Eifel en Moezelstreek 5-daagse luxe vakantie aan de Moezel Rijn (let op 4e nacht gratis) PZC ■i Ontdek de Best Western Hotel Koblenz/Lahnstein**** pzc.nl/webwinkel SKRA5.NL 20 woensdag 29 juni 2011 Het Deutsche Eek, waar Rijn en Moezel samenstromen, is het ideale uitgangspunt voortochten naar de Middenrijn- se burchten en schilderachtige wijnplaatsen van de streek. Tussen de oude Romeinse stad Koblenz en de legendarische Loreley ligt een hele serie burchten en kastelen. Koblenz/Lahnstein is het ideale uitgangspunt voor een roman tische boottocht langs kasteel Stolzenfels, Burg Lahneck, de Königsstuhl, de Marksburg, de burcht in Boppard en de beroemde Loreley-rots in St. Goarshausen. Geniet van een heerlijke vakantie in een van de mooiste streken van Duitsland! Bezoek nu de 'Bundesgartenschau', met een gevarieerd boeket van kleuren, vormen en ideeën zal de tentoonstelling het aanzicht van de stad langdurig veranderen. Best Western Hotel Koblenz/Lahnstein ligt rustig midden in de wijnvelden op nog geen 10 km afstand van Koblenz. Het hotel beschikt over comfortabele kamers met o.a. badkamer douche/bad, tv en minibar. Verder staat een gezellige hotelbar, restaurant met buiten terras tot uw beschikking. Vanaf de 3e etage beschikken alle kamers over een balkon met een subliem uitzicht over schit terende dalen. U kunt heerlijk ontspannen in het wellness center met fitness sauna of aangename massages. Voor de deur van het hotel is er een directe busverbinding naar Koblenz. Lezersaanbieding: 3 overnachtingen in een luxe kamer 3 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet 2 x diner (menu/buffet) informatie over de regio op uw kamer gratis gebruik sauna en fitness 4e nacht Inclusief ontbijtbuffet gratis! gratis parkeren bij het hotel Adviesprijs 258,-* Lezersprijs 199,-* *prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Let op: geen 1-persoonskamer toeslag! Dit arrangement is geldig aankomst dagelijks tot 31 december 2011 m.u.v. feestdagen en op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Future Travel 040 - 232 6117, of e-mail naarwegener@futuretravel.nl o.v.v. lezersaanbieding dagbladen ture Travel categorie reizen hotelovernachtingen 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie Trier Ontdek cfe prachtige Eifel en Moezeistreek! Deze schilderachtige streken behoren tot de mooiste van Duitsland. Naast de schitterende natuur kunt u in deze streken genieten van de overheerlijke Moezelwijnen. Maak een boottocht over de Moezel of bekijk de authentieke gebouwen in Trier. Wij selecteerden voor u een 3-/4-/5-/8-daagse auto vakantie inclusief verblijf en ontbijtbuffet in het NH Trier***, op ca. 10 autominuten van het centrum van Trier. U boekt deze reis al vanaf slechts 49 per persoon. Bovendien krijgt u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40010 nog eens 17,50 korting per boeking! TRIER EN OMGEVING De stad Trier heeft een rijke historie én vele beziens waardigheden. Het meest kenmerkende is de authentieke stadspoort Porta Nigra. Maar ook de Romeinse basiliék, het amfitheater en de baden, die ook ondergronds bezocht kunnen worden, ver dienen uw aandacht. Bovendien biedt het centrum een uitgebreide voetgangerszone. U vindt hier o.a. boetiekjes, speciaalzaken en antiekwinkels. In het centrum bevinden zich vele restaurants en cafés, waar u kunt genieten van de lokale specialiteiten. Een tochtje langs de Moezel mag zeker niet ont breken tijdens uw vakantie. Dit is ook wandelend of per fiets heel goed te doen. Onderweg, kunt u genieten van glooiende wijngaarden eh schilder achtige wijnstadjes met mooie pleinen en smalle straatjes. Breng ook zeker een bezoek aan één van de mooiste plaatsen aan de Moezel, Bernkastel Kues. Bewonder hier de vroegere koopmanshuizen en kleurrijke renaissancehuizen rondom de fontein op het marktplein. Of geniet op één van de vele ter rassen van de heerlijke Moezelwijnen. NH Trier'** Het hotel is direct aan de Moezel gelegen op ca. 3 km (ca. 10 autominuten) van het historische cen trum van Trier. Het hotel beschikt over een grote entree met receptie (met kluisjes), lounge, liften, restaurant en bar. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, draadloos internet (ca. 10,70 per 24 uur), zitgedeelte en badkarrier met bad/douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR 17.629 Ma., wo., vr„ za. van 20 juni t/m 28 oktober 2011 3 dagen v.a. 49 4 dagen v.a; 69 5 dagen v.a. C 89 8 dagen v.a. €125 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen. U krijgt 17,50 korting per boeking. Inclusief: verblijf en ontbijtbuffet Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, reserverings- kosten 17,50 per boeking (verplicht), toeristen belasting ca. 1,07 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse betalen) en bijdrage Calamitéitenfonds 2,50 per boeking van maximaal 9 personen (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR17629 voer de actiecode WEG40010 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.629 en actiecode WEG40010 EÜI waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20