Jan Pleune Jan Pleune Marinus Stoffel van de Velde 32 I familieberichten donderdag 30 juni 2011 (H iTi0nsenijnq.ni Nog niet beseffend wat ons is overkomen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zoon, mijn vriend, onze broer, zwager en oom *21 juni 1971 128,juni 2011 Marjan en Nico Rinie .v' _.,y Maijan Corina en Henry Robin en Rachèl Mark enZoê Esmee Desiree Michel cn Erna David Cornice Bprgh-Haamstede Correspondentieadres: Repel 20, 4328 CG Burgh-Haamstede Zaterdag2 juli is ervan 9.30 uur tot 10.15 uur gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren in de kantine van S.V. D.F.S. Leliëndaleweg 13, Burgh-Haamstede, waarna we om 10.30 uur Jan willen herdenken in bovengenoemde kantine-. Hierna zullen we Jan begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats Vredehof Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. kom zoals je bent Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer: Tjuste Kjoele Mejan Love you Eve veest meest Ja je bent m'n schatje Nooit meer SAMEN Voor altijd jouw schatje XXXX Marjan Lieve broer Nooit meer met z'n drieën Corina en Michel Wij zijn heel verdrietig omdat onze lieve, altijd vrolijke kleinzoon en neef Jan Pleune is overleden. Serooskerke: Opa (in liefdevolle herinnering) Oma Baartse Burgh-Haamstede: Ome Jan Miranda Elien en Jeron Burgh-Haamstede: Ome Rene en Chantal Kevin Wesley Zonnemaire: Cor en Marcia Rick Bedroefd zijn wij door het overlijden van Jan Pleune vriend van mijn kleinkind en onze nicht Marjan. In gedachten zijn wij bij haar en haar familie. Oma Bogert Ooms en tantes Scharendijke, 28 juni 2011 Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan onze schoonzoon en zwager Mari en Rina Leon en Shanti Burgh-Haamstede, 28 juni 2011 Woorden schieten tekort bij het overlijden van onze grote vriend Jan Pleune Wij wensen Marjan en familie heel veel sterkte alle Kantine-vrijwilligers van s.v. D.F.S. Lieve Jan, Lieve Vriend We willen je danken voor je humor, je aandacht, je begrip, je steun, je onzelfzuchtigheid, maar vooral voor je vriendschap. Lieve Jan We zullen je nooit vergeten. Theo en Nelleke Grefkens Joost en Merel Jeroen ên Wendy Tessa en Rick en Kees en Emmely de Feiter Marlies en Remko Mark Onverwacht en veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze lieve, gezellige, goedlachse Buurjan Bij jou stond de deur écht altijd open. We zullen je vreselijk missen. Wij wensen Marjan en zijn naaste familie veel sterkte bij de verwerking van dit niet te bevatten verlies. De buren, Ad, Thea, Patricia en Jeroen, Martin en Manon Een lege plek Een groot gemis Een fijne herinnering al wat er nog is Wij zullen je missen lieve Jan Wij wensen Marjan en de familie ved sterkte mèt dit grote verlies Adri, Dick, Johan en Rebecca, Leonard Geschokt zijn wij door het overlijden van onze medewerker en collega Jan Pleune Wij wensen Marjan en de verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Camping de Duinhoeve Cor, Tina, Ria, Paul, Bert, Hans, Koos, Niels, Kevin, Wesley, Suzanne, Carry, Marcella, Sandra Overlijdensbericht Wat overkomt ons nu Met grote verslagenheid, verbazing, ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Jan ("de Man") Pleune Jan was in vele hoedanigheden, van speler tot voorzitter van zijn geliefde Commissie Accommodatie Materialen, jarenlang enthousiast actief binnen onze vereniging. Al die tijd stopte hij met heel veel enthousiasme veel tijd en energie in onze club. We zijn Jan daar heel veel dank voor verschuldigd. Jan kon niet zonder Sportvereniging DFS en Sportvereniging DFS kan niet zonder Jan. Het gemis zal enorm zijn en zijn plaats niet op te vullen, maar wij en ook zijn vriendin Marjan en verdere familie kunnen met trots terugkijken op de manier waarop Jan zich met zoveel liefde en zolang inzette voor zijn."clubje"..! Jan, we zullen je nooit vergeten..! Onze gedachten gaan uit naar zijn vriendin Marjan en Jan's verdere familie, vrienden en bekenden. Namens het bestuur van Sportvereniging Door Fusie Sterk, Theo Grefkens, voorzitter Kees de Feiter, verenigingsmanager Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Jan Pleune Wij wensen Marjan, familie, vrienden en bekenden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden van scheidsrechtersvereniging Noord- en Zuid-Beveland vrijwilliger onder vrijwilligers, hart van ons D.F.S. we zijn kampioen maar nu van verdriet We wensen Matjan en alle familie elk denkbare steun toe. namens alle pupillen,ouders van D.F.S. yvan F2 nicky F3 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zolang bij ons was, geef ik u kennis dat, ondanks zijn levenslust en wilskracht, is overleden Rinus weduwnaar van Krina Cornelia Marina Geertruida Bolkenbaas in de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam, Laura van Almkerk-Fokker ex. test. Brouwershaven, 29 juni 2011 Markt 20 Correspondentieadres: Merientje Visstraat 1 4317 BD Noordgouwe De crematieplechtigheid zal maandag 4 juli om 14.00 uur plaatshebbenin de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32