colofon Chimène van Gemert Jn MeniDmm) 0 fTlenseniinq.nl donderdag 30 juni 2011 familieberichten 133 Heer waar dan heen Tot U alleen! Gij zult ons niet verstoten. Uw eigen Zoon heeft tot uw troon de weg ons weer ontsloten. (LvdK 449 vers 3) Bedroefd delen wij u mee, dat in dit vertrouwen is overleden onze lieve dappere zus en tante Johanna Roelse dochter van Janis Roelse en Kornelia Roelse-Minderhoud Ze mocht 83 jaar oud worden Westkapelle: Klara Roelse Vlissingen: Nel Roelse-Van Splunder Westervoort: Kees en Jo Roelse-Westerbeke Hoedekenskerke: Jos en Christien Roelse-Rensen Westkapelle: Nel en Lou Toutenhoofd-Roelse Piëta Lievense Neven en nichten In dankbare herinnering: Arjaan Roelse Jaap Roelse Kee en Ries Gabriëlse-Roelse Mi entje en Arre de Pagter-Roelse Jan Roelse Neeltje Adriana Roelse Westkapelle, 27 juni 2011 4361 BW Westkapelle Molenweg 20 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op 1 juli 2011, aanvang 13.00 uur, in de Moria kerk van de Protestantse Gemeente van Westkapelle, Markt 67. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Wanneer u geen kaart ontvangen heeft, wilt u dan deze aankondiging als kaart beschouwen? Geen bezoek aan huis. We zijn dankbaar voor alle bloemen die we ontvingen tijdens haar leven en haar ziek zijn, dat vinden we voldoende. RECTIFICATIE Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onz'e lieve en altijd meelevende Tante Wanne Westkapelle: Nieuw en Sint Joosland: Westkapelle: Middelburg: Breda: West-Souburg: Biggekerke: Amsterdam: Goes: Nijmegen: Arnhem: Goes: Utrecht: Amsterdam: 's Gravenhage: Nellie en Piet Hengst Lenni en Robbie, Björn en Isa Korine en Niels, Maarten en Annemarie, Andrea en Albert Joost en Lies Gabriëlse Karlien, Kristian en Willemijn Jo de Pagter (in herinnering) Heieen en Michiel, Olivier Jaap en Sanne Hanneke Korrie en Piet Mesu Ronnie en Amanda, Jur en Tess Ruud, Ar on Daan en Poula de Pagter, Marije en Juny, Adriaan Hennie en Rinus van de Sande Christien en Marco, Emma Jos de Pagter Jos en Carla Roelse, Sander, Martijn en Jeroen Ria en Hans Daane Korrie en Kees Wijkhuijs Angelina Roelse en Erik Vermeulen Edo, Jana en Lode Leon Roelse Joost Roelse en Gabi Stoffelen Hanna, Walter en Lena Michiel Roelse Jasper Annemarie en Patrick Bunt Maaike en Dick Willemien Roelse en Jurjen van de Groep Nelleke Roelse en Niels Jonkers Janneke Roelse Bedroefd zijn wij vanwege het overlijden van onze lieve altijd medelevende Bure Wanne Johanna Roelse De buren: A. Flipse, P. Flipse-Minderhoud en Debora Maarten Peene Ko en Jo de Pagter Kees en Mina Minderhoud Kurt en Lucy Oheim Engel en Tine v.d. Weyden Leus en Riek de Witte Elly de Visser Klaas en Marja Verhage Anton en Joke de Pagter lanis, Elly en Evelisa Slabber Bobby en Petra de Witte Johan, Tanja, Finy en Karien Cijsouw Jan, Anja en kinderen Faasse Jaap Huibregtse en Mirjam Besuijen Edwin, Carolien en Jari Czajka Wij wensen Klaar en de familie sterkte toe met dit verlies. Westkapelle, 27 juni 2011 lj§Mp I Dsirikbsiutèifis» Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de bloemen, kaarten en vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve dochter, zus, kleindochter en nichtje Chimène van Gemert. Vlissingen Marcel van Gemert Esther van Gemert Joey van Gemert ii i Westkapelle, 27 juni 2011 Rectificatie Uw genade is mij genoeg 2 Korintiërs 12:9a Verdrietig maar met een gevoel van bevrijding geven wij u kennis dat in alle rust is overleden onze lieve moeder en omi Gaby Henriëtte Scholten Gaby Indonesië - Buitenzorg 21 oktober 1948 f Goes 26 juni 2011 Goes: Gaily en Glyn Nyla Jayms Correspondentieadres Adenauerhof 48 4463 GR Goes De afscheidsdienst waarbij u welkom bent, zal worden gehouden op vrijdag 1 juli om 10.30 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Voor aanvang van de dienst is er de mogelijkheid afscheid te nemen van Gaby, van 10.00 tot 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren aldaar. Gaby hield van rode rozen i De wind waait het verlangen, glinsterend in het water. Ooit was het dichtbij, die zekerheid van leven. De zekerheid gaat voorbij, een jaar alweer geleden. Al lijkt tijd te vervagen, in de leegte die het laat. Was je maar hier. In memoriam Kees Lievense 7 maart 1948 30 juni 2010 Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele Vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Heden overleed onze nicht Johanna Roelse Haar tante P. Minderhoud-Minderhoud Johanna en Wim Klara en Jaap Westkapelle, 27 juni 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33