Bekendmaking Bekendmaking Zinderende zomeraanbieding in het Zillertal! 12 Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Verkeersbesluit reconstructie en nieuwe aangelegde deel van de rijksweg N57 in de gemeente Veere De Minister van Infrastructuur en Milieu maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht bekend dat hij een verkeersbesluit heeft genomen ten behoeve van de reconstructie en het nieuw aangelegde deel van de rijksweg N57, km. 75,2 en km. 69,8 in de gemeente Veere. Terinzagelegging Het betreffende verkeersbesluit ligt met ingang van 1 juli 2011 gedurende zes weken ter inzage op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur op de volgende adressen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaelesingel 18 (inzagekamer) te Middelburg; 2. Rijkswaterstaat, Wegendistrict Zeeland, Evertsenstraat 98 (kamer 2.05) te Goes; 3. Gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg. Bezwaar en voorlopige voorziening Belanghebbenden kunnen gedurende voornoemde termijn een bezwaar schrift indienen tegen het besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend kan daarnaast een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend, één en ander op de wijze zoals is vermeld in het onderdeel 'MEDEDELINGEN' van het ter inzage gelegde besluit. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd Wegendistrict Zeeland, ing. M. Heijdens M.Sc. vrijdag 1 juli 2011 Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Besluit tot bestemming van openbare weg van het nieuw aangelegde deel van de N57 De Minister van Infrastructuur en Milieu maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht bekend dat hij een besluit heeft genomen tot bestemming van openbare weg van het nieuw aangelegde deel van de rijksweg N57, km. 75,2 en km. .69,8 in de gemeente Veere. Terinzagelegging Het betreffende besluit ligt met ingang van 1 -juli 2011 gedurende zes weken ter inzage op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur op de volgende adressen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaelesingel 18 (inzagekamer) te Middelburg; 2. Rijkswaterstaat, Wegendistrict Zeeland, Rvertsenstraat 98 (kamer 2.05) te Goes; 3. Gemeente Middelburg, Kanaalweg3 te Middelburg; 4. Gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg. Bezwaar en voorlopige voorziening Belanghebbenden kunnen gedurende voornoemde termijn een bezwaar schrift indienen tegen het besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend kan daarnaast een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend, één en ander op de wijze zoals is vermeld in het onderdeel "MEDEDELINGEN" van het ter inzage gelegde besluit. De Ministervan Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd Wegendistrict Zeeland, ing. M. Heijdens M.Sc. 2 weken Gerlos (Tirol, Oostenrijk), vanaf 319,- per appartement Profiteer nu van een zeer scherpe aanbieding in het gelief de Zillertal in Tirol! Pharos Reizen van ANWB heeft comfor tabele appartementen voor u ingekocht, en biedt u de 2e week gratis aan! Het Zillertal wordt vaak 'het actiefste dal ter wereld' genoemd: er is bijzonder veel te beieven! Maakt u een boottochtje over de Achensee? Gaat u met een stroomtrein door het Zillertal? Bezoekt u de Krimmler- watervallen? De Gletsjer bij Hintertux? Of liever het gezel lige Innsbruck? Ook als u met kinderen op vakantie gaat, zijn er volop mogelijkheden. En dat met de vrijheid van een comfortabel appartement! Uw verblijf U kunt kiezen uit 2-, 3- of 4- en 6-kamerappartementen. U heeft de keuze tussen Appartementen Tuxer en Joe's Aparthotel en Appartementen Fürstalm, alle in Gerlos. De 2-kamerappartementen zijn geschikt voor max. 4 personen, de 3-kamerappartementen voor max. 8 personen en de 4- kamerappartementen voor max. 10 personen. Ook zijn er enkele 6-kamerappartementen voor max. 15 personen. De exacte indeling en voorzieningen verschillen per apparte mentstype, maar alle appartementen beschikken minimaal over een geheel ingerichte keuken en een badkamer met douche/toilet en een balkon of terras. Op pharosreizen.nl/ Wegener vindt u de beschrijving per appartementstype. Inbegrepen 2 weken verblijf in comfortabel appartement in Gerlos stroom, water en verwarming bed-, bad- en keukenlinnen (extra wissel tegen betaling) Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 41335 |gj|pti a ros re izen.nl www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties ^WEBWINKEL Data Lezersprijs" 2-kamer- 3/4/6-kamer appartement appartement 09/07-12/08 399,- 449,- 13/08-01/10 319,- 399,- Prijzen in per appartement per 2 weken. De 2e (gratis!) week is reeds bij bovenstaande prijzen inbegrepen. Niet inbegrepen: reserveringskosten, toeristenbelasting (ca. 1,20 per dag p.p. vanaf 15 jaar), eindschoon- maak (verschilt per appartementstype, van 51,-tot 120,-) en kosten calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 12