7 Btuten, êt BUuiett Btuten 81 Bt4utm U BK Ucv OUTDOOR Waar vind je het ultieme zomergevoel? Sommigen reizen er honderden, duizenden kilometers voor. Anderen vinden hun ontspanning in de buurt - aan het strand of op een bloemendijk. Wie het helemaal dichtbij huis wil houden, neemt zijn toevlucht tot een hangmat. In eigen tuin, een beetje tussen hemel en aarde. Dit is voorlopig de laatste aflevering van de fotorubriek in Buiten/Binnen. Na de zomervakantie pakken we de draad weer op. Alle inzenders van het afgelopen seizoen: hartelijk dank voor alle verrassende foto's. Suggesties voor het nieuwe seizoen zijn welkom. U kunt uw ideeen voor U en Uw... mailen naarj.vandamme@pzc.nl Rondreis door de Filippijnen. Op Palawan genieten onze dochters in de hangmat van de rust. Fam. Heyms Thijmen en Thiemen genieten van het mooie weer in Middelburg. P.J. Roozemond Dit is de laatste bijlage Buiten Binnen vóór de zomervakantie. In juli en augustus verschijnt dagelijks de Zomerkrant. Met ingang van dinsdag 30 augustus is Binnen Buiten weer het derde katern. Mijn kleinkinderen in onze hangmat. A.vd. Willigen, Ovezande 'Zeeuwse Hangcultuur', v.l.n.r. Isabelle, Liselotte, Matthijs en mama Helen Manten. Fam. Manten, 's-Gravenpolder Danil Moira Jozwiak en Timo Luka van der Maas hebben veel lol in de hangmat in Frankrijk. Fam. Jozwiak, Vlissingen Jesper en Gijs in de hangmat bij Oma Angèle. 'even chillen' tussen het voetballen door... Hier hangt onze dochter Esmèe lekker te lurken uit een Surinaamse kokosnoot. In de tuin van ons vakantieadres hing een hangmat waar ik heerlijk mijn Donald Duck in kon lezen. Merijn Verboom, Zierikzee dinsdag 28 juni 2011 Je moet wat; met windstil weer op een zeilboot... Olav kiest voor de hangmat (hij zei vroeger altijd 'hangwat'). Olav Jongepier, Veere. emrm vussmmm jWALSTRAAYftfl TEL: «UfM4U78| Hoezo lui? Gewoon lekker genieten van de zon! Fam. Boone, Oostdijk Mijn dochter Maartje in de hangmat. Heerlijk schommelen voor ons Zeeuwse strandhuisje in de achtertuin. Fam. Crajé, Kapelle zon,water,ruisend riet, rust. Cor de Bat, Hoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 77