2o eland Eiland in de Pluimpot summer Publiekszaken EU- en provinciegelden haven en oesterputten ..parasols in alle maten best geteste parasols.. Berry Floor laminaat www.binnenuit.nl www.binnenuit.nl SINT-MAARTENSDIJK Gemeenteraad moet na de zomer keuzes maken www.binnenuit.nl bij Sjaak van Zee Nieuw dorpshart vrijdag ïjuli a.s. gesloten donderdag 30 juni 2011 nHRM door Rob Paardekam door Lilian Dominicus YERSEKE - De provincie Zeeland verstrekt een subsidie van maxi maal 150.000 euro uit het Europe se programma plattelandsontwik keling POP-2 voor de ontwikke ling van het gebied rondom de ha vens in Yerseke. Ook komt er 100.000 euro aan Eu ropese en 90.000 euro aan provin ciale gelden beschikbaar, voor schelpdierpark 'oester experience'. Dat hebben gedeputeerde staten deze week besloten. Het havenplan behelst onder meer een verhuizing van de visserssche pen van de Beatrix- naar de Julia- nahaven. In de Beatrixhaven lig gen plezierboten en visserssche pen nu nog door elkaar. Er wordt op die manier extra ruimte ge maakt voor sportvissers en rond vaartboten. Ook worden circa 50 extra ligplaatsen gecreëerd. Met de provinciale subsidie is de helft van de nodige 315.000 euro beschik baar. De rest betaalt de gemeente. 'Oester experience' houdt onder meer in de restauratie van het oes- terputtencomplex, overkapping van een deel van de oesterputten, het opknappen van enkele lood sen voor onder meer een bezoe kerscentrum, groepsruimte en de inrichting van verkooppunten voor streekproducten en de aanleg van openbare toiletten. 10 KORTING OP ALLE NIET AFGEPRIJSDE ARTIKELEN Uw Sjaak van Zee team heet u van harte welkom. geen korting op bestellingen Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanstraat 7, 4461 JC Goes T: 0113-215652 E: sjaakvanzee@kpnplanet.nl Maten t/m 62 Va, 64 en 57 Nu ook op maandag van 13.00 tot 17.30 u geopend Na een lange voorberei ding nadert het mo ment waarop de ge meenteraad keuzes moet maken over de plannen voor de zuidkant van Sint-Maartens dijk. Verschillende varianten wor den de komende maanden onder de loep genomen. De aanleg van een eiland in de Pluimpot lijkt de meest onzekere factor. In het gebied ten zuiden van Sint-Maartensdijk staat van alles te gebeuren. Zo breidt vakantiepark De Pluimpot flink uit, liggen er plannen voor het nieuwe vakantie park Wulpdal en zou bij Goris- hoek op termijn een-grote jachtha ven moeten komen. In de Geertruidapolder is woningbouw voorzien. Een wat gewaagder on derdeel van het plan is het idee om de Pluimpot weer door te trek ken tot in de kern en in het nieu we deel een eilandje met luxe wo ningen aan te leggen. Zo'n eiland kan, bijvoorbeeld door de aanleg van bruggen, een verbin ding vormen tussen de kern en het recreatiegebied. Een dergelijke verbinding kan uitnodigend wer- M v Pil w - - J j||x Het gebied waar het allemaal om gaat. Onderaan de vakantieparken en bovenaan Sint-Maartensdijk. WEMELDINCE - De provincie draagt 150.000 euro bij aan de herinrich ting van het dorpsplein in Wemel- dinge. Het geld komt uit een Euro pese pot voor plattelandsontwikke ling. De herinrichting, die Weme- dinge een nieuw hart geeft, kost ruim 7 ton. Bij beschikking van de kantorech- terte Middelburg d.d. 26 mei 2011 is Sophia Karoline Erika Henrika Frins, geboren te Rotterdam op 4-5-1966, wonende te 4481 PM Kloetinge, Oostmolenweg 101, Emergis, afd. 93-97, onder curatele gesteld met benoeming van Pauline Koedoot-Geskus, h.o.d.n. Gès Advies, Energieweg 26,4691 SG Tholen, tot curator. De balie is gesloten in verband met de begrafenis van een medewerker. Op donderdag van 17.00 - 20.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur is de balie wel geopend. Voor informatie kunt u bellen met (0113) 249 600. Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40