zeeland 119 surfen aan de kust Ouders zijn apetrots op 8-jarige redder Kevin KUNST ANTIEK kosteloos mobiel kunnen internetten op straat Ontwerp schouwburg te zien op 12 oktober Dordtenaar moet rijbewijs inleveren Rommelmarkt bij Grand Café Willem donderdag 30 juni 2011 •mssssssp mmmmmmmmmm surfen en mailen. In het dorp komen twee hotspots voor wifi. nes. De ene wijst naar links, de an dere naar rechts en zo bereiken we de hele straat", legt Van der Wel uit. Er hoeven geen nieuwe inter netverbindingen te worden aange legd. Het idee is gebruik te maken van de verbindingen van een on dernemer die bereid is mee te wer ken. „Meestal gebruiken ze toch niet hun hele bandbreedte, dus er is ruimte om andere mensen toe te laten." Buitenlandse toeristen kunnen via hun mobieltje even de krant in ei- MIDDELBURG Hét uitgewerkte ontwerp voor de nieuwe schouwburg in een stads park op het Molenwater in Middel burg wordt op 12 oktober gepresen teerd. Wethouder Albert de Vries zei dinsdag dat het nieuwe theater volgens de architect en de bouw kundige adviseurs binnen het be staande budget gebouwd kan wor den. Gezien de locatie verwacht De Vries geen onvoorziene grote risi co's voor overschrijding van het budget. MIDDELBURG Een 28-jarige automobilist uit Dor drecht moest in de nacht van dins dag op woensdag rond vier uur zijn rijbewijs inleveren. De politie zag hem slingerend over de weg rijden. Daarop werd hij in de Zandkreekstraat in Middelburg staande gehouden. De agenten roken een alcohollucht en vroegen de man om mee te wer ken aan een blaastest. Hij weigerde medewerking te verle nen en is meegenomen naar het bureau. Zijn rijbewijs is ingeno men. Uit het exploot dd. 24-06-2011 van gerechts deurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Benno de Reu, wonend te Hoofdplaat, gemeente Sluis, aan Yoana Yordanova Vezenkova, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend het namens requirant opgemaakt verzoekschrift tot echtscheiding, hetwelk is ingediend ter griffie van de rechtbank Middelburg, waarbij tevens is aangezegd dat gerequireerde via een advocaat uiterlijk 21-09-2011 een ver weerschrift dan wel een verzoek tot uitstel daar toe kan indienen. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Adres: Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl MIDDELBURG Zaterdag is er een rommelmarkt ge organiseerd door het Weer Thuis verhuisteam in de wijk Nieuw Mid delburg. De rommelmarkt vindt plaats op het pleintje voor Grand Café Willem aan de Oranjelaan en duurt van 10 tot 16 uur. foto Izaak Verkeste gen taal op internet lezen en mai len dat ze goed zijn aangekomen. Nederlanders die hun laptop of I-pad meenemen op vakantie naar Walcheren, hoeven niet meer te betalen. Behalve dan voor de kop koffie of het biertje op het terras. I telfort.nl Werkt in je voordeel 08001707 (S adslwinkel. door Theo Giele vlissingen - Uiteraard zijn Kevins ouders heel erg trots op hun acht jarige zoon. Gistermiddag stuurde de jonge Vlissinger op de A58 bij Arnemuiden de auto naar de kant toen zijn dertigjarige moeder even onwel werd. Een koelbloedig ingrij pen dat veel volwassenen hem niet zomaar na zullen doen. De politie noemde het 'een hel dendaad'. „Hij deed het precies zo als ik het hem geleerd had", vertelt zijn vader. Kevins moeder had an derhalf jaar geleden een epilepti sche aanval gehad. „Hij was daar heel erg mee bezig. Kevin wilde toen precies weten wat dat was en wat hij moest doen als zoiets nog eens zou gebeuren. „En", vroeg hij ook, „wat als dat nu met mama in de auto gebeurt?" Ik heb hem toen uitgelegd dat je het stuur moest pakken en met de handrem de au to kon laten stoppen. We hebben het zelfs op een stil weggetje geoe fend." Kevin bleek deze les feilloos te hebben opgeslagen, toen gister middag zijn moeder, rijdende over de snelweg, de macht over het stuur van de bestelbus verloor. De auto schampte de vangrail, maar Kevin kreeg controle over de wa gen en parkeerde de auto op de vluchtstrook. Automobilisten die het zagen gebeuren stopten en bel den de politie. Het ter plaatste ge komen ambulancepersoneel onder zochten Kevins moeder. Zij acht ten het verantwoord dat de vrouw zelf naar huis kon rijden. Kevin is rustig gebleven na het incident, al dus zijn vader. Maar toen hij op te letekst en websites las over zijn hel dendaad, kwam bij Kevin het be sef dat hij toch wel iets bijzonders had verricht. Gevraagd voor onze volgende veilingen: ZEEUWS VEILINGHUIS STREEKSIERADEN BOEKEN (vu voor H INDONESISCH WKÊÊKÊÊÊKÊÊÊÊÊ^Êm f-"-v HL - Taxatie- en innamedagen: maandag 4 juli t/m vrijdag 8 juli, op afspraak. Momenteel sterke vraag naar Chinees porselein en schilderijen uit voormalig Nederlands Indië. JUWELEN "S SCHILDERIJEN Herengracht 74 4331 PX Middelburg Tel. 0118 - 65Q 680 www.zeeuwsveilinghuis.nl info@zeeuwsveilinghuis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19