmbo, theoretische leerweg, econo mie: Emiel Hollestelle, Rilland. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn: Corry Kosten, Kruiningen. Calvijn College, Krabben dijke (Kerkpolder) Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek: Jan van de Kruisweg, Kruiningen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Gerbert van Manen, Krabbendijke; Jeani- que Verhage, Kapelle. Calvijn College, Tholen Vmbo, gemengde leerweg, economie: Ronald den Braber, Stavenisse. Calvijn College, Middelburg Vmbo, gemengde leerweg, economie: Manoah Fiks, Oost-Souburg. Vmbo, gemengde leerweg, techniek: Jan-Peter Faasse, Westkapelle; Jordan Houmes, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, techniek: Jochem van der Zwaag, Middelburg. Roncalli, Bergen op Zoom Atheneum: Yvette van Dijk, Sint Maartensdijk. Havo: Annelinde Beirnaert, Nieuwdorp; Leah Grabijn, Poortvliet; Yordi Oppeneer, Tho len; Cindy van der Walle, Tholen; Nancy Westdorp, Sint Annaland. Auris College, Goes Horeca Assistent niveau 1: Elvira Kavelaars, Middelburg; Stefan Schip per, Goes; Elmar Schoote, Middelburg; Dung Tran, Goes; Pauline Weeda, Elle meet; Nathalie van Wezel, Wissenkerke; VCA-Certificaat: Merle Acda, Nisse; Bernard Beeuwkes, Kortgene; Jesse De Bruine, 's Heer Hen drikskinderen; Rik de Jong, Kloosterzan- de; Jeremy Markaban, 's Gravenpolder; Wytse Polfliet, Goes; Fabian Ricciardi, Axel; Shirean van Rossum, Vlissingen; Adrie Steketee, Wolphaartsdijk; Keanu Ti- kitau, Middelburg. Anglia Certificaat, Junior Level: Brian van Eenennaam, Nieuw Sint Joos- land; Tim Vermeulen, Kloetinge. Anglia Certificaat, Primary Level: Debbie Duinkerke, Hoedekenskerke; Kim Spuy, Borssele; Chung Vo, Goes; Pauline Weeda, Ellemeet; Nathalie van Wezel, Wissenkerke; Anglia Certificaat, Prelimenary Level: Richard Gelens, Kortgene; Cristian Gele- ijnse, Middelburg; Stefan Schipper, Goes. Anglia Certificaat, Elementary Level: Teun Huibregtse, Domburg; Dung Tran, Goes. Anglia Certificaat, Advanced Level: Midas van de Walle, Sas van Gent Hogeschool Zeeland, Vlissingen HBO-V: Floris Buitelaar, Kapelle; Martine Dael- man, Vlissingen; Caroline Doens, Hoek; Chantal Geus, Heinkenszand; Marly Hage, Goes; Gabriëlle Hartman, Middelburg; Lian van Hoof, Biervliet; Anita Israel, Vlis singen; Dagmar Kieboom, Oost-Souburg; Daniëlle de Maat, Vogelwaarde; Mieke Marcelissen, Vlissingen; Nicolet Sinke, Kruiningen; Jacqueline Smits, Vlissingen; Iris van de Velde, Kattendijke; Regina van de Velden, Vlissingen; Cynthia Verschu ren, Sint-Jansteen; Martina de Visser, Vrouwenpolder; Arjan de Visser, Nieuw dorp; Leonie Bilterijst, Vlissingen; Anne Brink, Burgh-Haamstede; Vivian Janssen, Heinkenszand; Willemijn de Looff, Vlissin gen; llona Elenbaas, 's-Gravenpolder; An- nemiek de Goffau, 's-Gravenpolder; Chris- ta Mol, Lewedorp; Marsha de Smidt, Ter neuzen. RSG 't Rijks, Bergen op Zoom Havo, Cultuur en Maatschappij: Maik Brugman, Tholen; lliass El-Jilali, Tho len. Havo, Economie en Maatschappij: lliass El-Jilali, Tholen; Tom Poot, Tholen. Havo, Natuur en Gezondheid: Leroy Geuze, Sint-Maartensdijk; Peter de Hond, Oud-Vossemeer. Havo, Natuur en Techniek: Peter de Hond, Oud-Vossemeer; Huy Pham, Sint-Maartensdijk. CSG Prins Maurits, Middelharnis VWO, profiel natuur en techniek: Janno van Damme, Ouwerkerk; Havo, economie en maatschappij: Marjolein Verhoek, Zierikzee;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17