zeeland19 ziet kansen voor Betho Grotere school is fijner KUNST ANTIEK De Jager houdt alleen kantoor in 't Klooster Wagens stranden in tunnelbuis Nationale wedstrijd voor politiehonden ÊËÊk - veroorzaken' donderdag 30 juni 2011 RILLAND De Jager Detachering is sinds vori ge week maandag met zijn kantoor in het gebouw van 't Klooster van Rilland getrokken. Dat is niet in strijd met het bestemmingsplan, benadrukt wethouder Jaap Sinke (SGP, volkshuisvesting) van de ge meente Reimerswaal. De Jager heeft de afgelopen weken al vier of vijf keer bezoek gehad van contro leurs. Daarbij zijn geen arbeidsmi granten aangetroffen. Zolang er geen omgevingsvergunning is ver leend of het bestemmingsplan wordt aangepast, mag dat ook niet. 's-HEERENHOEK De westbuis van de Westerschelde- tunnel is gisteren twee keer afge sloten geweest voor de berging van een voertuig. Een vrachtwagen kreeg kort na de middag twee klap banden. Tegen de avondspits strandde een wagen met dieplader met een kraan door motorpech. Om de spits niet te verstoren is de laatste wagen na half acht geborgen. De tunnel was daarvoor ruim een half uur dicht. Uit het exploot dd. 24-06-2011 van gerechts deurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Benno de Reu, wonend te Hoofdplaat, gemeente Sluis, aan Yoana Yordanova Vezenkova, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend het namens requirant opgemaakt verzoekschrift tot echtscheiding, hetwelk is ingediend ter griffie van de rechtbank Middelburg, waarbij tevens is aangezegd dat gerequireerde via een advocaat uiterlijk 21-09-2011 een ver weerschrift dan wel een verzoek tot uitstel daar toe kan indienen. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Adres: Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl WOLPHAARTSDIJK De politiehondenvereniging Wal- cheren-de Piet houdt zaterdag een nationale wedstrijd op het terrein aan de Pietweg te Wolphaartsdijk. De wedstrijd begint om 9.00 uur. voor meer informatie: www.politie- hondenzeeland.nl. telfort.nl Werkt in je voordeel 08001707 (fadslwinkel. Dit is de vierde aflevering van een serie over de tien leerlingen van basisschool De Berenburcht in Baarland. Deze school gaat donderdag 7 juli definitief dicht. Vandaag: Nils (6). door Frank van Cooten Nils gaat volgend schooljaar naar groep 4 van De Regenboog in Hoe- dekenskerke. Deze school kent hij al, want zijn zusje Lise zit daar. „Ik mag wel eens mee om mijn zus naar school te brengen. Het lijkt me een leuke school. Er zijn in ie der geval meer kinderen om mee te spelen." Want dat vindt Nils een groot gemis van De Beren burcht. „Er zijn niet zo veel kinde ren om mee te spelen. Daarom is het wel fijn dat ik volgend school jaar naar een grotere school ga." Nils (6) foto Willem Mieras Gevraagd voor onze volgende veilingen: ZEEUWS VEILINGHUIS STREEKSIERADEN BOEKEN (van voor i«oo) PORSELEIN INDONESISCH JUWELEN .fe 'A" Taxatie- en innamedagen: maandag 4 juli t/m vrijdag 8 juli, op afspraak. Momenteel sterke vraag naar Chinees porselein en schilderijen uit voormalig Nederlands Indië. Herengracht 74 4331 PX Middelburg Tel. 0118 - 650 680 www.zeeuwsveilinghuis.nl info@zeeuwsveilinghuis.nl die reïntegratiebedrijven die de af gelopen jaren als paddestoelen uit de grond zijn geschoten, valt er dus veel minder te verdienen. Wij staan klaar om dat over te nemen. We hebben de expertise, we heb ben de infrastructuur, laat die mensen maar komen." In feite gaat het hele re'mtegratiecir- cus terug naar de situatie van tien jaar geleden, vóór de privatisering van de reïntegratie. Toen kwamen de mensen via Besthwetk, een af splitsing van de Betho, in banen met begeleiding terecht. Kees Roovers sluit niet uit dat de wal het schip nog eens gaat keren. „Ook daar moet je als organisatie op voorbereid zijn. Aan het nieu we gebouw zal het niet liggen, want in het ontwerp houden we met alles rekening." Tot dan moeten de mensen in het gebouw van het failliete Pronova foto Willem Mieras aan de Scottweg werken. Ideaal is dat niet, want alle afdelingen zit ten in een hele grote ruimte. Dat geeft wat geluidsoverlast, waar door concentreren voor sommige werknemers moeilijker is. Maar de Bethowerknemers slaan zich daar dapper doorheen. Het belangrijk ste is dat ze aan het werk zijn. Kees Roovers ziet de toekomst rooskleurig in. „Ik ben nu eenmaal een optimist."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39