Gerda Johanna Niemeij'er-Verdonk Marinus Jan Riemens IDenseniinq.nl donderdag 30 juni 2011 familieberichten 131 Enige en Algemene Kennisgeving Wij delen u mee dat toch nog onverwachts is overleden in de leeftijd van 83 jaar onze broer, zwager en oom Jan Blok d- 's-Heer Arendskerke, 20 april 1928 f Lewedorp, 25 juni 2011 Goes: Stien t en Giljaam van Liere-Blok Heinkenszand: Maatje en Kees Meulpolder-Blok Oudelande: Nel en Cor f de Beste-Blok Goes: Piet en Jannie Blok-Fraanje Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de goede en liefdevolle verzorging. Jan is naar zijn wens op woensdag 29 juni in familiekring gecremeerd. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. Verdrietig, maar dankbaar wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze broer, schoonzoon, zwager en oom Mart Bom echtgenoot van Margarita Gonzalez Sanz 22 september 1944 t 28 juni 2011 Waarde: Margarita Jas en Nellie t Piet en Linda Spanje: Lorenzo Esther en Ignacio Lucia en Guillermo Neven en Nichten Correspondentieadres: Mw. M. Bom - Gonzalez Sanz Clausstraat 25 4414 BH Waarde Mart is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op vrijdag 1 juli van 18:00 uur tot 19:00 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Mart op zaterdag 2 juli om 10:00 uur in de Hervormde Kerk, aan de Raadhuisstraat te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 11:00 uur op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd Centrum gelegenheid tot condoleren. Na een ernstige ziekte is overleden onze buurman Mart Bom Wij wensen Margarita en haar familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. De buren uit de Clausstraat te Waarde fam.Comelisse fam Sinke fam.Jansen fam. van Veen fam. van de Bovenkamp M.P.Muilwijk fam. Verwijs •4* y.«f ':1i 'De Heer is mijn herder Omringd door hen die haar lief waren is, na een moeizame levensavond en na 5 dagen liefdevol verzorgd te zijn in Hospice Het Clarahofje, zacht en kalm overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en oud omaatje Anna Catharina de Fouw-Leendertse r$-Kamperland, 50 november 1922 - f Goes, 28 juni 2011 J. de Fouw Jaap en Ina Elly en Martien Annemiek Michel en Corina Thea en Hans Bianca en Dirk-Jan, Thijmen, Milan John en Fieke Catrien en Kees Noël Marius en Anita Roy en Remco Kevin Wij willen Thuiszorg Allévo, de Wijkverpleging en alle medewerkers van Hospice Het Clarahofje hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Oude Singel 102,4461 RV Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Nooit meer samen Verdrietig, maar met bewondering, hoe hij de laatste 2 jaar van zijn leven met zijn ziekte is omgegaan, laten wij u weten, dat mijn innig geliefde, moedige man, onze stiefvader, schoonvader, opa en schoonzoon op 27 juni aan zijn laatste reis is begonnen JAN HEIJDENS Helen van den Bosch Remco Nicole Zeus Leon Helena Krowinkel De crematie heeft in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: H. van den Bosch, Verdilaan 51,4384 LC Vlissingen -Lievergeen bezoekaon huis- Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en altijd meelevende Ome Jan Ted en Suus Manon en Danny Rick Linda en Benjamin C Als ik dood ben, mijn liefste Zing dan geen droevige zangen voor mij f' Plant geen rozen boven mijn hoofd Of schaduwrijke cipresboom Laat het groene gras boven mij Met regenbuien en nat van dauwdruppen En als je wilt, herinner En als je wilt, vergeet. Na een moeilijke periode is van ons heengegaan, een sterke vrouw, onze moeder en schoonmoeder, onze oma Weduwe van Eppo Niemeijer Vlissingen, 15 augustus 1932 Middelburg, 24 juni 2011 Prinsenbeek: Anne-Marie en Andrew Eveline en Wouter Barendrecht: Geert en Paula Stijn en Lisanne Correspondentieadres: Molen de Beerstraat 17 4841 MT Prinsenbeek De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een korte periode waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is tot ons grote verdriet van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en (oud) oom Lewedorp, 24 maart 1950 t Middelburg, 28 juni 2011 Middelburg: Betsy en Jan Montenarie-Riemens Richard Sandra Vlissingen: Greta en Sjaak Comelisse-Riemens Miranda Monique Nieuw en St. Joosland: Paulien en Piet de Klerk-Riemens Mariska en Erwin, Sven Judith en Rohalt, Daan Tineke en Joop Goes: Lou Riemens Christian Bine en Ellen Marije en Laurens Kapelie: Ria en Jan Peter Beenakker-de Hoop Wendy Stefan Marijet Correspondentieadres: fam. Montenarie, Titus Brandsmakwartier 19, 4333 EM Middelburg Wij danken allen die voor Marinus hebben gezorgd, in het bijzonder Addie, Ria en Jacco en overige medewerkers van Philadelphia, Sint Jans hospice De Casembroot, Zorgstroom en doker Van de Peppel. U kunt afscheid nemen van Marinus op zaterdag 2 juli a.s. van 10.45 tot 11.15 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Wij zullen Marinus gedenken om 12.00 uur in de aula van de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum 'Middelburg'. Met verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Marinus Riemens Vanaf 2 oktober 1967 was hij bij ons in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen familie en allen die bij hem betrokken waren veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 29 juni 2011 Nu jij er niet meer bent Mag ik de parels van herinnering Rijgen aan een snoer Wij zijn verdrietig dat een bijzondere man is overleden Marinus Riemens Wij zullen jou missen. Cliënten en medewerkers ambulant Middelburg Stichting Philadelphia Zorg Zuid-West J.C. Matthiasstraat 12,4336 CV Middelburg Met al zijn levenslust en wilskracht is van ons heen gegaan onze geliefde oom Koos Roelofs Vogelwaarde: Marian en Henk Nelis Ramona, Francois Thorn, Dennis Rebecca, Jan Rick, Lara, Damian Mike, Marita Maud, Jort, V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31