a mmmm mm O dlens6nlinq.nl woensdag 29 juni 2011 familieberichten 137 Overleden onze lieve buurvrouw Ankie de Neef Wij wensen de familie veel sterkte. Sjaak en Dini van der Maale Mijn hand in jouw hand. Intens verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebbeji, geven wij u kennis dat na een langdurig lijden rustig en kalm van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame pa en opa Marinus Jacobus Paauwe - Rinus - echtgenoot van Cornelia Adriana Paauwe-Bosman in de leeftijd van 87 jaar. Corrie Paauwe-Bosman Sannie en Albert Janse-Paauwe Erik en Janis Frank en Eva Mariëlle Wilma en Johan Poortvliet-Paauwe 26 juni 2011 Smitsweg 24,4438 AH Driewegen De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 1 juli om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Voor aanvang van de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen in het rouwcentrum. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het leven is overgegaan in herinneringen. Zo betrokken en altijd vol belangstelling Zo onvergetelijk en uniek Zo bijzonder Onze trotse opa voor altijd in ons hart Je kleinkinderen Erik, Frank en Mariëlle Gaby Scholten Wij zijn verdrietig om het overlijden van Gaby, maar blij dat haar verder lijden is bespaard. Wij wensen Gaily, Glyn, Nyla en Jayms héél veel sterkte toe om dit verlies te dragen. André en Annemiek Du ijzer - O t v 4 V*' - H A Pip v pil iplpl - v-;':'fe 11 f Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen Psalm 91 vers 1 Heel verdrietig maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, deel ik u mede dat is overleden mijn lieve zorgzame man Boudewijn Jacob van de Velde Bouw Wilhelminadorp f Goes 23 juni 1926 27juni 2011 Goes: A. J. van de Velde-Meeuwse Een woord van dank aan de doktoren en overige medewerkers van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis afdeling E, thuiszorgorganisatie Curadomi en hospice Het Clarahofje, alle te Goes. Zaagmolenstraat 12 461 BLGoes De afscheidsplechtigheid van Woord en Gebed, onder leiding van Ds. A Jobsen, vindt plaats op zaterdag, 2 juli om 11.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken Geen gelegenheid tot afscheid nemen Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in mijn hart, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame broer Cornelis Bertus Jacobus van de Velde - Corre - 6 Ellewoutsdijk, 7 oktober 1922 f Heinkenszand, 23 juni 2011 E.J. van de Velde Ik wil het personeel van de 'Koriander'te Heinkenszand hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Roofvogelstraat 8 445 CS Heinkenszand De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en altijd meelevende Tante Wanne Westkapelle: Nieuw en Sint Joosland: Westkapelle: Middelburg: Breda: West-Souburg: Biggekerke: Amsterdam: Goes: Nijmegen: Arnhem: Goes: Utrecht: Amsterdam: 's Gravenhage: Nellie en Piet Hengst Lenni en Robbie, Björn en Isa Korine en Niels, Maarten en Annemarie, Andrea en Albert Joost en Lies Gabriëlse Karlien, Kristian en Willemijn Jo de Pagter (in herinnering) Heieen en Michiel, Olivier Jaap en Sanne Hanneke Korrie en Piet Mesu Ronnie en Amanda, fur en Tess Ruud,Aro« Daan en Poula de Pagter Marije en Juny, Adriaan Jos de Pagter Jos en Carla Roelse, Sander, Martijn en Jeroen Ria en Hans Daane Korrie en Kees Wijkhuijs Angelina en Erik Vermeulen Edo, Jana en Lode Leon Roelse Joost Roelse en Gabi Stoffelen Hanna, Walter en Lena Michiel Roelse Jasper Annemarie en Patrick Bunt Maaike en Dick Willemien Roelse en Jurjen van de Groep Nelleke Roelse en Niels Jonkers Janneke Roelse Westkapelle, 27 juni 2011 Heden overleed onze nicht Johanna Roelse Haar tante P. Minderhoud-Minderhoud Johanna en Wim Klara en Jaap Westkapelle, 27 juni 2011 MK Graag willen wij iedereen bedanken voor het medeleven en de steun die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Floor Schreuders Door Schreuders-Crucq Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2011 n %j£nl:efj ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlifhe begeleiding bij uitvaart Concert in Memoriam vrijdag 1 juli a.s. aanvang 19.30 uur TOEGANG IS GRATIS Slotpark Maelstede aan de Maalstede te Kapelle t.o.v. rouwcentrum Peter Butler Dit openluchtconcert geeft nabestaanden de gelegenheid hun overleden dierbare(n) te herdenken d.m.v. muziek Corella Nijsse, en gedichten door Nelleke Tessen van Liere. Burgemeester A.B. stapelkamp zal een openings woord spreken. Bij slecht weer zal dze avond in 'De Vroone' C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle plaatsvinden Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35